Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od dacaleb »

Dobry den,

bohuzel je to za poslednich par tydnu ponekolikate a tak bych rad znal stanovisko GM teamu, protoze pro nas slusne hrajici hrace proti tomuto jina obrana nez vy neni.

Scenar ze vzdy podobny
- dobehnou vas v dungu zacnou rovnou stim ze uz za nima jdou kamosi PK a nejakej Hemalen ci co, neznam takze me omluvte pokud je to nejaka celebrita
- v jednom pripade, ale tam jsem nebyl mam z doslechu, dokonce dobehnutou vypravu pojeli, coz z ekonomickych duvodu chapu.. za 500k co stoji kill se vyplati ziskat equp za 1.5m..

Protoze ze to jsou i vasi znami/kamaradi a osobne nemam zajem nikoho paskat aby mel tresty i kdyz je to takovej kanal jako Libor, bylo by super to vyeresit nejakou domluvou. Pokud chteji pojizedet at behaji PK vzdyt jim v tom nikdo nebrani.

Moje otazky:
- je takoveto chovani v souladu s pravidly DP? ( ja mam za to ze ne)
- pokud nastane, nechci byt praskac ale uz to je trosku moc, mame poslat PM se screnem/ videem? Jako dukaz. Pripadne jakou formou toto hlasit?

Dekuji za vyjadreni
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Xan »

Btw nezavadelo se kvuli tomu, ze zabiti v dungeon zone pripise rovnou 3 killy? Ne ze by to teda nejak odradilo nekoho, kdo ma v bance plny pytle zlatych deedu:-)
Ying
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 58
Registrován: 12 led 2017 14:58

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Ying »

Tady na to jsme také upozorňovali, spojenectví Harpagonu a Amonthie s relogama na pk a kazení hry druhým viz. pruzení na mapkách pokladů, kdy hidují u vašich bedýnek, relogují na pk a nebo stojí v hidu u virtues portů, to je jejich denní chleba. Spíš se podivuji, jak z guildy jako Amonthia, které měla dobré jméno, se během dvou let mohla stát absolutní žumpa ...
Rycolast
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 13 zář 2016 21:52

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Rycolast »

Jmenujy se André..

Chodime spolu do uzstavu..

Pomáháme sy....
Fantóm, černá svyně, černokněžnýk.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Thief »

Nepochopil jsem jaký přesný chování myslíš. Ale tak pokud vám/tobě připadá, že to není v pořádku. Tak to vyfoť/natoč a pošli na FB do zpráv. Tam se toho někdo chytne a řekni ti co a jak.
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Empair »

Myslím, že tady se naráží na velmi silnou PK/Blue kooperaci. Kde polovina guildy běhá za Blue a druhá za PK a navzájem spolu sdílejí informace a podporují se.

Ideální by bylo kdyby kluci prostě hráli PK jako to udělali Hated.
Wiliam
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 13 črc 2015 19:20

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Wiliam »

Hmm tak to je celkom haluz co tu teraz pises, lebo naposledy v drowoch ste mi zazdili za modrakov mojho modreho vampa a chceli ste zabit clera s ada heaterom, no bohuzial ste boli tak neschopny ze ste ho nedokazali zabit ani v 8 ludoch ci kolko vas tam bolo a este sa vam podarilo aj umriet.
Nikto na nikoho neutocil, to ze ti tam nejaky vamp zacne pisat o nejakej partii s pk je stale iba slovo, narozdiel od toho slova ty sa ides branit skutkom a to rovno pojazdom za modraka.
Cize v skratke: VY ste zautocili prvy na nas...a nasledne sme my VAS zabili, pretoze nebudem sa snad pozerat jak mi zabijate kamosa navyse ked ma v ruke ada heater.
a btw vsetky killy boli bez killu, na kolko opakujem ste zautocili vy prvy na nas..Takze az nabuduce budes zakladat topic tak prosim ta over si fakty, ak si tam teda nebol aj ty.
A aby ste si nemysleli ze su to len take moje reci tak sem uploadnem aj screeny z tohto "pojazdu"..
Link na screeny najdete tu: http://leteckaposta.cz/551822787
Libor
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od dacaleb »

