Omlouvam se, ale na toto musim reagovat. GM Alois?

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Iery
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 55
Registrován: 04 bře 2017 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Omlouvam se, ale na toto musim reagovat. GM Alois?

Příspěvek od Iery »

Já si dovolím reagovat k původnímu topicu. Dřív tu možná byla nutnost ve větší míře aplikovat dialog v podobě jaký tu je doposud, možná kvůli věkové nebo i intelektuální skladbě hráčské základny, ale stejně jako stárne hra tak s ní i hráči a na to už nikdo nezareagoval změnou postoje dialogu a formy spolupráce a osobně sem přesvědčen, že to je ten pomyslný problém.

Myslím si, že nikdo po nikom nikdy nechtěl nějaké radikální změny, ale naopak si v klidu dělat to co je každému po chuti...někdo rád sbírá mamon, druhý zas makruje nebo vybírá poklady či plní kvesty, přesto asi nikdo netouží po zvýšení dmg od flusu apod vychytávky...to že tu je velmi rozdílná základna podle úrovně hraní a kvality podpůrných programů snad nikdo nezpochybní a právě takové změny dokáží bez předchozí konzultace ořezavat kousek po kousku že zbylých hráčů...a to same i s pvp apod....Prosím, vemte už v potaz, že server tvoří hráči a GM mají úlohu koordinátora a ne komandéra. Vaši práce si vážím i toho co tomu obetujete a tak mi přijde líto, když vaše veškerá snaha a přínos je zastineny neschopnosti komunikace, zde bych velmi rad uvedl jako příklad vzoru Triglava a z nových třeba Aloise
Uživatelský avatar
Karibick
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 15 kvě 2018 13:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Omlouvam se, ale na toto musim reagovat. GM Alois?

Příspěvek od Karibick »

Zdravím,
... je rozdíl mezi trénováním třeba alchemky u sebe doma (rozuměj v bezpečí) a trainem healu např. na hřbitově, kdy do sebe hráč nechá flákat a je reálná možnost, že prostě kákne? -> + riziko ztráta equipu, jezdítka.

Jsem zvyklý trénit skilly pěkně po staru - x hodin v cechách bušit jeden do druhého a nadávat na healera, kterému se sekl assist a vy jste už potřetí lehli. Ačkoliv jsem si myslel, že se mi po tom nikdy nebude stýskat, opak je pravdou. Zrovna včera jsem omylem vlítl do jiného portu a objevil se v cechu warrů a ... no, úplně mě bodlo u srdce, jak zeje prázdnotou. Byla to sice nehorázná otrava, ale zároveň sranda, pokec, noví kámoši, noví nepřátelé .. aneb "úspěch sám o sobě není důležitý, cesta k němu ano" Fakt mi to chybí :)

Vím (už - díky!), že se dají koupit skillbooky na různé variace skupin skillů, ale ... no, jak to říct.. když tréním heal, tak nějak mám zažito, že mi s tím leze anatomka, stejně jako když tréním sw, roste mi taktika (a třeba i parr). Na druhou stranu za bojový skill book vyfásnete všechny bojový i s taktikou (teď nevím jestli i parr, ale to je jedno..), což je ..no luxus, co si budem povídat. Za 100k si zvednete skillcup o 40-50 v nejdulezitejsich skillech.

Přesto rád tréním po staru, jen místo hráčů využívám npc, něco tím i vydělám, mám čas do jisté míry věnovat se i jiným věcem .. ale co si budem povídat, někdy si od kompu odskočím nebo se začtu/zadívám/zaposlouchám na netu - to přeci známe všichni. Nemluvím tedy o cíleném brutálním afk trainu, kdy zapnu makro a jedu na víkend na kolečko s recitačním kroužkem po republice :oP Spíš mi jde o to, abych se nemusel bát jít vyčůrat, 2x přerušit (i když zrovna tohle velmi oceni vaše drahá polovička :D ) a kontrolovat, zda li mi vyšší moc nepokládá kontrolní otázku, proč se těm vesničkám říká Potěmkinovi..

Jinak kontroly jako takové schvaluji všemi deseti. Pokud budu někdy tvrdit opak, tak lžu jako když tiskne :) Chci jen vědět, na čem jsem a přizpůsobím se.. Proto se ptám, jestli GM vnímají rozdíl afk trainu či nikoli. Předpokládám, že se to nerozlišuje..

It Feels Good To Be Back
*Born too late to explore the Earth. Born too soon to explore the galaxy.*
„Kdo si neudělá nepřátelé, je zbabělec nebo něco ještě horšího"
*Každá bytost ve vesmíru rozpozná dobro od zla*

IRC, ICQ, QIP, SKYPE, TSko → Discord: Kari#3980
Odpovědět