Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Sikus »

GM Alois píše:Pokud má někdo nějaký problém, má se přímo obrátit na GM. Page, pmka na fóru, facebook. Tyto témata nepovedou k ničemu jinému než kydáním hnoje z jedné strany na druhou až se v tom lidé jako já začnou ztrácet.

Pokud si myslíte, že někdo porušuje pravidla, stačí si opravdu postěžovat způsobem uvedeným o pár vět zpět. Dokonce se můžete obrátit i jmenovitě a třeba taková GM Fairy je proslulá svou tolerancí k nemravným činům a lůze zabijácké.

Chápu, že hra není obrazem reality, ale měla by jakousi realitu fantasy světa odrážet, ale chápu, že někteří hrdinové si potřebují ventilovat frustraci z jejich zpackaného života a je to velmi lákávé a jednoduché hru použít jako hromosvod jejich žlučovité nenávisti a neúspěchu. V reálném životě si to ze strachu nedovolí, ale ve hře, kdy je mezi hráči neosobní rovina virtuálna, si dovolí leccos. Přes takové případy je radno se přenést, případně nahlásit, aby byli i ve hře trestáni - porušují-li pravidla a nechat je to následně vyžrat i zde.
Díky, mě alespoň takové vyjádření a rada stačí ...
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od dacaleb »

GM Alois píše:Pokud má někdo nějaký problém, má se přímo obrátit na GM. Page, pmka na fóru, facebook. Tyto témata nepovedou k ničemu jinému než kydáním hnoje z jedné strany na druhou až se v tom lidé jako já začnou ztrácet.

Pokud si myslíte, že někdo porušuje pravidla, stačí si opravdu postěžovat způsobem uvedeným o pár vět zpět. Dokonce se můžete obrátit i jmenovitě a třeba taková GM Fairy je proslulá svou tolerancí k nemravným činům a lůze zabijácké.

Chápu, že hra není obrazem reality, ale měla by jakousi realitu fantasy světa odrážet, ale chápu, že někteří hrdinové si potřebují ventilovat frustraci z jejich zpackaného života a je to velmi lákávé a jednoduché hru použít jako hromosvod jejich žlučovité nenávisti a neúspěchu. V reálném životě si to ze strachu nedovolí, ale ve hře, kdy je mezi hráči neosobní rovina virtuálna, si dovolí leccos. Přes takové případy je radno se přenést, případně nahlásit, aby byli i ve hře trestáni - porušují-li pravidla a nechat je to následně vyžrat i zde.
Taky dekuju za vyjadreni.
Uznavam ze tema bylo zbytecne kontroverzni a vede k nekonecne diskuzi o nicem.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Zola »

Sikus píše:
Zola píše:Aha takže NIKDO ze spolku se toho neučastnil , ty taky nejsi ze Spolku siky a důkazy máš.Tak určitě.Jo a nech se překvapit a podotýkám určitě za to prudiče nedostanu protože dodržuju pravidla , ani nezkouším pojet někoho s ada štítem.Když už , tak spíš ada robu 8)
Sorry, nezmínil jsem to... O drowech nic nevím, neb jsem tam nebyl. Jen můžu říct, že těm dotčeným věřím, neb znám ty co je doběhli ... takhle nesportovně se chovají i k jiným. Důkazy mám na jiné události.
Takže jedna paní povidala a furt dokola ty důkaze.Nebyl , nevíš a opíráš se o natřenou lavičku.A na základě toho by si všem dal prudiče aby se to nemuselo řešit.Víš co?Vem si svůj bonz blok a utíkej všechny udat.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Sikus »

Zola píše:
Sikus píše:
Zola píše:Aha takže NIKDO ze spolku se toho neučastnil , ty taky nejsi ze Spolku siky a důkazy máš.Tak určitě.Jo a nech se překvapit a podotýkám určitě za to prudiče nedostanu protože dodržuju pravidla , ani nezkouším pojet někoho s ada štítem.Když už , tak spíš ada robu 8)
Sorry, nezmínil jsem to... O drowech nic nevím, neb jsem tam nebyl. Jen můžu říct, že těm dotčeným věřím, neb znám ty co je doběhli ... takhle nesportovně se chovají i k jiným. Důkazy mám na jiné události.
Takže jedna paní povidala a furt dokola ty důkaze.Nebyl , nevíš a opíráš se o natřenou lavičku.A na základě toho by si všem dal prudiče aby se to nemuselo řešit.Víš co?Vem si svůj bonz blok a utíkej všechny udat.

