Poklady a Fairy

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Uživatelský avatar
Anselmo
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 100
Registrován: 05 čer 2010 16:29

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Anselmo »

Mighty PvP GOD píše:osobne si myslim ze DP a celkovo ziadny UO shard nema sancu len tak vstat z mrtvych... jedine ze by sa udialo nieco razantne...

napriklad odblokovat nejake ucty kto si poziada o druhu sancu, potom spravit postavy ze by mali zakladne skilly hned na maxe (heal sw mgr ... za 1m gp aspon aby si kazdy druhy den niekto nevytvaral novu postavu a pritom "staro-novy" hrac bude mat sancu ze mu niekto pozicia GP) a zvysit drop ada a topiek 5 nasobne :D viem ze by to bolo neferove voci hracom co to ziskali poctivo ale tak sami seba sa spytajte ci by vam to nevadila takato zmena keby mala priviest hracov z5... proste uz z tohto urobit viacmenej for fun server (polo-seriozny) ako nejaky seriozny... uz nie je doba ani pocet hracov na nejake serioznosti IMO.
good idea. V podstate nieco ako funservre vo wowku
Aby si kazdy mohol skusit to topko
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Zola »

hm jenže s jídlem roste chut a kaviáru se brzo přežereš a budeš mít chut na uvařené vejce v panenské moči a tím defakto jsi tam kde jsi byl.Blbost.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Farwik
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 38
Registrován: 12 kvě 2009 20:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Farwik »

GM Alois píše:Ahoj, nerad přispívám sem, ale abych uvedl věci na pravou míru. Není žádné hlavní GM.
Tak to dejte proboha už tomu Razielovi ať je tady zase online 400 lidí a nonstop doplněný poklady :lol:
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od krysakrys »

Farwik píše:
GM Alois píše:Ahoj, nerad přispívám sem, ale abych uvedl věci na pravou míru. Není žádné hlavní GM.
Tak to dejte proboha už tomu Razielovi ať je tady zase online 400 lidí a nonstop doplněný poklady :lol:
Moc zajimavy napad. Jj, dejte mu hlavni GM, pristup ke vsem souborum na serveru a at to roztoci. Proc ne? Iniciative se meze klast nemaji. :roll:

Myslim, ze uz neni prostor pro AFK kontroly apod. chce to byt akcni. Pristup ke vsemu gearu jak tu psal PvP god, potom to zacnou hrat stari hraci. Nikdo uz nebude 1 rok kopat v dole pro skladacku, nikdo uz nebude trenovat alchemy, bohuzel uz to neni pro nikoho lakave. Potiony jsou stejne za babku, i kdyz porad obhajujete ty afk kontroly, tak na jednom potionu vydelate 10g. Mytheril je drahy, ale ten bude drahy i s povolenym AFK. Povolene afk bude vest k vetsimu poctu hracu a budou hlavne hrat cely den. Ekonomika byla fajn, pokud mela nejaky duvod, ted uz je duvod jenom takovy, aby byli vsichni zalezli v domecku a michali cosi, to ne...
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Raziel »

Qvido píše:Já zase myslím Razieli, že by jsi toho už měl nechat. Připadá mi, že ty už to hltáš až moc. Tohle není normální. Napsal jsi tu svoje story a teď se prosím tě přes to přenes a táhni odkud jsi přišel. Já věřím, že bez nás obou bude na DP určitě lépe.
To mluv za sebe, já jsem stejně byl vždy jen hráč a neměl na nic vliv pokud jste mi to neschválili. Tohle jak píšete s Fairy mi přijde jako by vás ve skutečnosti žralo hlavně to, že jsem byl aktivní jako svého času Ocroc. On taky zavedl a nascriptoval do hry tolik změn jako několik GM dokupy. Já nestál o to angažovat se ve všem, vy jste mě do toho neustále tlačili.

Třeba i věci které měly jít absolutně mimo mě. Příklad:
MG s WR se domluvili že oživí PvP a budou běhat proti sobě frakce. Když jim Ocroc na page ani icq nereagoval (mimochodem na webu je stále info že se o frakci má žádat gm ocroc) tak jsem jim ji po týdnu založil já. Ocrocovi jsem to napsal a že jestli se mu na tom něco nelíbí, at řekne. Ten mi okamžitě odpověděl že nemám co zakládat frakce. Zeptal jsem se ho jestli jim mám teda gs vzít a řekl že ne. Jak to dopadlo ví asi většina serveru. Jak požádali o frakci WR tak ji nedostali, a tak MG stejně neměli proti komu běhat.

