Poklady

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Kubo
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 48
Registrován: 20 pro 2015 10:33

Re: Despise

Příspěvek od Kubo »

To aká perióda doplňovaniq pokladníc je nastavená je jedna vec druhá je že keď vyberte jedna guilda všetko ostatným ostane holy prd.. Momentálny systém doplnovania stačil na jednu aktívnu guildu dnes tu máme mg,amonthku, spolek,harpagony... A mohlo by ich byť viac keby na konci dungeonu na skupinu bojovníkov čakala zaslúžene odmena.. Keď si dakto nájde čas a riskuje equip tak by mal aj niečo získať adekvátne levelu dungeonu .. Rovnako tak totiž tie topka nechávame v dungach.. V guilde není snáď hráč čo má viac ako jeden top komplet aj to len pár hracov.. Nehromadime mamon chceme s tým hrať...
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Despise

Příspěvek od Gilraen »

Hraju hru, protože mě baví a poklad je jen třešní na dortu. Mě by asi nebavilo chodit hru jen pro poklad... :roll:
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od dacaleb »

Fairy píše:Víceméně jsi popsal momentální, tak nevyhovující, stav. Když jsem si projela ty high dungy, které údajně nebyly doplněny 3 měsíce, tak vykazovaly vybraní 6-7 dní staré (některé i méně), což bude odpovídat čtvrtku/pátku/sobotě.
Diký za kontrolu, pokud to tak opravdu bylo, tak jedine dobre.

I tak by vzhledem k casovym moznostem GM (predpokladam, ze jako vetsina znas mate starosti dost), nebylo od veci se zamyslet na nejakem automatickem doplnovani, pripadne novym druhem lokace, u tech tezsich dungu. Nikdo po vas nechce nejakej prehesl mamonu aby to tam porad pretykalo a nekdo na tom bohatnul ze to bude porad harvit. Jen zprijemeni a lepsi motivaci ty dungy chodit a lognout.

Proc u tech tezsich dungu, neudelat lokac s 7-14 dni respem, ze ktereho padne 1x random "top item", od ada ore po TOP cast/sochu? O starost mene pro vas, kdyz se nikdo nedostane k doplneni.

Priapdne, automat na doplnovaci pro tezsi dungy, kde napr. bude nastaven tak, ze kazdych N dni, samo doplni 1x item nejake kategorie do maximalniho poctu. Napr. desp 12x item = po 6 obyc itemu, 4 lepsi itemy, 2 top itemy. Toto by slo nascriptit i do feny, ze to samo obeha, cekne a doplni :). Ale verim ze by to slo i primo do sfery, i kdyz rozumim ze to stoji cas, neco takoveho promyslet a vyrobit. Kazdopadne, by to byl system odpovidajici i RP, ze kdyz se neco casto chodi tak "monstra" doplnuji poklad postupne a treba tam porad bude jen 1x item, zas co se chodi mene bude naplneno...
Gilraen píše:Hraju hru, protože mě baví a poklad je jen třešní na dortu. Mě by asi nebavilo chodit hru jen pro poklad... :roll:
Nemyslim ze by lidi logovali 21 let starou hru, kdyby chodili jen pro poklady.

Praticky vzato, posledni 4 citadely jsme meli bez pokladu. Neni to COM, ale na konci se da lehce chcipnout kdyz se neco podceni a aspon jeden war si opotrebi mystika. Bez pokladu z toho dungu nic neni, kdyz nemate stesti na drop. Nevim, co je spatneho si priznat, ze moc motivujici to pro skupinu lidi, ktera tam stravi 3h+ neni.

kdyz odmyslim ty 3 komentare z pokecu, tak Vam hraci akorat sdeluji svuj postreh ze hry, nevidim na tom nic spatneho. Je jen na Vas zda si stoho neco vezmete.


BTW: tez se pripojuju ke gratulaci ktomu COM pavoukovi, klobou dolu.
Temna dira
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 01 úno 2018 20:57

Re: Despise

Příspěvek od Temna dira »

[quote="dacaleb"][quote="Fairy"]Víceméně jsi popsal momentální, tak nevyhovující, stav. Když jsem si projela ty high dungy, které údajně nebyly doplněny 3 měsíce, tak vykazovaly vybraní 6-7 dní staré (některé i méně), což bude odpovídat čtvrtku/pátku/sobotě.[/quote]

Diký za kontrolu, pokud to tak opravdu bylo, tak jedine dobre.