Hele Zolo ... vím, že ti čtení dělá asi dost problémy, ale zkus si to vše přečíst ještě jednou. Nikoho jsem zatím neudal, celou dobu jsem v podstatě jen pro úpravu pravidel do budoucna, aby se těmto prasečinám zamezilo, popř. aby se to víc sledovalo.

Já jsem v tomhle topicu napsal co jsem chtěl, od GM jsem se dozvěděl, co jsem potřeboval a navíc jsou tvé komentáře dost stereotypní a jsou čistě jen o nesmyslném napadání ostatních, takže je tohle můj poslední komentář tady. Zdar
Uživatelský avatar
Waringull
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 182
Registrován: 15 říj 2015 13:53

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Waringull »

Já už jsem pár lidi udal :(( ale vždycky potrestali mě za zneužítí page :paranoid: :D A očividně Miro prudí dál, samozřejmě Černý se Zolou, kteří jsou radi, že mají buggera a prudiče mezi sebou, tak na něj pějí ódy radosti, ale ani jeden z nich v PvP nedokázal nikdy nic :lol: tak aspon na forku se musí pochlapit :clap: jen čekám, kdy se tu ukáže Žerik, aby přidal také nějaké to.. teď budu citovat Černého "hovno", když PvP dovedností taktéž moc neposbíral :lol:

Jinak topicu dávám 9/10 :!: Pobavil
STOP SUPPORTU!
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od cermi »

Kdo je miro?
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Doom Face
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 91
Registrován: 04 kvě 2012 20:18

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Doom Face »

Help píše:Co sa tyka Drow city tak absolutne nechapem ako vobec na to mozes nadviazovat tusim to tu mirek pisal uz ale zopakujem vam to...
Isli sme drowy skoro vsetko resp tak sme dobehli 5-8 clennu vypravu, nerobili sme im zle nic len sme sa im vybili polku miestnosti dokonca som tam musel ressovat nejake hovno co tam spadlo.. Ked bola cela miestnost vybita tak sme chceli ist dalej v tom nekro zacal stenovat gejtu zastenil tam netopierka a nekro napisal attack klera... vtom sa cela tupa partia pustila do clerika, ved preco nie ada stit je ada stit... No nic tak som pobehal za clera pokial spadli steny a nasledne sme zabili to co sa dalo zabit (tych co stenovali buchali parovali), mozno preto nikto z nas nema 15 killov ze? ... Vsetko to je v logu :clap: :clap:
Tento príbeh je smutný ale veď už im to raz napisal v Buxe "chlapci somnou sa nejebte" :paranoid: :paranoid: :paranoid:
dej mi pistol a dopadne to tak jako kdyz das wizzymu spellbook :(
Uživatelský avatar
Doom Face
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 91
Registrován: 04 kvě 2012 20:18

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Doom Face »

Doom Face píše:
Help píše:Co sa tyka Drow city tak absolutne nechapem ako vobec na to mozes nadviazovat tusim to tu mirek pisal uz ale zopakujem vam to...
Isli sme drowy skoro vsetko resp tak sme dobehli 5-8 clennu vypravu, nerobili sme im zle nic len sme sa im vybili polku miestnosti dokonca som tam musel ressovat nejake hovno co tam spadlo.. Ked bola cela miestnost vybita tak sme chceli ist dalej v tom nekro zacal stenovat gejtu zastenil tam netopierka a nekro napisal attack klera... vtom sa cela tupa partia pustila do clerika, ved preco nie ada stit je ada stit... No nic tak som pobehal za clera pokial spadli steny a nasledne sme zabili to co sa dalo zabit (tych co stenovali buchali parovali), mozno preto nikto z nas nema 15 killov ze? ... Vsetko to je v logu :clap: :clap:
zle vyhodnotili situáciu a narazili , nabudúce možno vyhrajú oni :wink:
dej mi pistol a dopadne to tak jako kdyz das wizzymu spellbook :(
Tuzemack
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 172
Registrován: 28 lis 2012 10:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Tuzemack »

No jo ty dnešní PK nemají úroveň :|
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Prafotr Morava »

