Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Wiliam
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 13 črc 2015 19:20

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Wiliam »

Fogy píše:
Wiliam píše:
Fogy píše:To, že tu existují lidi z jistých nejmenovaných "guild", kteří jsou charakterově hluboko na bodu mrazu, o tom tady snad žádná řeč být nemůže. Každý slušný člověk už alespoň minimální zkušenosti z jejich prohnilých praktik okusil.

Nevím, co se dělo kdesi v Drowech, ale už jenom to, že blue výprava doběhne jinou blue výpravu, spustí výhružky, že dobíhají PK, začne zabraňovat první výpravě v pokračování, následně jí předbíhá značí o charakteru daných hráčů. Tenhle příklad je jen střípek všeho prasení, co jistí jedinci zde, zcela nepostihnutelně, provádějí.



To, že se po tobě a tvých kolezích pořádně nedá přečíst věta, na to jsem tady zvyklej, ale co si vyprošuju je to, ohánět se naší guildou. Plácáš tu nesmysly, nikdo z nás tam nebyl.

Mohu říct za mě, jako člena Spolku, že nikdo z nás by tohle nikdy neprovedl, bylo by to proti našim morálním zásadám a osobní hrdosti. Ale na to se tady na DP, z drtivé části, bohužel nehraje.
kto povedal ze spolek nas chcel zabit prosim ta? povedal som ze v tom dungu bol spolek a nejaky mody hraci, nepovedal som ze spolek nas chcel zabit iba ze v tom dungu boli a to je velky rozdiel.A ak nevies citat tak sa radsej ani nevyjadruj.
Tak ještě jednou, pro méně chápavé jedince. To, že jsem napsal, že tam nikdo z nás nebyl, znamená to, že tam nikdo z naši guildy nebyl přítomen, nenacházel se tam. Stále něco nejasného?
Tak potom sorry, bol tam asi reborn.To je ale moja chyba pretoze spolek,reborn atd povazujem za seberovne guildy :D bez urazky
Zaujimave ze sa vyjadruju vsetci len nie dotycni ludia ktory nas tam chceli s prepacenim v**ebat
Libor
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Fogy »

Wiliam píše:Tak potom sorry, bol tam asi reborn.To je ale moja chyba pretoze spolek,reborn atd povazujem za seberovne guildy :D bez urazky
To, že se tady snažím bavit s tebou jako s opicí dostatečně vyjadřuje to, že je mi upřímně jedno, koho za koho považuješ.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od dacaleb »

Fogy píše:
Wiliam píše:Tak potom sorry, bol tam asi reborn.To je ale moja chyba pretoze spolek,reborn atd povazujem za seberovne guildy :D bez urazky
To, že se tady snažím bavit s tebou jako s opicí dostatečně vyjadřuje to, že je mi upřímně jedno, koho za koho považuješ.
Tak, jesli me dnes neco vazne pobavilo, tak je to tento prispevek :D...
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Sikus »

Jamie píše:
Bizon píše:
Wiliam píše:Hmm tak to je celkom haluz co tu teraz pises, lebo naposledy v drowoch ste mi zazdili za modrakov mojho modreho vampa a chceli ste zabit clera s ada heaterom, no bohuzial ste boli tak neschopny ze ste ho nedokazali zabit ani v 8 ludoch ci kolko vas tam bolo a este sa vam podarilo aj umriet.
Nikto na nikoho neutocil, to ze ti tam nejaky vamp zacne pisat o nejakej partii s pk je stale iba slovo, narozdiel od toho slova ty sa ides branit skutkom a to rovno pojazdom za modraka.
Cize v skratke: VY ste zautocili prvy na nas...a nasledne sme my VAS zabili, pretoze nebudem sa snad pozerat jak mi zabijate kamosa navyse ked ma v ruke ada heater.
a btw vsetky killy boli bez killu, na kolko opakujem ste zautocili vy prvy na nas..Takze az nabuduce budes zakladat topic tak prosim ta over si fakty, ak si tam teda nebol aj ty.
A aby ste si nemysleli ze su to len take moje reci tak sem uploadnem aj screeny z tohto "pojazdu"..
Link na screeny najdete tu: http://leteckaposta.cz/551822787
Tohle byla reakce na koho? Na Dacaleb nebo Empaira. Protože na těch screenech není nikdo ze Spolku (Dacaleb). Tak že, pokud to bylo na Dacaleba, tak si špínu házej na někoho jinýho. Děkujeme.
Já zas nevidím ani na jednom screenu Amonthia, ale to ti asi nevadí že? Takže než začnete vy začnete blábolit něco o špíně, tak si ukliďte před vlastním prahem. Taky Děkujeme!
Hele mám pár screenu, jak nás spolu s pk pojíždíte na mapce ... chováte se jako prasata, stejně jako Harpagon. (těm co jsou u vás a chovají se slušně se omlouvám)
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Empair »

