Poklady a Fairy

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Poklady a Fairy

Příspěvek od Raziel »

Zdravím,
není podle mě fér přispívat do zamčeného topicu. I když alois sepsal hezkou politickou reakci, fairy si neodpustila opět veřejně lhát.
Dobrá, tak jsem prošel historii s Qvidem a Fairy na tohle téma a můžete si to přečíst sami. Nechce se mi procházet historie i ostatních GM protože myslím že tohle bohatě stačí (období kdy Qvido přebral roli vůdce herních GM, proto jsem psal jemu). Všichni víme jak dopadly hráčské topicy na téma poklady.
Jestli nikdo nechápe mé znechucení GM týmem tohle (a milion dalších věcí) vyřešit ku prospěchu hráčů, tak už vás nepřesvědčí asi nic. Jestli to Aloise nepřesvědčí aby si přečetl alespon konverzace které jsem zminoval ohledně třeba guild her, nebo wizyho obvinění ze supportu na adminovi (jestli vůbec může, podle fairy to tam už není, respektive nikdo z nich to nevidí) aby si ověřil třeba další části mého povídání, je to na něm.

Samozřejmě všichni známe přísloví o chlebu a písni a já nejlíp vím jak to v GM týmu chodilo. Je to jako stěžovat si v práci u šéfa na to, že máš špatného šéfa.
https://www.dropbox.com/s/y3mhgrpyu69wi ... o.png?dl=0

P.S. díky fairy že mi konečně ukázala kdo je
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Sir Artuhr »

Nejvíc mě v tomto, respektive předchozím topicu, pobavila věta o tom, že GM tým funguje jako rodina:D Ani mě nepřekvapilo, že takovou věc napsal zrovna tento člověk.Taky jsem měl tu čest "radovat" se z této rodiny, i když pouze jako chudý, periferní a dočasný příbuzný. Moje zkušenost s přístupem GM "rodiny" ke svým svěřencům v zaškolení byla v pravdě hořká, dneska už hodně úsměvná. Avšak na pěkné Razielovy příhody z natáčení to určitě nemá a ukazuje to na trend vybírat do GM rodiny lidi, co nemají absolutně cit pro jednání s lidmi.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Thief »

No a čeho teda chceš docílit? Furt čekám kdy to z tebe vyleze, proč to všechno děláš.
Uživatelský avatar
Anselmo
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 100
Registrován: 05 čer 2010 16:29

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Anselmo »

Krasne ste ukoncili ten predosli topic.
Ludia -> Jednanie GM je namyslene, nikomu nic nevysvetlia
GM -> lock topic, aj tak som lietadlo
Kentak
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 126
Registrován: 20 lis 2006 06:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Kentak »

no, vzhledem k tomu, kolik tady hraje/hravalo lidi, tak tady asi nekdo fakt neco nedela dobre :paranoid:
musim i sam za sebe rict, ze jsem uz 3 mesice emigroval na jiny server a na DP uz neloguju a to po 15ti letech verneho hrani ...
Naposledy upravil(a) Kentak dne 12 kvě 2018 12:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Zola »

na rp server kde vás ani nepojedem?Ne díky.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od GM Alois »

Ahoj,

do diskuze o hře prosím konstruktivní návrhy a nikoliv nějaké baroko a další animozity. Děkuji.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Raziel »

Qvido: já myslíš že moc dobře víš o co mi šlo.

Docela lituju Aloise že musí takto zametat topicy pod stůl, je to těžké něco řešit když Fairy je ted po odchodu Qvida nejstarší GM že ?
Podle mě tohle byl důvod proč to neřešil ani Acarus. Prostě se mu do toho nechtělo, konfrontovat wizyho kterého sám do GM týmu přivedl a kterého znal roky i v realu.

Tenhle topic souvisí se hrou na sto procent a proč ?

Veřejně jsem obvinil GM ze zanedbávání povinností, lhaní hráčům a svého času i lhaní kolegům GM týmu (čtěte mě) a obecně špinění jména serveru.
Předložil jsem důkazy jak v minulém topicu tak v tomto. Pokud bys chtěl můžem projet další konverzace s ostatními GM v soukromí.
Další věc Pokud nechcete aby se toto opakovalo, měli byste začít poslouchat hráče kteří si X krát stěžovali že nejsou poklady a změnit systém doplnování.
Dále, sám Alois napsal že Fairy je stále členem GM týmu. Po zveřejnění informací ode mě, myslíte že hráči budou respektovat někoho takového ? A navíc vy sami chcete mít někoho s tímto chováním mezi sebou?

Tohle má samozřejmě několik problémů - noví GM tohle řešit nemůžou (kdo kdy slyšel aby podřízený vyhodil šéfa?). Acarus už v minulosti dal najevo že to řešit nebude (ale v tomhle případě to nemůže zamést pod stůl jako to udělal když jsem mu to napsal na ICQ). Takže jste vlastně v loji a asi opravdu jediné co můžete udělat je zamést to pod koberec stejně tak jako to udělal Alois tedka (vždyt ho taky nabrali v hospodě a kamarády přece konfrontovat nebude).

Když se rozdávaly tresty za obvinování GM bez důkazů tak to stejně bylo jen do větru že ? Nikoho žádné důkazy nezajímají ... přece nikdo nebude trestat vlastní rodinu.

