Self-Otázka: Jsem inteligentní jak si myslím?

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Self-Otázka: Jsem inteligentní jak si myslím?

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Dunning-Krugeruv Efekt
"Většina lidí se domnívá, že je nadprůměrná. V psychologii se tenhle fenomén nazývá iluze nadřazenosti. Specifickou formou iluze nadřazenosti je Dunning-Krugerův efekt, který tvrdí, že lidé přeceňují své schopnosti v závislosti na svých reálných schopnostech. Platí, že čím méně je člověk schopný, tím více se přeceňuje. A naopak schopní lidé mají tendenci se mírně podceňovat. Podstatnou částí tohoto fenoménu je i fakt, že méně schopní lidé nemění svůj názor ani po konfrontaci s realitou."

https://wikisofia.cz/wiki/Dunning-Krugerův_efekt
Je zábava hrát pro sebe, ještě větší zábava je hrát pro lidi a největší funy je hrát pro legendu.

Odmítán většinový názor, že jedině držitel Akademického titulu RSDr. je oprávněn politické debaty/úvah.
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Self-Otázka: Jsem inteligentní jak si myslím?

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Mě v této "svobodné" zemi připadá že lidi odsuzují kritické myšlení jen z důvodu samotného kritického charakteru, a namísto vyvracení fakty které odporují či proti řečí danému vyjádření používaji faul-diskusi. ... Tedy Uráží a Snaží se znehodnotit diskusi, namísto aby faktickým potvrzením
nebo vyvrácením dokazováním podpořily jejich názor.

No co neni se čemu divit... Jak v Neby ( Na hradě a parlamentu ) tak na Zemi ( mezi občany )
Je zábava hrát pro sebe, ještě větší zábava je hrát pro lidi a největší funy je hrát pro legendu.

Odmítán většinový názor, že jedině držitel Akademického titulu RSDr. je oprávněn politické debaty/úvah.
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Self-Otázka: Jsem inteligentní jak si myslím?

Příspěvek od cermi »

co to tu zase jedes za pecky ty hnupe... to si kopiruj doma do denicku nebo na tvoji fb zed k postum o tvoji matce
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Self-Otázka: Jsem inteligentní jak si myslím?

Příspěvek od Rod Sacketts II »

cermi píše:co to tu zase jedes za pecky ty hnupe... to si kopiruj doma do denicku nebo na tvoji fb zed k postum o tvoji matce
Stačí mi reklama od tebe, a hned je vidět ten projev tolerance a pochopení.....

Vždycky je nejlepší sranda/pravda když lidi kteří ti chtěj změnit názor, pouze podpoří názor který jsi právě zformuloval....

Asi takto Lupič se zbavil bundy, aby ho nepoznala policie. Práci jí naopak usnadnil
Po přepadení fasfoodu si sundal jediné poznávací znamení - Bundu. Zapoměl že v -20 Celsiů bude nápadnej jak lyžařská sjezdovka s pravím sněhem na Václaváku v červnu.
Je zábava hrát pro sebe, ještě větší zábava je hrát pro lidi a největší funy je hrát pro legendu.

Odmítán většinový názor, že jedině držitel Akademického titulu RSDr. je oprávněn politické debaty/úvah.
Uživatelský avatar
Stillwater
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 190
Registrován: 07 zář 2006 22:31
Bydliště: The WatchTower of Britain (č.59)
Kontaktovat uživatele:

Re: Self-Otázka: Jsem inteligentní jak si myslím?

Příspěvek od Stillwater »

No jóó, klasika .. nacpi se pohanky a zapni bundu z koženky ..
Smrt nad Zlato!!!
[b]Stillwater[/b], necromancer, člen [url=http://spolek.rivil.com]Spolku[/url]
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Self-Otázka: Jsem inteligentní jak si myslím?

Příspěvek od Sir Artuhr »

Já jsem ku příkladu velmy nadprůměrní.
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: Self-Otázka: Jsem inteligentní jak si myslím?