cermi píše:A tohle je presne uo... jedna skupina jde dung a jina ma moznost ji predbehnout, to jak se to bude odehravat dal, je uz jen na lidech... budto na to mas (herne) a ubranis si ten dung a nebo vis, ze ti ostatni hraci jsou zkusenejsi a vytrou si s tvoji postavickou prdel, tak odkopnes pryc. Takhle to funguje... To, ze mate pocit, ze gm vas tu odvodej za rucicku a veskerou nespravedlnost sveta za vas vyresi... sorry jako.
Ano o tom je nová Amont-Harpagon guilda.

Ale zbytek lidí se dokáže za blue chovat jako a lidi. A když už někdo chce dobíhat/předbíhat/pojíždět má dost kuráže dělat to za PK a ne trapčit za Blue odvolávat se na to, že co není v pravidlech zakázáno je dovoleno.

PS: Vytahovat na méně zkušené hráče, tím že je za Blue dokáže v dungu předběhnout ... :clap: :clap: :clap: ... True skill
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od cermi »

hold empe každej nemá potřebu nonstop pomáhat někomu jinýmu... nemám problém pomoct newbikum stejně jako nemám problém poprasit true pvm hráče
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Fogy »

cermi píše:stejně jako nemám problém poprasit true pvm hráče
A přesně proto bys měl dostávat na své blue postavičky prudiče, pokud tomu teda tak ještě není.
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od cermi »

Fogy píše:
cermi píše:stejně jako nemám problém poprasit true pvm hráče
A přesně proto bys měl dostávat na své blue postavičky prudiče, pokud tomu teda tak ještě není.
Pomáhání cizí výprave umřít (Detecting Hidden). Prudič a 500 logů. *Ocroc*.

done.
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Lucky »

Pvp topiky nikdy neomrzi... Jak to chodi na DP2
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Zola »

Lucky píše:Pvp topiky nikdy neomrzi... Jak to chodi na DP2
To jo , nejlepší čtení po práci.A jak je to s váma začnete hrát nebo co?Opice a kanálové čekaj.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Lucky »

Zola píše:
Lucky píše:Pvp topiky nikdy neomrzi... Jak to chodi na DP2
To jo , nejlepší čtení po práci.A jak je to s váma začnete hrát nebo co?Opice a kanálové čekaj.
Hele nevim. Vsichni hrajou real life a to vcetne me. Umim si predstavit spis pvm, na pvp sem asi uz starej a nerad bych dopadnul jako Arthur :D
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Zola »

Tak třeba na svátky nějaký střetnutí v despu dopadne.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Sir Artuhr »

Lucky píše:
Zola píše:
Lucky píše:Pvp topiky nikdy neomrzi... Jak to chodi na DP2
To jo , nejlepší čtení po práci.A jak je to s váma začnete hrát nebo co?Opice a kanálové čekaj.
Hele nevim. Vsichni hrajou real life a to vcetne me. Umim si predstavit spis pvm, na pvp sem asi uz starej a nerad bych dopadnul jako Arthur :D
Drž tlamu voe. To všichni hrajete jak programovaný vopice a nikdo nepochopil můj novátorský přístup!!
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Erik Nighelt »

