Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Sikus »

cermi píše:já bych naopak chtěl prudiče pro všechny ty modráky, který budou v dungu dřív než já, protože já si ho chci zajít a oni mi prudí tim, že už tam jsou...

tohle je tvoje logika.
eeh... co? zítra, až budeš střízlivý si to zkus přečíst ještě jednou a doufejme, že to pochopíš... :-D
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od cermi »

pro muj styl hraní, je tohle od tebe pruzení. pro tvuj styl hraní, je pro tebe pruzeni, ze te pololim. takze kdo ma pravdu?
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Sikus »

cermi píše:pro muj styl hraní, je tohle od tebe pruzení. pro tvuj styl hraní, je pro tebe pruzeni, ze te pololim. takze kdo ma pravdu?
Jestli mě doběhneš za PK, zabiješ a polotíš, tak to není pruzení. Jestli mě doběhneš za modráka a prudíš, tak ses prudič. Právo prvního je nepsané pravidlo slušnosti ... a je opravdu jen na GM, jako jediné autoritě, která tu je, jak se k tomu postaví. Nemusí se řídit striktně pravidly, když v nich tohle podchycené není. Mam-li být upřímný... kdyby GM prostě rozdali par prudičů těm agresorům (a opakuji, že se teď nebavím o PK ... ti dělají co mají když prohánějí modráky) ... myslím tím ty modráky, kteří prostě prudí, tak se celá situace uklidní.
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Fogy »

cermi píše:pro muj styl hraní, je tohle od tebe pruzení. pro tvuj styl hraní, je pro tebe pruzeni, ze te pololim. takze kdo ma pravdu?
*facepalm* Rozhodně ty cermi, rozhodně ty.
Uživatelský avatar
Waringull
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 182
Registrován: 15 říj 2015 13:53

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Waringull »

cermi píše:já bych naopak chtěl prudiče pro všechny ty modráky, který budou v dungu dřív než já, protože já si ho chci zajít a oni mi prudí tim, že už tam jsou...

tohle je tvoje logika.
Ty znáš význam slova logika? Spíš se divím, že ty znáš význam vůbec nečeho, ehm.. vlastně neznáš :D A hádám, že na základku jsi chodil s Erikem žerikem dokud Vás v druhé třídě nevyhodili za demenci. A neboj nějaké slušné chovaní od tebe nečekám toho v olašské dědině neviděli ani z rychlíku. Už se jen teším až Tě úřady pošlou na vzdělávací kurz, ale dokud budou chodit dávky, tak budeš vysedávat u PC a hejtovat
STOP SUPPORTU!
Help
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 90
Registrován: 03 bře 2017 10:57

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Help »

Hy, prosim mozte dat prudicov tym kalerabovcom co idu v 8 ludoch drowy skoro vsetko je resp a oni nie su ani pri Kuriantke? Dotoho este sa snazia maleho clerika osidit o ada heater a robit zle netopierkovi ??

EDIT: Po tejto akcii roka som sa bavil s vasim clerikom (Monk) a sam vravel ze to vas TOP TRUE CERNOKNEZNIK vas naviedol aby ste na nas utocili
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od cermi »

Waringull píše:
cermi píše:já bych naopak chtěl prudiče pro všechny ty modráky, který budou v dungu dřív než já, protože já si ho chci zajít a oni mi prudí tim, že už tam jsou...

tohle je tvoje logika.
Ty znáš význam slova logika? Spíš se divím, že ty znáš význam vůbec nečeho, ehm.. vlastně neznáš :D A hádám, že na základku jsi chodil s Erikem žerikem dokud Vás v druhé třídě nevyhodili za demenci. A neboj nějaké slušné chovaní od tebe nečekám toho v olašské dědině neviděli ani z rychlíku. Už se jen teším až Tě úřady pošlou na vzdělávací kurz, ale dokud budou chodit dávky, tak budeš vysedávat u PC a hejtovat
Jo, to jsem celej ja, jen doufam, ze mi uplne nevykopnou angelu, to by pak davky staly za vyliz picu
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Penelope
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 125
Registrován: 19 pro 2016 16:48

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Penelope »

Help píše:Hy, prosim mozte dat prudicov tym kalerabovcom co idu v 8 ludoch drowy skoro vsetko je resp a oni nie su ani pri Kuriantke? Dotoho este sa snazia maleho clerika osidit o ada heater a robit zle netopierkovi ??