Psychologický koutek o tom, jak lidi, kteří prasí v online hře, jsou ve svém životě neúspěšní a úplné trosky, tu ještě chyběl. Kruh se uzavřel. Ekvivalent Gm v takovém případě je asi kulturista miliardář.
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Uživatelský avatar
Stillwater
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 190
Registrován: 07 zář 2006 22:31
Bydliště: The WatchTower of Britain (č.59)
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Stillwater »

Prafotr Morava píše:Psychologický koutek o tom, jak lidi, kteří prasí v online hře, jsou ve svém životě neúspěšní a úplné trosky, tu ještě chyběl. Kruh se uzavřel. Ekvivalent Gm v takovém případě je asi kulturista miliardář.
Nebo jenom člověk co si nemusí nic kompenzova, že :p... pííís.
Smrt nad Zlato!!!
[b]Stillwater[/b], necromancer, člen [url=http://spolek.rivil.com]Spolku[/url]
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od cermi »

Uz chapu vyznam “ty jsi ale alois.”
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Prafotr Morava »

Stillwater píše: Nebo jenom člověk co si nemusí nic kompenzova, že :p... pííís.
Já nevím do jaké míry si pamatuješ všechny GM, ale pobavil jsi mě :)
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Zola »

Heej vařímGULE , je jednoduché říct o někom lepším že prostě buguje ale težší se to naučit.A budu se opakovat , neber si do huby vůbec nějaké bugování a bud rád že tu mužeš ještě hrát.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Wiliam
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 13 črc 2015 19:20

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Wiliam »

kto tu buguje ? a jak ?
Libor
Uživatelský avatar
Waringull
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 182
Registrován: 15 říj 2015 13:53

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Waringull »

Zola píše:Heej vařímGULE , je jednoduché říct o někom lepším že prostě buguje ale težší se to naučit.A budu se opakovat , neber si do huby vůbec nějaké bugování a bud rád že tu mužeš ještě hrát.
Tak já tu hraju Emile debile? :D To, že občas lognu neznamená, že hraju.. Přestal jsem dávno hrát, když můšketyři začali bugovat staty, stamku, zneužítí nastavení hry a jiné kravinky, a to nepočítám ten fps patcher co Mirek neustále použival, skakal jak klokan v Austrálii a to se nebavím o tom, že ani jeden spell co hodil ho nezalagoval, ten kdo ví jak věci fungují to pozná, a ne nadarmo trestali jen někoho :D Však už ani Waringulle není, protože je v jailu.. za co? Za to co dělá tvůj kamarádek Help nonstop :D A Emile, doufám, že nikomu středověk neukazuješ, protože tebe jsem viděl v PvP vždycky tak 4 sekundy, než jsi hledal za ducha res kříž :clap:
STOP SUPPORTU!
Wiliam
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 13 črc 2015 19:20

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Wiliam »

Waringull píše:
Zola píše:Heej vařímGULE , je jednoduché říct o někom lepším že prostě buguje ale težší se to naučit.A budu se opakovat , neber si do huby vůbec nějaké bugování a bud rád že tu mužeš ještě hrát.
Tak já tu hraju Emile debile? :D To, že občas lognu neznamená, že hraju.. Přestal jsem dávno hrát, když můšketyři začali bugovat staty, stamku, zneužítí nastavení hry a jiné kravinky, a to nepočítám ten fps patcher co Mirek neustále použival, skakal jak klokan v Austrálii a to se nebavím o tom, že ani jeden spell co hodil ho nezalagoval, ten kdo ví jak věci fungují to pozná, a ne nadarmo trestali jen někoho :D Však už ani Waringulle není, protože je v jailu.. za co? Za to co dělá tvůj kamarádek Help nonstop :D A Emile, doufám, že nikomu středověk neukazuješ, protože tebe jsem viděl v PvP vždycky tak 4 sekundy, než jsi hledal za ducha res kříž :clap:
Chcel by som kontakt na tvojho dealera kamos
Libor
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Zola »

Všichni jste bugeři jen já sem letadlo.
A GMka si na mě zasedla , 10x...
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Erik Nighelt »

Waringul nám tu začíná emočně vytékat :unibrow:
co přijde příště? bude obviněno gm? třeba fairy? vypnou server? zasednou si na Zolu po 11? :paranoid:
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Zola »

Krádež v domě. Účty smazány. Majetek zabaven. Guilda Mordor zrušena.
Co to bylo za rychlovku? :lol:
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Odpovědět