Pravděpodobně nezačneme, možná zaplatit stouny :p ale podle těch topiků je dost srandy i bez nás - no když by to s harpagonama a amonthkou pokulhávalo, tak pořád tu bude strašit Waringul.. dej tomu chvilku :paranoid:
Sir Artuhr píše: nikdo nepochopil můj novátorský přístup!!
lognout, umřít, poslat všechny do pekla a vypnout je spíš životní styl jak novátorský přístup :unibrow:
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Stillwater
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 190
Registrován: 07 zář 2006 22:31
Bydliště: The WatchTower of Britain (č.59)
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Stillwater »

Gilraen píše:No, tak já ještě odpovím na část dotazu dacaleba:
....
Pro mne prosím ještě shrnout, zda Ti celá ta situace jako zástupci GM týmu přijde morální a správná, což si myslím, že tu ještě ani jednou ze strany GMs nezaznělo. Detailně jste tu rozebrali, zda by za to mohl přijít postih v návaznosti na pravidla (=nemohl), ale tak nějak mi z toho přijde, že je vám to teda pak vlastně šumák, že se tohle děje. Byly doby, kdy součásti role GM bylo i působit jako morální vůdce...
Smrt nad Zlato!!!
[b]Stillwater[/b], necromancer, člen [url=http://spolek.rivil.com]Spolku[/url]
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Zola »

Tak v kostce.
Pan dalaceb byl dung někdo mu řek BUBU příde Hamalem.Sevřel se mu svěrač a kopnul nic víc nic mín.
Pak slyšel jak jedna paní povídala že někdo někoho předběhl a pojel ale bylo to uplně jinak.
No a nakonec nás všechny zmoralizovala Swodinka.A nesmíme zapomenout na cernou mambu která trefne dodala že GMSteam tu není aby někoho vodil za ručičku.Plus Libor se stal celebritou a má za ménem KANÁL.
A všechno nejlepší Artů , máš dneska svátek!!
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Gilraen »

Stillwater píše:
Gilraen píše:No, tak já ještě odpovím na část dotazu dacaleba:
....
Pro mne prosím ještě shrnout, zda Ti celá ta situace jako zástupci GM týmu přijde morální a správná, což si myslím, že tu ještě ani jednou ze strany GMs nezaznělo. Detailně jste tu rozebrali, zda by za to mohl přijít postih v návaznosti na pravidla (=nemohl), ale tak nějak mi z toho přijde, že je vám to teda pak vlastně šumák, že se tohle děje. Byly doby, kdy součásti role GM bylo i působit jako morální vůdce...
Napsal jsem odpovědi, na které se ptal Dacaleb a popsal situaci, kde bychom to zaručeně trestali, tak jako tomu bylo doposud. Pokud vám někdo bude vyhrožovat, že má kamíky vrahy a vy mu uvěříte, následně vyklidíte pole, tak přeci neudělal nic špatného. A zda se mi tohle chování líbí? Nikdy jsem vyhrožování neměl rád, ale nelíbí se mi i hromada jiných věcí, které hráči dělají a není to proti pravidlům. Kdyby nám to bylo šumák, jak ty říkáš, neodpověděli by vám v tomhle topiku čtyři GM. Jediné, co můžete udělat je, že ty hráče budete hlásit. Samozřejmě pokud vám bude připadat, že dělají něco proti pravidlům. Pouze stěžováním si bez důkazu se ale nic nezmění.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od dacaleb »