EDIT: Po tejto akcii roka som sa bavil s vasim clerikom (Monk) a sam vravel ze to vas TOP TRUE CERNOKNEZNIK vas naviedol aby ste na nas utocili
To je jak kdyby jsi předbíhal u poklady a tvrdil, že máš na to právo protože máš větší zkušenosti s nakupovaním.
To je jak kdyby jsi babičce ukradl vyherní tiket a tvrdil ji, že ho vybereš dřív než ona.

Taky by ti asi dala pár facek za to, že nemáš morálku a slušné vychovaní...

To, že jsi zkušenější a mladší ti nedává právo někoho předbíhat v dungu, akorát tím ukazuješ jaký jsi a za to si opravdu prudiče zasloužíš-te :-)
Něco jiného je se s těmi lidmi co tam jsou domluvit, a popřípadě to dojít s nimi a podělit se o poklad, nebo odkopnout, protože tam byli první... That's all

E: GM by tu měli být autoritou a zároveň soudcem, jak v prvním případě, kdy předbíháš u poklady, taky tě prodaváčka pošle do zadu tak jako zbytek fronty. V druhém případě ti otec dá pár facek, tak tady GM by Vám měli dát prudiče abyste veděli, že jste něco udělali špatně.

Ale samozřejmě realita může být jiná, mužeš znát prodavačku tak můžeš mít protekci, mávne nad tím rukou a nic se ti nestane, tak jako otce můžeš mít dacana, tak tě za to ještě pochváli, ovšem to je špatně : ) Morální a slušně vychovaný člověk doufám ví, co je správné...
„Člověk, který nikdy nedělá chyby, je člověk, který nikdy nedělá nic“
Theodore Roosevelt
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od cermi »

nezapominejte na to, ze to je hra... takze priklady s babickou fakt ne jako...
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Zola »

Sikus píše:
Gilraen píše:
Stillwater píše:Pro mne prosím ještě shrnout, zda Ti celá ta situace jako zástupci GM týmu přijde morální a správná, což si myslím, že tu ještě ani jednou ze strany GMs nezaznělo. Detailně jste tu rozebrali, zda by za to mohl přijít postih v návaznosti na pravidla (=nemohl), ale tak nějak mi z toho přijde, že je vám to teda pak vlastně šumák, že se tohle děje. Byly doby, kdy součásti role GM bylo i působit jako morální vůdce...
Napsal jsem odpovědi, na které se ptal Dacaleb a popsal situaci, kde bychom to zaručeně trestali, tak jako tomu bylo doposud. Pokud vám někdo bude vyhrožovat, že má kamíky vrahy a vy mu uvěříte, následně vyklidíte pole, tak přeci neudělal nic špatného. A zda se mi tohle chování líbí? Nikdy jsem vyhrožování neměl rád, ale nelíbí se mi i hromada jiných věcí, které hráči dělají a není to proti pravidlům. Kdyby nám to bylo šumák, jak ty říkáš, neodpověděli by vám v tomhle topiku čtyři GM. Jediné, co můžete udělat je, že ty hráče budete hlásit. Samozřejmě pokud vám bude připadat, že dělají něco proti pravidlům. Pouze stěžováním si bez důkazu se ale nic nezmění.
Vzpomínám si na doby, kdy hráči dostavali prudiče i za daleko menší prasečiny než se dějí teď... a to jejich činy ani neporušovaly pravidla. Prostě prudili tak dostali prudiče. Proč to tak nemůže být teď? Dejte těm pár amonthákům a harpagonákum co tak prudí prudiče a třeba se poučí a nebude se tohle všechno muset řešit.
A já si zase pamatuju MOC dobře že se mazalo za to když někdo křivě obvinil GM ze suportu , takže klid synku.Běžte si s celerem zapisovat do deníčku naše rádoby ´prohřešky´ a použijte sílu teplého bonzu.U mě máte popí.. a za to co jsi napsal vaš společek pozná středověk.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Raziel »

Při čtení tohohle topicu uplně cítím jak mi klesá IQ ...
Uživatelský avatar
Bizon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 154
Registrován: 08 srp 2007 16:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Bizon »

Penelope píše:
Help píše:Hy, prosim mozte dat prudicov tym kalerabovcom co idu v 8 ludoch drowy skoro vsetko je resp a oni nie su ani pri Kuriantke? Dotoho este sa snazia maleho clerika osidit o ada heater a robit zle netopierkovi ??

