Návrh -> smrt

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od Tommy »

Jaká story?
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od cermi »

Jak si artu fotil myš na tlačítku “delete”, pokud jsem emila pochopil
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od Johny Matovic »

Ked uz sme teda v tejto dalekej historii (2005) tak mne sa pacila aj Arturova fotka banky :P
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od cermi »

Tal s arturem jsou jen prihodne historky... “to nedame, kopem!”
Edit: abych neodbocil od tematu, tak by si klidne artu do ty fenovy vany mohl vlezt s rodem
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Waringull
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 182
Registrován: 15 říj 2015 13:53

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od Waringull »

cermi píše:Tal s arturem jsou jen prihodne historky... “to nedame, kopem!”
Edit: abych neodbocil od tematu, tak by si klidne artu do ty fenovy vany mohl vlezt s rodem
Tak doufám, že to Jeničkovi s Mařenkou prvně předvedeš, jak se to dělá, aby to nepopletli
STOP SUPPORTU!
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od Sir Artuhr »

Dlouho jsem hledal tu fotku s tím smazáním, aby bylo jasno o čem je řeč. Ale už to nemůžu dohledat:(
To byla má životní trefa, něco takovýho posílat Neomovi, kterej to jako prase dal na hotpick Strangers. Jsem úplně užaslý, že taková kravina někdy z doby před cca 12-13 lety stále žije nebo spíš tím někdo žije. Vzdávám hold pestrosti vašich životních zážítků:D Je to škoda, měl jsem tam víc takových pokladů, ale šlo to pryč s vyhořelým diskem. Například má oblíbená fotka, kde Sklbovi vysvětlujeme, že v luzrs hrajem jenom pro prachy a na ostatní serem:(
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od Zola »

jéé kuci tohle já nemyslel ale díky za připomenutí , myslel sem tu slavnou přihlášku
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od Sir Artuhr »

Zola píše:jéé kuci tohle já nemyslel ale díky za připomenutí , myslel sem tu slavnou přihlášku
Jakou, jakou? Povídej, přeháněj!!
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od Zola »

Tu rodovu přihlášku myslim u viru?Už sem jí nenašel.

Edit : už si nic nepamatuju (stáří je hozné), žádná přihláška ani vir ale rod.Tu http://www.forum.vejmenurodu.cz/viewtop ... f=21&t=952
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od Johny Matovic »

Sir Artuhr píše:Dlouho jsem hledal tu fotku s tím smazáním, aby bylo jasno o čem je řeč. Ale už to nemůžu dohledat:(
To byla má životní trefa, něco takovýho posílat Neomovi, kterej to jako prase dal na hotpick Strangers. Jsem úplně užaslý, že taková kravina někdy z doby před cca 12-13 lety stále žije nebo spíš tím někdo žije. Vzdávám hold pestrosti vašich životních zážítků:D Je to škoda, měl jsem tam víc takových pokladů, ale šlo to pryč s vyhořelým diskem. Například má oblíbená fotka, kde Sklbovi vysvětlujeme, že v luzrs hrajem jenom pro prachy a na ostatní serem:(
To bolo v Homare nie?:D
Tiez mi 90% historie Uo odislo spolu s technikou. :(
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od Sir Artuhr »

Johny Matovic píše:
Sir Artuhr píše:Dlouho jsem hledal tu fotku s tím smazáním, aby bylo jasno o čem je řeč. Ale už to nemůžu dohledat:(
To byla má životní trefa, něco takovýho posílat Neomovi, kterej to jako prase dal na hotpick Strangers. Jsem úplně užaslý, že taková kravina někdy z doby před cca 12-13 lety stále žije nebo spíš tím někdo žije. Vzdávám hold pestrosti vašich životních zážítků:D Je to škoda, měl jsem tam víc takových pokladů, ale šlo to pryč s vyhořelým diskem. Například má oblíbená fotka, kde Sklbovi vysvětlujeme, že v luzrs hrajem jenom pro prachy a na ostatní serem:(
To bolo v Homare nie?:D
Tiez mi 90% historie Uo odislo spolu s technikou. :(
Jo no v Homare někde u bankéře. Počítám, že tam jsme ti zkazili tvé naivní představy o herní komunitě na DP:D

Každopádně jestli si vzpomenu, tak doma propátrám externí disk a třeba něco veselého najdu:) Pár fotek z archivu jsem už posílal Kvamoj a p8r jich už visí na stránkách DP:) Ovšem nedal tam ty pikantnosti, takže to musím napravit a dát to aspoň sem:)
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od cermi »

https://s1.postimg.org/1mytk68run/mul_trak.jpg

a já celou dobu myslel, že to byl někdo jinej a ne ty artu :(
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od Sir Artuhr »

cermi píše:https://s1.postimg.org/1mytk68run/mul_trak.jpg

a já celou dobu myslel, že to byl někdo jinej a ne ty artu :(
To byl podle mě Trakat s Mulou co píšou do hry. Já tam jen stojím a čumím a snažím se hidnout:(
proffesor
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 03 pro 2016 10:49

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od proffesor »

Prosil bych adminy tohoto fora smazat prvni dva prispevky uzivatele cermi v tomto topicku.
Kdyz nema rozum on, mel by ho mit jiny. Predem dekuji
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od Zola »

ano pane profesore :wink:
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od cermi »

proffesor píše:Prosil bych adminy tohoto fora smazat prvni dva prispevky uzivatele cermi v tomto topicku.
Kdyz nema rozum on, mel by ho mit jiny. Predem dekuji
Na tvou zadost jsem prispevek zrodoval, aby nepohorsoval. Na prvnim prispevku stale nevidim nic nevhodneho, maximalne to, ze rod stale roduje.
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od Zola »

Ted tomu chybí ta čerstvost , syrovost :|
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Každopádně, s toudle sphare, a bugama nemá cenu do toho investovat čas. Asi jako si ve 20ti rokách hrát s bubeníčkem na provázku co bubnuje když se mu točej kolečka.

To Zola: Jestli jsi si všiml nejsou to přihlášky, ale "Představují se členové Guildy"
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Rod Sacketts II píše:Každopádně, s toudle sphare, a bugama nemá cenu do toho investovat čas. Asi jako si ve 20ti rokách hrát s bubeníčkem na provázku co bubnuje když se mu točej kolečka.
To Zola: Jestli jsi si všiml nejsou to přihlášky, ale "Představují se členové Guildy"
tvoj navrh je odveci... to je ako keby si v krcme na kofole, tebe sa rozleje kofola tak ju chces rozliat aj vsetkym naokolo aby si sam nebol ukrateny...
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh -> smrt

Příspěvek od Prafotr Morava »

Takže takovej dp komunista. Btw, ta přihláška je hodně vtipná, takové představení pacienta psychiatrické léčebny.
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Odpovědět