Poklady a Fairy

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Černokněžnýk
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 24 kvě 2018 06:30

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Černokněžnýk »

Raziel píše:
Nazo píše:nemam sice taky prehlad ako ostatny no-lifery, ale za ten cas co to tu citam tak by som bol osobne rad keby Raziel bol "zas" v GM teamu
Díky za důvěru i ostatním, kteří mi vyjádřili podporu "jen potichu" na icq.
Ale viděli jste reakce Fairy jaký má na mě GM tým názor. Jediná spolupráce je návod na moje guild hry o které mě požádal Ibis, nic dalšího ode mě nikdo nechtěl.
Jeste aby chteli neco dalsiho nic kloudnyho uz z tebe nevzejde leda by chtěli nějakou mozkovou pryhodu. Doufejme zes konecne uspokojil to svoje ublizene ego nechtene stetky.

Uprimne se divim ze jsi s tim nezamyril do nejake televize TV Hovna by to urcite odvysilali mozna i soukup na barrandove by z toho udelal silvestrovskou show. Ne nemyr tak nyzko jako je jen reportaz nech to sfilmovat nejaky dvou hodinovy cernobily existencionalistický snimek v koprodukci s jean paul sartrem.
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Penelope »

Černokněžnýk píše:
Raziel píše:
Nazo píše:nemam sice taky prehlad ako ostatny no-lifery, ale za ten cas co to tu citam tak by som bol osobne rad keby Raziel bol "zas" v GM teamu
Díky za důvěru i ostatním, kteří mi vyjádřili podporu "jen potichu" na icq.
Ale viděli jste reakce Fairy jaký má na mě GM tým názor. Jediná spolupráce je návod na moje guild hry o které mě požádal Ibis, nic dalšího ode mě nikdo nechtěl.
Jeste aby chteli neco dalsiho nic kloudnyho uz z tebe nevzejde leda by chtěli nějakou mozkovou pryhodu. Doufejme zes konecne uspokojil to svoje ublizene ego nechtene stetky.

Uprimne se divim ze jsi s tim nezamyril do nejake televize TV Hovna by to urcite odvysilali mozna i soukup na barrandove by z toho udelal silvestrovskou show. Ne nemyr tak nyzko jako je jen reportaz nech to sfilmovat nejaky dvou hodinovy cernobily existencionalistický snimek v koprodukci s jean paul sartrem.
Ty jsi zas někdo z té ubližené guildy AmothieHarpagon? :unibrow: Není potřeba si zakladát nové a nové učty :paranoid:
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Černokněžnýk
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 24 kvě 2018 06:30

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Černokněžnýk »

proc bych mel byt ublizeny?

co me boli je demence te ubulene coury a tvoje
Uživatelský avatar
Nightwish
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 80
Registrován: 28 črc 2010 16:02

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Nightwish »

Penelope píše:
Černokněžnýk píše:
Raziel píše:
Díky za důvěru i ostatním, kteří mi vyjádřili podporu "jen potichu" na icq.
Ale viděli jste reakce Fairy jaký má na mě GM tým názor. Jediná spolupráce je návod na moje guild hry o které mě požádal Ibis, nic dalšího ode mě nikdo nechtěl.
Jeste aby chteli neco dalsiho nic kloudnyho uz z tebe nevzejde leda by chtěli nějakou mozkovou pryhodu. Doufejme zes konecne uspokojil to svoje ublizene ego nechtene stetky.

Uprimne se divim ze jsi s tim nezamyril do nejake televize TV Hovna by to urcite odvysilali mozna i soukup na barrandove by z toho udelal silvestrovskou show. Ne nemyr tak nyzko jako je jen reportaz nech to sfilmovat nejaky dvou hodinovy cernobily existencionalistický snimek v koprodukci s jean paul sartrem.
Ty jsi zas někdo z té ubližené guildy AmothieHarpagon? :unibrow: Není potřeba si zakladát nové a nové učty :paranoid:
No pockej, pockej (DP forum nezklame nikdy, ale deli se o prvni pricku s poslaneckou snemovnou a ordinaci), pokud nekdo nekdy brecel v Amonthii, nebyl to pravej Amonthak (mluvim za sebe, ne guildu a vubec ne za -Harpagons-) - Amonovy deti neplacou!
*max brekot o support* pls, pls :cry:
Odpovědět