EDIT: Po tejto akcii roka som sa bavil s vasim clerikom (Monk) a sam vravel ze to vas TOP TRUE CERNOKNEZNIK vas naviedol aby ste na nas utocili
To je jak kdyby jsi předbíhal u poklady a tvrdil, že máš na to právo protože máš větší zkušenosti s nakupovaním.
To je jak kdyby jsi babičce ukradl vyherní tiket a tvrdil ji, že ho vybereš dřív než ona.

Taky by ti asi dala pár facek za to, že nemáš morálku a slušné vychovaní...

To, že jsi zkušenější a mladší ti nedává právo někoho předbíhat v dungu, akorát tím ukazuješ jaký jsi a za to si opravdu prudiče zasloužíš-te :-)
Něco jiného je se s těmi lidmi co tam jsou domluvit, a popřípadě to dojít s nimi a podělit se o poklad, nebo odkopnout, protože tam byli první... That's all

E: GM by tu měli být autoritou a zároveň soudcem, jak v prvním případě, kdy předbíháš u poklady, taky tě prodaváčka pošle do zadu tak jako zbytek fronty. V druhém případě ti otec dá pár facek, tak tady GM by Vám měli dát prudiče abyste veděli, že jste něco udělali špatně.

Ale samozřejmě realita může být jiná, mužeš znát prodavačku tak můžeš mít protekci, mávne nad tím rukou a nic se ti nestane, tak jako otce můžeš mít dacana, tak tě za to ještě pochváli, ovšem to je špatně : ) Morální a slušně vychovaný člověk doufám ví, co je správné...
Amen a děkujeme.
Existují tři zásadní situace, kdy muž nevratně ztrácí svoji čest:
Když kvůli své zbabělosti nepomůže napadenému, když kvůli svému chtíči podvede svou lásku a když kvůli své pohodlnosti nesplní slib daný dítěti..!

Bizon
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Sikus »

Zola píše:
Sikus píše:
Gilraen píše:
Napsal jsem odpovědi, na které se ptal Dacaleb a popsal situaci, kde bychom to zaručeně trestali, tak jako tomu bylo doposud. Pokud vám někdo bude vyhrožovat, že má kamíky vrahy a vy mu uvěříte, následně vyklidíte pole, tak přeci neudělal nic špatného. A zda se mi tohle chování líbí? Nikdy jsem vyhrožování neměl rád, ale nelíbí se mi i hromada jiných věcí, které hráči dělají a není to proti pravidlům. Kdyby nám to bylo šumák, jak ty říkáš, neodpověděli by vám v tomhle topiku čtyři GM. Jediné, co můžete udělat je, že ty hráče budete hlásit. Samozřejmě pokud vám bude připadat, že dělají něco proti pravidlům. Pouze stěžováním si bez důkazu se ale nic nezmění.
Vzpomínám si na doby, kdy hráči dostavali prudiče i za daleko menší prasečiny než se dějí teď... a to jejich činy ani neporušovaly pravidla. Prostě prudili tak dostali prudiče. Proč to tak nemůže být teď? Dejte těm pár amonthákům a harpagonákum co tak prudí prudiče a třeba se poučí a nebude se tohle všechno muset řešit.
A já si zase pamatuju MOC dobře že se mazalo za to když někdo křivě obvinil GM ze suportu , takže klid synku.Běžte si s celerem zapisovat do deníčku naše rádoby ´prohřešky´ a použijte sílu teplého bonzu.U mě máte popí.. a za to co jsi napsal vaš společek pozná středověk.
Můžeš mi trochu popsat co ve tvém podání znamená středověk? Budeš se chovat jako doposud?... Jako prase?... Žádná změna :-D... Ale víš co?... Dělej si co chceš... Třeba ti za to nakonec aspoň nějaký ten prudič přistane...
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Prafotr Morava »

To je zase krásný ubulený topic od pár předběhnutých/pojetých neschopáků.

Nebyl jsem tam, nemám důkaz, ale soused mojí babičky má bratra a ten říkal že zná ženskou, který se to stalo.
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Sikus »

Prafotr Morava píše:To je zase krásný ubulený topic od pár předběhnutých/pojetých neschopáků.