Příspěvek od Tommy »

Rod Sacketts II píše:Dunning-Krugeruv Efekt
"Většina lidí se domnívá, že je nadprůměrná. V psychologii se tenhle fenomén nazývá iluze nadřazenosti. Specifickou formou iluze nadřazenosti je Dunning-Krugerův efekt, který tvrdí, že lidé přeceňují své schopnosti v závislosti na svých reálných schopnostech. Platí, že čím méně je člověk schopný, tím více se přeceňuje. A naopak schopní lidé mají tendenci se mírně podceňovat. Podstatnou částí tohoto fenoménu je i fakt, že méně schopní lidé nemění svůj názor ani po konfrontaci s realitou."
https://wikisofia.cz/wiki/Dunning-Krugerův_efekt
No, konecne sis alespon castecne urcil svoji diagnozu, super!


A kdyz ted vis, jak to s tebou je, tak se prosimte prestan precenovat ^^ ale hlavne, hlavne prosimte prestan placat hovna, nerozumis jim ani sam natoz aby tomu po tvoji reprodukci rozumel nekdo jinej.

Zaloz si blog, nebo se pridej k nejakymu indianskymu klanu. Tobe uz ani konfrontace s realitou nepomuze.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Self-Otázka: Jsem inteligentní jak si myslím?

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Tommy píše: No, konecne sis alespon castecne urcil svoji diagnozu, super!

A kdyz ted vis, jak to s tebou je, tak se prosimte prestan precenovat ^^ ale hlavne, hlavne prosimte prestan placat hovna, nerozumis jim ani sam natoz aby tomu po tvoji reprodukci rozumel nekdo jinej.

Zaloz si blog, nebo se pridej k nejakymu indianskymu klanu. Tobe uz ani konfrontace s realitou nepomuze.
Faul diskuse.... škoda že to je v sekci pokec, ale mimochodem... Určitej druh léků bych ti také doporučil :unibrow:
Je zábava hrát pro sebe, ještě větší zábava je hrát pro lidi a největší funy je hrát pro legendu.

Odmítán většinový názor, že jedině držitel Akademického titulu RSDr. je oprávněn politické debaty/úvah.
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: Self-Otázka: Jsem inteligentní jak si myslím?

Příspěvek od Tommy »

To neni fauldiskuse. Problem je ze nerozumis tomu co sam pises. A nebo rozumis, ale pises to blbe. Udelej si nekdy z tech svych dlouhosahlych souveti vetnej rozbor(coz se uci ve 3. tride zakladni skoly) a pak uvidis o cem mluvim.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Self-Otázka: Jsem inteligentní jak si myslím?

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Tommy píše:To neni fauldiskuse. Problem je ze nerozumis tomu co sam pises. A nebo rozumis, ale pises to blbe. Udelej si nekdy z tech svych dlouhosahlych souveti vetnej rozbor(coz se uci ve 3. tride zakladni skoly) a pak uvidis o cem mluvim.
Slovo spammer vnímáš jako nadávku, a nebo jako lichotku?
Je zábava hrát pro sebe, ještě větší zábava je hrát pro lidi a největší funy je hrát pro legendu.

Odmítán většinový názor, že jedině držitel Akademického titulu RSDr. je oprávněn politické debaty/úvah.
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Self-Otázka: Jsem inteligentní jak si myslím?

Příspěvek od cermi »

Ty pico ty tu zkladas co tyden to deset topiku o tom, jak jsi vypatlany a budes nekomu rikat spammer?
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: Self-Otázka: Jsem inteligentní jak si myslím?

Příspěvek od Tommy »

Rod Sacketts II píše:
Tommy píše:To neni fauldiskuse. Problem je ze nerozumis tomu co sam pises. A nebo rozumis, ale pises to blbe. Udelej si nekdy z tech svych dlouhosahlych souveti vetnej rozbor(coz se uci ve 3. tride zakladni skoly) a pak uvidis o cem mluvim.
Slovo spammer vnímáš jako nadávku, a nebo jako lichotku?
Mel jsem za to, ze prispevky z pokecu se za 1. nepocitaj a za 2. se to tu stejne maze, takze za spamovani to nepovazuju.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Odpovědět