Wiliam píše:Hmm tak to je celkom haluz co tu teraz pises, lebo naposledy v drowoch ste mi zazdili
Link na screeny najdete tu: http://leteckaposta.cz/551822787
Prosim, precti si muj post znova. Nebyl sem tam, soudit to nebudu. Psal sem jasne z doslechu a o tento pripad konretne me ani nejde, to je jen extrem. Pokud je to jak pises, pak maji byt potrestanti ti druzi.
Stejne jako me jsou ukradany zdejsi celebrity, tak tobe asi ostani lidi co loguji. Muzu ujistit, ze nase guilda urcite nikde nikoho nepojela, pokud kdy nekoho dobehla ctila pravo prvniho a odkopla a slusne se rozloucila. Ale chapu, ze to je nam prirozene slusne chovani a nikomu ho nevnucuji.
Qvido píše:Nepochopil jsem jaký přesný chování myslíš. Ale tak pokud vám/tobě připadá, že to není v pořádku. Tak to vyfoť/natoč a pošli na FB do zpráv. Tam se toho někdo chytne a řekni ti co a jak.
Upresnim ti chovani:
- Harpagoni/Amontka dobehnou za modraky jinou vypravu (asi si nebude nahlavat kdo to je za lidi ze? )
- Zastrasuji svymi PK / kolegy PK.
- Presursuji hru ostatnim chovanim ve hre (Detect aby nemohl clovek se ukryt/provoknout)
- Predbehnou vas. Budit toto je uz o moralce a pravidla to neporusuje.

Podle tebe, mam tedy cekat nez opravdu odbehnou PK, nebo me pojedou rovnou ti modri, pak ti poslat screen, prijit o vybavu a doufat ze jim das nejaky trest?

Qvido, ja Vas neznam, GM team co sem znal je davno fuc, jaky vztahy mas s temito lidmi nevim, ale pravdepodobne lepsi nez s nami ostanimi.

Obecne bych se rad zeptal, jaky duvod ma napriklad v FDD je reps prvniho hlidace do 1minuty?
Proc vlastne podporujete dobihani dungu v takoveto mire?
Yomo skoro do konce atd?

Mnohokrat tu padlo ze tu nemame co delat mi Modraci ze toto je PvP shard, ne neni. Opravim Vas, zde neni zadna protivaha PK resp. modrym PK, toto je PK shard. Na to jsme si uz visici asi zvykli, ale chovani Harpagonu a Amonthie (budiz zeme lehka tem, co ji v dobrejm jmenu reprezentovali) je pro me proste prasarna.

Tem co prasi bych asi rekl toto:
Az tu budete behat sami, tak to opravdu vyhrajete.

K GM teamu:
Pokud je to smer, ktery chcete aby se to tu ubiralo, tak mi s tim nic neudelame.
Uživatelský avatar
Bizon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 154
Registrován: 08 srp 2007 16:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Bizon »

Wiliam píše:Hmm tak to je celkom haluz co tu teraz pises, lebo naposledy v drowoch ste mi zazdili za modrakov mojho modreho vampa a chceli ste zabit clera s ada heaterom, no bohuzial ste boli tak neschopny ze ste ho nedokazali zabit ani v 8 ludoch ci kolko vas tam bolo a este sa vam podarilo aj umriet.
Nikto na nikoho neutocil, to ze ti tam nejaky vamp zacne pisat o nejakej partii s pk je stale iba slovo, narozdiel od toho slova ty sa ides branit skutkom a to rovno pojazdom za modraka.
Cize v skratke: VY ste zautocili prvy na nas...a nasledne sme my VAS zabili, pretoze nebudem sa snad pozerat jak mi zabijate kamosa navyse ked ma v ruke ada heater.
a btw vsetky killy boli bez killu, na kolko opakujem ste zautocili vy prvy na nas..Takze az nabuduce budes zakladat topic tak prosim ta over si fakty, ak si tam teda nebol aj ty.
A aby ste si nemysleli ze su to len take moje reci tak sem uploadnem aj screeny z tohto "pojazdu"..
Link na screeny najdete tu: http://leteckaposta.cz/551822787
Tohle byla reakce na koho? Na Dacaleb nebo Empaira. Protože na těch screenech není nikdo ze Spolku (Dacaleb). Tak že, pokud to bylo na Dacaleba, tak si špínu házej na někoho jinýho. Děkujeme.
Existují tři zásadní situace, kdy muž nevratně ztrácí svoji čest:
Když kvůli své zbabělosti nepomůže napadenému, když kvůli svému chtíči podvede svou lásku a když kvůli své pohodlnosti nesplní slib daný dítěti..!