Mohl jim odpovědět hned jak se zeptali, že jim frakci nezaloží. Z jeho okamžité reakce se dá soudit že na ICQ byl ... Mohl mi říct at jim ten GS zase vezmu, pokud se založením nesouhlasil. Když souhlasil, proč ji nedal i WR ? Když máte jen jednu stranu, tak to asi moc smysl zakládat nemá, že ? Nechápu, proč se to ke mě vůbec dostalo.
Co se výsledku týče, je to jak citoval kdysi Balt: "Kdo nic nedělá, nic nezkazí". Ano mohl jsem založit ruce, vykašlat se na to, respektovat Ocroca v tom že neodpovídal na jejich žádost a říct hráčům "sorry hoši prostě musíte čekat na odpověď Ocroca" a byl bych za hodného, poslušného člena GM týmu. Kdybych tímhle řešil všechno, nejspíš bych ted byl GM s právy. Bohužel nemám v povaze stát a dívat se, jak hráči bezmocně čekají na reakci GM který je navíc očividně umyslně ignoroval. O to víc když je to něco co můžu ovlivnit (a toho si řekněme rovnou, že bez práv toho moc nebylo). Taky: koho by napadlo, že by mu vadilo když na DP budou po dlouhé době opět aktivní o/ch ? To jako nechtěl aby se hrálo o/ch PvP když byl jeho správce (v té době správce ničeho)?

Do GM týmu jsem šel kvůli aktivitě GM ale i proto aby hráči přestali s tím že GM s nima nemluví, jsou předpojatí apod. Zrovna v tu dobu kdy jsem začal s counselorem si totiž ocroc s acarem smazali učty na foru... to jsem jim při nástupu řekl že s tím nesouhlasím. Když jsem to pak viděl z první ruky, rozhodně jsem nechtěl tenhle pocit ignorace v hráčích sám vyvolávat.
Farwik píše: Tak to dejte proboha už tomu Razielovi ať je tady zase online 400 lidí a nonstop doplněný poklady :lol:
Kouzelný děda nejsem ale ty automatické doplnování doplnováků mělo být podle mě už dávno, zbytečně se ten problém "nejsou poklady" dokola opakoval.
Psal jsem to i Acarovi, nestojím o to hrát si na boha. Jde mi o to aby server, kde jsem hrál většinu života, neskončil kvůli neaktivitě a postoji několika jednotlivců. Být DP placený server, nikdo z GM by si takový přístup ke hře a hráčům nedovolil, placený ale není a proto motivace dělat GM musí vycházet z toho, že je to baví a že to dělat chtějí.
funserver, afk
Pro zábavu se snad hraje každá hra. I když asi myslíš nastavení bez výzev, to by každého bavilo tak den ... jako anarchy day.
Kontroly AFK jsou i na konkurenčních ultima serverech, takže bych to neviděl jako kdovíjaké špatné odmítání progresu serveru. Spíš než vyrábění něčeho afk bych řekl že důvod je, že nikdo nechce server plný robotů.
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od cermi »

A ja si doted myslel, ze mi zila nabiha jen u roda..
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Raziel píše: Kontroly AFK jsou i na konkurenčních ultima serverech, takže bych to neviděl jako kdovíjaké špatné odmítání progresu serveru. Spíš než vyrábění něčeho afk bych řekl že důvod je, že nikdo nechce server plný robotů.
Nebolo by to tu plne robotov keby si to uo priam systemovo nevyzaduje...
V podstate kazde nove mmorpg ma level system aby si prave nemusel byt afk... miesanie potionov a tazenie ingov a pod... to je tiez inak vyriesene...
Jasne uo je unikat v tomto ale treba sa prisposobit dobe...
Napr. ist dung s kraftom a na konci vytazit 100 mth ingov za par sekund... podla dungu take ingy... v pride/despe by si tazil ada ore...
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od krysakrys »

cermi píše:A ja si doted myslel, ze mi zila nabiha jen u roda..
Nemel jsi mit ban za nadavky neslucitelne s pravidly?
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od krysakrys »

Raziel píše:Spíš než vyrábění něčeho afk bych řekl že důvod je, že nikdo nechce server plný robotů.
Ale stejne to tak je, vsichni co makruji, jsou "roboti" a je mi uplne ukradeny, jestli mi takovej robot bude nebo nebude odpovidat a jestli jeho uzivatel bude jak magor paranoidne prepinat do hry, aby ho nahodou nekdo nenachytal.
Nechme AFK byt a zkusme se vratit k tomu napadu, ze zpristupnime gear tem, ktery na nej nedosahnou, at si to aspon muzou zkusit.
R1mman
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 65
Registrován: 20 úno 2016 00:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od R1mman »

Nápad kopania ingov na konci dungu je veľmi zaujímavý a má logiku. Miesto toho, aby bol niekto 3h afk v dole s automatickým makrom môže ísť za crafta napríklad Ríšu a po ceste na určitých miestach by mohol vykopať po napr. 100 ingoch (dokopy 200-300 napríklad, každopádne aby to bolo viac ako za 3h afk ťaženia).