Nebyl jsem tam, nemám důkaz, ale soused mojí babičky má bratra a ten říkal že zná ženskou, který se to stalo.
Mě se to stalo a důkazy mám.
Naopak ty o tom víš asi prdlajs.
Ale je pěkné, jak se tu ty PKčka na tom foru hezky podporujou... a že jich tu je. :-D

GM respektuju za to co dělají, ale v tomhle by měli zakročit rázně a nenechat sebou manipulovat těmi, co ty nepravosti dělají, popř. jejich ostatními PK-kamarády tady na foru.

Mimochodem: Pravidlo č.4 - GM může rozhodnout i jinak než v rámci pravidel, pokud to bude ve prospěch hry.

Zavrženíhodné chování (zasahování do cizích bojů voláním stráží, zneužívání stráží, log-outování z boje, provokování hráčů, relogerství apod) nebo úmyslné kažení hry, bez ohledu na porušení konkrétních pravidel může být oceněno snížením karmy, nastavením killů, nebo flagem Prudič.

Je zakázáno za modrou postavu přímo či nepřímo podporovat červeného či oranžového hráče v PvP souboji s modrou postavou, nebo postavou která se nemůže této modré postavě bez postihu postavit (například heal, bandage, protekce apod.).

Asi jsem řekl vše, asi už se mi tu nechce dál hádat s braindead Zolou apd., který mi ve hře vyhrožuje, že zažiju středověk. :roll:
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Zola »

Aha takže NIKDO ze spolku se toho neučastnil , ty taky nejsi ze Spolku siky a důkazy máš.Tak určitě.Jo a nech se překvapit a podotýkám určitě za to prudiče nedostanu protože dodržuju pravidla , ani nezkouším pojet někoho s ada štítem.Když už , tak spíš ada robu 8)
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Help
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 90
Registrován: 03 bře 2017 10:57

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Help »

Co sa tyka Drow city tak absolutne nechapem ako vobec na to mozes nadviazovat tusim to tu mirek pisal uz ale zopakujem vam to...
Isli sme drowy skoro vsetko resp tak sme dobehli 5-8 clennu vypravu, nerobili sme im zle nic len sme sa im vybili polku miestnosti dokonca som tam musel ressovat nejake hovno co tam spadlo.. Ked bola cela miestnost vybita tak sme chceli ist dalej v tom nekro zacal stenovat gejtu zastenil tam netopierka a nekro napisal attack klera... vtom sa cela tupa partia pustila do clerika, ved preco nie ada stit je ada stit... No nic tak som pobehal za clera pokial spadli steny a nasledne sme zabili to co sa dalo zabit (tych co stenovali buchali parovali), mozno preto nikto z nas nema 15 killov ze? ... Vsetko to je v logu :clap: :clap:
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Sikus »

Zola píše:Aha takže NIKDO ze spolku se toho neučastnil , ty taky nejsi ze Spolku siky a důkazy máš.Tak určitě.Jo a nech se překvapit a podotýkám určitě za to prudiče nedostanu protože dodržuju pravidla , ani nezkouším pojet někoho s ada štítem.Když už , tak spíš ada robu 8)
Sorry, nezmínil jsem to... O drowech nic nevím, neb jsem tam nebyl. Jen můžu říct, že těm dotčeným věřím, neb znám ty co je doběhli ... takhle nesportovně se chovají i k jiným. Důkazy mám na jiné události.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od dacaleb »