Bizon
Uživatelský avatar
Fairy
Nehraju!
Příspěvky: 294
Registrován: 10 úno 2013 21:55

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Fairy »

Ještě tři měsíce zpět jsme se tu dočetli, že neexistuje jediný dobehnutelny dungeon a aniž by se na něco šahalo, tak ejhle doběhnout jde cokoliv a ještě je to podporováno úpravami timeru.
Jamie
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 118
Registrován: 17 bře 2008 15:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Jamie »

Bizon píše:
Wiliam píše:Hmm tak to je celkom haluz co tu teraz pises, lebo naposledy v drowoch ste mi zazdili za modrakov mojho modreho vampa a chceli ste zabit clera s ada heaterom, no bohuzial ste boli tak neschopny ze ste ho nedokazali zabit ani v 8 ludoch ci kolko vas tam bolo a este sa vam podarilo aj umriet.
Nikto na nikoho neutocil, to ze ti tam nejaky vamp zacne pisat o nejakej partii s pk je stale iba slovo, narozdiel od toho slova ty sa ides branit skutkom a to rovno pojazdom za modraka.
Cize v skratke: VY ste zautocili prvy na nas...a nasledne sme my VAS zabili, pretoze nebudem sa snad pozerat jak mi zabijate kamosa navyse ked ma v ruke ada heater.
a btw vsetky killy boli bez killu, na kolko opakujem ste zautocili vy prvy na nas..Takze az nabuduce budes zakladat topic tak prosim ta over si fakty, ak si tam teda nebol aj ty.
A aby ste si nemysleli ze su to len take moje reci tak sem uploadnem aj screeny z tohto "pojazdu"..
Link na screeny najdete tu: http://leteckaposta.cz/551822787
Tohle byla reakce na koho? Na Dacaleb nebo Empaira. Protože na těch screenech není nikdo ze Spolku (Dacaleb). Tak že, pokud to bylo na Dacaleba, tak si špínu házej na někoho jinýho. Děkujeme.
Já zas nevidím ani na jednom screenu Amonthia, ale to ti asi nevadí že? Takže než začnete vy začnete blábolit něco o špíně, tak si ukliďte před vlastním prahem. Taky Děkujeme!
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od cermi »

slyšel jsem z doslechu, ale zakládám topik na foru. btw na dungy mi píšete a na pojezdy ne, no tak to mi pěkně serete, rp blue bratři z amonthie.
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Thief »

Netuším jak jsi z mého postu usoudil, že mé sympatie patří té nebo oné guildě. Já nemám problém potrestat kohokoliv.

Tohle chování jste si tu vytvořili vy navzájem. Na nikom z vás není nit suchá (čest vyjímkám) a všichni voláte po trestech pro ty druhé. Když se pak trestá tak je tu zase hate jak moc jsem přísnej. Já nebudu hrát prostředníka ve vašich žabomyších válkách.

Pokud se ti nic nechce hlásit, protože nevěříš, že budou potrestáni, tak je mi líto.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od dacaleb »

Jamie píše:Já zas nevidím ani na jednom screenu Amonthia, ale to ti asi nevadí že? Takže než začnete vy začnete blábolit něco o špíně, tak si ukliďte před vlastním prahem. Taky Děkujeme!
Tak nevim, ale asi tady uz Vam pohadku o hodne Amonthii nikdo nezbasti. Vase vec, jak hrajete a ty screeny jsme sem mi nedali tak nevim. Ja si nikoho nefotim, to je zvyk jinych hracu.
Qvido píše:Netuším jak jsi z mého postu usoudil, že mé sympatie patří té nebo oné guildě. Já nemám problém potrestat kohokoliv.

Tohle chování jste si tu vytvořili vy navzájem. Na nikom z vás není nit suchá (čest vyjímkám) a všichni voláte po trestech pro ty druhé. Když se pak trestá tak je tu zase hate jak moc jsem přísnej. Já nebudu hrát prostředníka ve vašich žabomyších válkách.

Pokud se ti nic nechce hlásit, protože nevěříš, že budou potrestáni, tak je mi líto.
Dekuji aspon tobe Qvido za vyjadreni. Omlouvam se pokud sem ti ukrivdil prirazenim nepravdivych sympatii.

V tom ze jsme si to tu vytvorili sami, mas pravdu, urcite tu atmosferu si delaji sami hraci.
Spolek a vsechny jeho cleny muzu rict, ze nam je to lito, jsme NON-PK guilda a chovame se k ostatnim slusne a to i slusnym PK. Opravdu praseni neoplacime prasenim, to nam neni prirozene.

Tak at me GM team promine, ale forum pouzivam jako komunikacni prostredek s Vami, opravdu nehodlam nikoho spamovat na ICQ nebo osobnimi PM, dokud neresim konretni vec.
Proto jsem timto postem hledal Vas postoj k tomuto tematu, protoze jak sem psal, jinou autoritu zde neznam a nemam se na koho jineho odkazat.

Takze dekuji a v budoucnu se budu obracet primo z konkretnim pripadem pomoci PM/FB.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od dacaleb »

Fairy píše:Ještě tři měsíce zpět jsme se tu dočetli, že neexistuje jediný dobehnutelny dungeon a aniž by se na něco šahalo, tak ejhle doběhnout jde cokoliv a ještě je to podporováno úpravami timeru.
Omlouvam se, ale kde jsme se co docetli? Link?
F: https://www.darkparadise.cz/Forum/viewt ... =14&t=5852
Jinak ja psal dva konkretni pripady:

FDD - prvni dvere, hlidac strom, ma resp. po prvnim zabiti od 1-2m.
Yomo - lze dobehnout do predposledni mistnosti od zacatku.