Zola píše:Tak v kostce.
Pan dalaceb byl dung někdo mu řek BUBU příde Hamalem.Sevřel se mu svěrač a kopnul nic víc nic mín.
Pak slyšel jak jedna paní povídala že někdo někoho předběhl a pojel ale bylo to uplně jinak.
No a nakonec nás všechny zmoralizovala Swodinka.A nesmíme zapomenout na cernou mambu která trefne dodala že GMSteam tu není aby někoho vodil za ručičku.Plus Libor se stal celebritou a má za ménem KANÁL.
A všechno nejlepší Artů , máš dneska svátek!!
Dekuji ti Zolo, jsem rad ze mam sveho Ovcacka. Lepe bych to zdejsi cilovce nevysvetlil.
Stillwater píše:
Gilraen píše:No, tak já ještě odpovím na část dotazu dacaleba:
....
Pro mne prosím ještě shrnout, zda Ti celá ta situace jako zástupci GM týmu přijde morální a správná, což si myslím, že tu ještě ani jednou ze strany GMs nezaznělo. Detailně jste tu rozebrali, zda by za to mohl přijít postih v návaznosti na pravidla (=nemohl), ale tak nějak mi z toho přijde, že je vám to teda pak vlastně šumák, že se tohle děje. Byly doby, kdy součásti role GM bylo i působit jako morální vůdce...
No post byl puvodne minen, ze rozumejsi lidi z okoli akteru tohoto stylu hrani, jim domluvi, pripadne GM team.
O nejake "bonzatstvi", jako to delaji nektera PK kdyz si mysli ze je nekdo AFK a pisou page nebo rovnou konkretnimu GM at provede kontrolu..., jsem zajem nemel.. ale GM team (Qvido, Gil) se vyjadril, ze jina moznost reseni neni, je to mezi nami hraci a pokud chceme aspon nejakou napravu musime posilat udani.

Vyjadrilo se i tech +- 8 stalic zde na forku a at si o jejich postech udela kazdy nazor sam. Ostanich +-90% hracu co zde nevystupuji a hraji PK nebo Blue ciste, se holt teto skupine prizpusobi, at uz tim, ze se z jejich chovani POKAKAJI a zbabele pred nimi utecou, protoze je opravdu nenaplnuje mit v dungu paralerni vypravu, ktera je dobehme a pak blokuje, detekuje a idealne ceka do jakeho PF a zdi vam skocit, aby Vas mohla "legalne" pojet. Pak jeste lip Vas naprasi, ze to vy jste ty ZLY modraci co na ne zautocili...
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Sikus »

Gilraen píše:
Stillwater píše:
Gilraen píše:No, tak já ještě odpovím na část dotazu dacaleba:
....
Pro mne prosím ještě shrnout, zda Ti celá ta situace jako zástupci GM týmu přijde morální a správná, což si myslím, že tu ještě ani jednou ze strany GMs nezaznělo. Detailně jste tu rozebrali, zda by za to mohl přijít postih v návaznosti na pravidla (=nemohl), ale tak nějak mi z toho přijde, že je vám to teda pak vlastně šumák, že se tohle děje. Byly doby, kdy součásti role GM bylo i působit jako morální vůdce...
Napsal jsem odpovědi, na které se ptal Dacaleb a popsal situaci, kde bychom to zaručeně trestali, tak jako tomu bylo doposud. Pokud vám někdo bude vyhrožovat, že má kamíky vrahy a vy mu uvěříte, následně vyklidíte pole, tak přeci neudělal nic špatného. A zda se mi tohle chování líbí? Nikdy jsem vyhrožování neměl rád, ale nelíbí se mi i hromada jiných věcí, které hráči dělají a není to proti pravidlům. Kdyby nám to bylo šumák, jak ty říkáš, neodpověděli by vám v tomhle topiku čtyři GM. Jediné, co můžete udělat je, že ty hráče budete hlásit. Samozřejmě pokud vám bude připadat, že dělají něco proti pravidlům. Pouze stěžováním si bez důkazu se ale nic nezmění.
Vzpomínám si na doby, kdy hráči dostavali prudiče i za daleko menší prasečiny než se dějí teď... a to jejich činy ani neporušovaly pravidla. Prostě prudili tak dostali prudiče. Proč to tak nemůže být teď? Dejte těm pár amonthákům a harpagonákum co tak prudí prudiče a třeba se poučí a nebude se tohle všechno muset řešit.
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od cermi »

já bych naopak chtěl prudiče pro všechny ty modráky, který budou v dungu dřív než já, protože já si ho chci zajít a oni mi prudí tim, že už tam jsou...

tohle je tvoje logika.
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Odpovědět