Help píše:Co sa tyka Drow city tak absolutne nechapem ako vobec na to mozes nadviazovat tusim to tu mirek pisal uz ale zopakujem vam to...
Isli sme drowy skoro vsetko resp tak sme dobehli 5-8 clennu vypravu, nerobili sme im zle nic len sme sa im vybili polku miestnosti dokonca som tam musel ressovat nejake hovno co tam spadlo.. Ked bola cela miestnost vybita tak sme chceli ist dalej v tom nekro zacal stenovat gejtu zastenil tam netopierka a nekro napisal attack klera... vtom sa cela tupa partia pustila do clerika, ved preco nie ada stit je ada stit... No nic tak som pobehal za clera pokial spadli steny a nasledne sme zabili to co sa dalo zabit (tych co stenovali buchali parovali), mozno preto nikto z nas nema 15 killov ze? ... Vsetko to je v logu :clap: :clap:
Kluci, vratime se na zacatek.
dacaleb píše: - dobehnou vas v dungu zacnou rovnou stim ze uz za nima jdou kamosi PK a nejakej Hemalen ci co, neznam takze me omluvte pokud je to nejaka celebrita
- v jednom pripade, ale tam jsem nebyl mam z doslechu, dokonce dobehnutou vypravu pojeli, coz z ekonomickych duvodu chapu.. za 500k co stoji kill se vyplati ziskat equp za 1.5m..
A reakce na Williama, nez zacal byt nepricetny:
dacaleb píše:Prosim, precti si muj post znova. Nebyl sem tam, soudit to nebudu. Psal sem jasne z doslechu a o tento pripad konretne me ani nejde, to je jen extrem. Pokud je to jak pises, pak maji byt potrestanti ti druzi.
...
Tedy, Tema nevychazelo z nejakych Drowu, ty jsem sice pouzil (neprimo), ale nemam problem s tim uznat, ze pravda je na Vasi strane, co se tyce utoku ze strany tech druhych. Nic mene i dle toho co pisete, proste jste je dobehli a chteli predbehnout a predpokladam, ze jste se nesnazili domluvit na spolecnem pruchodu. Takze nekomu z nich se to nelibilo a neustal to a zautocil na Vas, vy jste ho zaslouzene vyndali, coz je pochopitelne, ze se branite.

Kdyz se tedy vratim k tematu, tak Harpagon i Amonthia dobihaji a predbihaji v dungu (jsou to skilleri, umi si otevrit dvere), pokud pujdeme paralerne snimi budou nam kazit hru, pripadne odkopnout a pribehnou oni za PK nebo jejich kamaradi. + Viz nase zkusenosti dlouhodobe na mapkach a obecne te krasne nahode, podtkas Amontaka v Homare a za 5minut mas za prdeli bandu PK, ze?

Flam hracu byl predpokladany, me vic zajimal postoj GM, ten sem dostal. Zda si myslite, ze nas naplnuje nekoho praskat, tak se milite, i kdyz se chovaji jako prasata. Proste kdyz je potkame, tak si poplaceme, mozna zabehneme mame pod sukynku a ze stazenejma pulkama odkopneme pryc.
Zola píše:Aha takže NIKDO ze spolku se toho neučastnil , ty taky nejsi ze Spolku siky a důkazy máš.Tak určitě.Jo a nech se překvapit a podotýkám určitě za to prudiče nedostanu protože dodržuju pravidla , ani nezkouším pojet někoho s ada štítem.Když už , tak spíš ada robu 8)
Hle, nerad bych aby ti praskla zilka, jsem rad ze Vas moje tema vzdy povzbudi k debate, ale nechci mit nikoho nasvedomi.
Jinak stredovek tu mame skrz Vase posty uz delsi dobu.

Ano spravne NIKDO ze Spolku se neucastnil, mi na modre hrace neutocime ani kdyz nas predbihaji v dungu, zas tak moc nas ta hra nebere.

BTW: Mohl by si mi konecne prozradit kdo je to ten Hemalen?
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od GM Alois »

Pokud má někdo nějaký problém, má se přímo obrátit na GM. Page, pmka na fóru, facebook. Tyto témata nepovedou k ničemu jinému než kydáním hnoje z jedné strany na druhou až se v tom lidé jako já začnou ztrácet.

Pokud si myslíte, že někdo porušuje pravidla, stačí si opravdu postěžovat způsobem uvedeným o pár vět zpět. Dokonce se můžete obrátit i jmenovitě a třeba taková GM Fairy je proslulá svou tolerancí k nemravným činům a lůze zabijácké.

Chápu, že hra není obrazem reality, ale měla by jakousi realitu fantasy světa odrážet, ale chápu, že někteří hrdinové si potřebují ventilovat frustraci z jejich zpackaného života a je to velmi lákávé a jednoduché hru použít jako hromosvod jejich žlučovité nenávisti a neúspěchu. V reálném životě si to ze strachu nedovolí, ale ve hře, kdy je mezi hráči neosobní rovina virtuálna, si dovolí leccos. Přes takové případy je radno se přenést, případně nahlásit, aby byli i ve hře trestáni - porušují-li pravidla a nechat je to následně vyžrat i zde.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Odpovědět