Myslím že vám ani nedochází že tuhle diskuzi vidí celé DP a to jak se zachováte, tím se dál popíše ten váš nepopsaný list anonymity. Aby vůbec někdo z GM pak s nějakým respektem zůstal. I když s tím jaká je aktivita GM poslední rok a půl je to možná vážně jedno.
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Raziel »

Uznávám že původně jsem tohle ani řešit nechtěl a nechal jsem se od Fairy vyprovokovat. Dávno jsem si slíbil že DP nechám at zachrání noví GM. Bohužel ti očividně nemají páteř.
Stejně tohle řešit v současném stavu DP je spíš za 5 minut 12 ... nebo 5 minut po 12té.
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od cermi »

Takze si to zase ujasnime... uz jsem to nekde psal. DP neni na bazi utopie, nebo demokracie. Tady je to jasna diktatura. Nedokazes se s tim smirit? Tahni. Chces udelat revoluci pomoci par kecu? Smula.


Edit: a k te vasi skvele rodine razieli, artu a dalsi... v realu si rodinu nevyberes, v te zkurvene uo ano a plevele se zbavis.
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Thief »

Já zase myslím Razieli, že by jsi toho už měl nechat. Připadá mi, že ty už to hltáš až moc. Tohle není normální. Napsal jsi tu svoje story a teď se prosím tě přes to přenes a táhni odkud jsi přišel. Já věřím, že bez nás obou bude na DP určitě lépe.
R1mman
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 65
Registrován: 20 úno 2016 00:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od R1mman »

Qvido píše:Já zase myslím Razieli, že by jsi toho už měl nechat. Připadá mi, že ty už to hltáš až moc. Tohle není normální. Napsal jsi tu svoje story a teď se prosím tě přes to přenes a táhni odkud jsi přišel. Já věřím, že bez nás obou bude na DP určitě lépe.
Len si poslúž Qvido. Čím viac príspevkov, tým viac ukazuješ čo si si predtým nemohol dovoliť napísať (aj keď ti to častokrát ušlo), ale ako si sa celý čas správal.

Fairy mala tiež viac takýchto momentov. Čo mi však najviac utkvie v pamäti je obhajovanie GM samými sebou, keď do jedného topiku napísali častokrát 2-3 GMká, ale z toho dve iba preto, aby to tretie bránili. Toto nie sú náhody alebo hon na čarodejnice, to je výsledok absolútnej odtrhnutosti niektorých GM od hry a hlavne od hráčskej základne. Je to pre mňa veľmi prekvapujúce, ale musím súhlasiť s cermim. Jediný rozdiel bude pravdepodobne v tom, že on to prijal ako fakt a ja to vidím ako prekážku, ktorá by sa mala dať prekonať.
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Sir Artuhr »

Na druhou stranu se nám to tu pěkně oživilo :clap:
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Penelope »

Sir Artuhr píše:Na druhou stranu se nám to tu pěkně oživilo :clap:
No myslím, že to nejlepší bylo smazaný :D
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
Tuzemack
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 172
Registrován: 28 lis 2012 10:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Tuzemack »

Fairy hlavním GM? Tady vidím jedinou možnost vyhecovat ji stejně jako Thiefa, jinak je vše ztraceno. :paranoid:
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od GM Alois »

Tuzemack píše:Fairy hlavním GM? Tady vidím jedinou možnost vyhecovat ji stejně jako Thiefa, jinak je vše ztraceno. :paranoid:
Ahoj, nerad přispívám sem, ale abych uvedl věci na pravou míru. Není žádné hlavní GM.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Sir Artuhr »

Ok tak já to vemu. A konečně si postavím to město s povinným občanstvím.
Uživatelský avatar
Anselmo
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 100
Registrován: 05 čer 2010 16:29

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Anselmo »

GM Alois píše:Ahoj, nerad přispívám sem, ale abych uvedl věci na pravou míru. Není žádné hlavní GM.
Tak ak mate teraz volne ruky dufam ze sa tu budu diat obrovske kroky v pred. Ked sa uz nemusi cakat mesiac na kvida kym si posklada pocitac.

Urobte si dobre meno, ukazte ze ste iny...
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

osobne si myslim ze DP a celkovo ziadny UO shard nema sancu len tak vstat z mrtvych... jedine ze by sa udialo nieco razantne...

napriklad odblokovat nejake ucty kto si poziada o druhu sancu, potom spravit postavy ze by mali zakladne skilly hned na maxe (heal sw mgr ... za 1m gp aspon aby si kazdy druhy den niekto nevytvaral novu postavu a pritom "staro-novy" hrac bude mat sancu ze mu niekto pozicia GP) a zvysit drop ada a topiek 5 nasobne :D viem ze by to bolo neferove voci hracom co to ziskali poctivo ale tak sami seba sa spytajte ci by vam to nevadila takato zmena keby mala priviest hracov z5... proste uz z tohto urobit viacmenej for fun server (polo-seriozny) ako nejaky seriozny... uz nie je doba ani pocet hracov na nejake serioznosti IMO.
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady a Fairy

Příspěvek od Prafotr Morava »

lul
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Odpovědět