Trošku uvoľniť ten gear je tiež veľmi dobrý nápad. Treba dungy zatraktívniť. +1-+7 zbrane, štíty a podobné veci sa už dávno nepoužívajú. To, že dá GM napr. do UQ 3 +9 vik, nejaké paladin's časti, master holinesku atď. nikoho nenasere, ale tým ľuďom, ktorý tam chodia to rozhodne konečne bude stáť za to miesto toho, čo tam býva zvyčajne. Chce to trošku vylepšiť tie odmeny a prilákať hráčov naspäť.
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od cermi »

krysakrys píše:
cermi píše:A ja si doted myslel, ze mi zila nabiha jen u roda..
Nemel jsi mit ban za nadavky neslucitelne s pravidly?
Ani picu
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Erik Nighelt »

Fakt se mažou příspěvky v diskuzi jen tak?
Tak ještě jednou, protože se jedná o seriózní nabídku:
Vzhledem k emočnímu výtoku v uzamčeném vlákně "Proč je jinde více hráčů, co takhle se inspirovat jinde ?" bych touto cestou nabídl Fairy moderování diskuze v Hated spamníčku. Kdyby snad existovala nabídka od Ega na jejich guestbook, dáme víc! Waringul to údajně nějak zařídí/zařídil. :unibrow:
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Prafotr Morava »

Koukám, že se tu řeší pořád stejná hovna :p
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Prafotr Morava píše:Koukám, že se tu řeší pořád stejná hovna :p
Na to forum sluzi :D 90% casu sa tu slovne prebijame kto ma vacsi a 10% nejake navrhy a rozumna diskusia.
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od krysakrys »

Mighty PvP GOD píše:
Prafotr Morava píše:Koukám, že se tu řeší pořád stejná hovna :p
Na to forum sluzi :D 90% casu sa tu slovne prebijame kto ma vacsi a 10% nejake navrhy a rozumna diskusia.
co je, zeny? bojite se do pvp? :D posledne sem sundal fairy mezi 5ti pkckama, uz se tesim na dalsi turnaj, to bude klepec holky...
Nazo
Inkless
Inkless
Příspěvky: 33
Registrován: 09 říj 2016 12:06

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Nazo »

nemam sice taky prehlad ako ostatny no-lifery, ale za ten cas co to tu citam tak by som bol osobne rad keby Raziel bol "zas" v GM teamu ked uz to nebude "rodina" ale skor "zamestnanie" a preco nie? kontrolujte jeho cinnost a nebudete lutovat si myslim, tento krat "ho" dajte niekomu kto mu na jeho "ziadosti o povolenie" bude aj odpisovat *wink wink*

Paci sa mi ako uvazuje, stotoznujem sa s jeho nazorom, pacilo sa mi co tu robil ked bol GM a evidentne mu na DP zalezi (aj na ludoch)

aj ked netvrdim ze nutne treba rozobrat GM team na suciastky, pokial maju svedomie nech odstupia a nehajme ich tak,

pome konecne hrat to UO DOPRDELE NA FORACH TO ZIJE VIAC AKO VO SVETE a ja tie posahane ine servery hrat nechcem!

doplnim- ocenujem nove GM za vsetky tie eventy za poslednu dobu SUPER praca ! uz presviecam ludi na ICQ nech sa sem vratia
Uživatelský avatar
NANUK
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 62
Registrován: 07 zář 2016 16:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od NANUK »

*THUMBS UP*
Rycolast
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 13 zář 2016 21:52

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Rycolast »

účelovka v týhle republice funguje tak proč to nerozehrát na internetovem foru, vas dutejch hlav co to chcete se nezbyva zeptat "Date si koblihu?"
Fantóm, černá svyně, černokněžnýk.
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od krysakrys »

Rycolast píše:účelovka v týhle republice funguje tak proč to nerozehrát na internetovem foru, vas dutejch hlav co to chcete se nezbyva zeptat "Date si koblihu?"
Treba abychom se naucili psat cesky. Vidim velke mezery v interpuknci.
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Raziel »

Nazo píše:nemam sice taky prehlad ako ostatny no-lifery, ale za ten cas co to tu citam tak by som bol osobne rad keby Raziel bol "zas" v GM teamu
Díky za důvěru i ostatním, kteří mi vyjádřili podporu "jen potichu" na icq.
Ale viděli jste reakce Fairy jaký má na mě GM tým názor. Jediná spolupráce je návod na moje guild hry o které mě požádal Ibis, nic dalšího ode mě nikdo nechtěl.
Odpovědět