Nepsal sem ze jde dobehnout cokoliv, kdyz uz tak ze je zde spoustu dungeonu co jdou dobehnout velmi rychle a celkem daleko. Rozepisovat vsechny pripady snad netreba.
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Gilraen »

No, tak já ještě odpovím na část dotazu dacaleba:
- Harpagoni/Amontka dobehnou za modraky jinou vypravu (asi si nebude nahlavat kdo to je za lidi ze? ) - Modráci mohou dobíhat koho chtějí, není to nic proti pravidlům.
- Zastrasuji svymi PK / kolegy PK. - Svoboda slova, s tím nic neuděláme a vypustit ze svých úst můžete skoro cokoliv. Trestá se až vulgarita a nějaké fakt amorální chování, což není vyhrožování, že mám kámoše na druhé straně.
- Presursuji hru ostatnim chovanim ve hre (Detect aby nemohl clovek se ukryt/provoknout) - Trestalo se a stále se trestá, většinou prudičem, ale je to na posouzení daného trestu a GMka (to samé PFka na hráče v jiné místnosti atp.).
- Predbehnou vas. Budit toto je uz o moralce a pravidla to neporusuje. - viz. první dotaz
- Doplním, že trestná je jakákoliv viditelná pomoc vrahům, která se dá prokázat. Například pokud půjde pan cermi za modrou postavu dungeon, kde se bude odehrávat PvP pana Hamalena vs. pana Dacaleba a jakkoliv svému kamarádovi vrahounovi pomůže v boji, bude potrestán (hodí mu světlo, sílu, bandu, zablokuje východ...). Jména jsem vybral náhodou, nic osobního.
My na to ale nepřijdeme, pokud nám to nenahlásíte, věšteckou kouli zatím nevedeme. :) Takže buď musíš "práskat" hříšníky, nebo si nejde stěžovat.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Arianna »

O koho z Harpagonů jde?

Dík
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Gilraen »

dacaleb píše: FDD - prvni dvere, hlidac strom, ma resp. po prvnim zabiti od 1-2m.
Yomo - lze dobehnout do predposledni mistnosti od zacatku.
FDD - nejsem si jist prvními dveřmi, za balíkem je timer dlouhý.
Yomo - určitě ne, někdy si to vyzkoušej. Jen dveřím trvá dlouho než se zavřou.

edit: FDD - hlídač strom nemá resp takhle krátký
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Noncompet Ismentis
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 10 úno 2014 17:40

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od Noncompet Ismentis »

Jaká je barva nicku GMek na fóru ? He ? Vše je jasné.
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Guilda Harpagon/Amonthia a dobihani v blue

Příspěvek od dacaleb »

Gilraen píše:No, tak já ještě odpovím na část dotazu dacaleba:
- Harpagoni/Amontka dobehnou za modraky jinou vypravu (asi si nebude nahlavat kdo to je za lidi ze? ) - Modráci mohou dobíhat koho chtějí, není to nic proti pravidlům.
- Zastrasuji svymi PK / kolegy PK. - Svoboda slova, s tím nic neuděláme a vypustit ze svých úst můžete skoro cokoliv. Trestá se až vulgarita a nějaké fakt amorální chování, což není vyhrožování, že mám kámoše na druhé straně.
- Presursuji hru ostatnim chovanim ve hre (Detect aby nemohl clovek se ukryt/provoknout) - Trestalo se a stále se trestá, většinou prudičem, ale je to na posouzení daného trestu a GMka (to samé PFka na hráče v jiné místnosti atp.).
- Predbehnou vas. Budit toto je uz o moralce a pravidla to neporusuje. - viz. první dotaz
- Doplním, že trestná je jakákoliv viditelná pomoc vrahům, která se dá prokázat. Například pokud půjde pan cermi za modrou postavu dungeon, kde se bude odehrávat PvP pana Hamalena vs. pana Dacaleba a jakkoliv svému kamarádovi vrahounovi pomůže v boji, bude potrestán (hodí mu světlo, sílu, bandu, zablokuje východ...). Jména jsem vybral náhodou, nic osobního.
My na to ale nepřijdeme, pokud nám to nenahlásíte, věšteckou kouli zatím nevedeme. :) Takže buď musíš "práskat" hříšníky, nebo si nejde stěžovat.
Dekuji za vycerpavajici odpoved.
Arianna píše:O koho z Harpagonů jde?
Dík
Rad bych odpovdel ale screeny si nedelam, musel bych projit log, zda to tam je.
Odpovědět