I tak by vzhledem k casovym moznostem GM (predpokladam, ze jako vetsina znas mate starosti dost), nebylo od veci se zamyslet na nejakem automatickem doplnovani, pripadne novym druhem lokace, u tech tezsich dungu. Nikdo po vas nechce nejakej prehesl mamonu aby to tam porad pretykalo a nekdo na tom bohatnul ze to bude porad harvit. Jen zprijemeni a lepsi motivaci ty dungy chodit a lognout.

Proc u tech tezsich dungu, neudelat lokac s 7-14 dni respem, ze ktereho padne 1x random "top item", od ada ore po TOP cast/sochu? O starost mene pro vas, kdyz se nikdo nedostane k doplneni.

Priapdne, automat na doplnovaci pro tezsi dungy, kde napr. bude nastaven tak, ze kazdych N dni, samo doplni 1x item nejake kategorie do maximalniho poctu. Napr. desp 12x item = po 6 obyc itemu, 4 lepsi itemy, 2 top itemy. Toto by slo nascriptit i do feny, ze to samo obeha, cekne a doplni :). Ale verim ze by to slo i primo do sfery, i kdyz rozumim ze to stoji cas, neco takoveho promyslet a vyrobit. Kazdopadne, by to byl system odpovidajici i RP, ze kdyz se neco casto chodi tak "monstra" doplnuji poklad postupne a treba tam porad bude jen 1x item, zas co se chodi mene bude naplneno...

[quote="Gilraen"]Hraju hru, protože mě baví a poklad je jen třešní na dortu. Mě by asi nebavilo chodit hru jen pro poklad... :roll:[/quote]

Nemyslim ze by lidi logovali 21 let starou hru, kdyby chodili jen pro poklady.

Praticky vzato, posledni 4 citadely jsme meli bez pokladu. Neni to COM, ale na konci se da lehce chcipnout kdyz se neco podceni a aspon jeden war si opotrebi mystika. Bez pokladu z toho dungu nic neni, kdyz nemate stesti na drop. Nevim, co je spatneho si priznat, ze moc motivujici to pro skupinu lidi, ktera tam stravi 3h+ neni.

kdyz odmyslim ty 3 komentare z pokecu, tak Vam hraci akorat sdeluji svuj postreh ze hry, nevidim na tom nic spatneho. Je jen na Vas zda si stoho neco vezmete.


BTW: tez se pripojuju ke gratulaci ktomu COM pavoukovi, klobou dolu.[/quote]


bozee neplacte tu... idete citadelu dobreze nie 15cti ....
a placete ked neni poklad co cakate? hviezdy? asi su tu ludia co to daju aj v malom pocte a dost rychlo...ze by nestihate??? za to tu nik nemoze...tu mas jednu fotku co ti vytiahnem: https://imgur.com/r8oJ353
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od dacaleb »

Temna dira píše:...
Sikulove to jsou. A dal?
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Despise

Příspěvek od Raziel »

Chceme automatické doplnování pokladů - pokus číslo XYZ.
Někdo hraje pro zábavu, někdo protože rád kutá v dole a vyrábí a někdo hraje protože na konci dungu se může hrabat v cetkách v pokladu. Ohánět se tím že mi to vyhovuje protože patřím do jiné skupiny je nesmysl.
Osobně sem ve skupině která hraje pro zábavu a nezajímá mě jestli je poklad nebo ne, ale chápu, že jsou lidi kteří chtějí mít za strávený čas a úsílí nějaký výsledek (říká se tomu empatie).

Proč jedna skupina má v dungu pohádkový poklad a druhá nic jen proto že jdou v jiný den/týden ? Když se to opakuje vícekrát mají lidi pocit nespravedlnosti a těžko se jim v tom dá odporovat. Prošli stejný dung, se stejnou obtížností ale jsou bez odměny.

Pokud by se nascriptovalo automatické doplnování beden vždycky by se v truhle něco našlo. Nebyl by rozdíl mezi výpravami kdy jedna má 100 procent a druhá 0. Co se týká scriptování, myslím že udělat to určitě jde i přímo ve sphere, svého času jsem měl pár nápadů realizace.

Přes lognuté GM je taky cesta, ale protože se tak neudělalo ani pouštění Save tak hádám že asi to není možné nějak jednoduše pojistit proti pádu klienta.
Uživatelský avatar
Anselmo
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 100
Registrován: 05 čer 2010 16:29

Re: Despise

Příspěvek od Anselmo »

raziel na hrad!

:-D seriozne mal by si ukradnut server tomu panakovi z VIR bez GPU. To by sa diali zazraky!
Uživatelský avatar
Kontol
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 43
Registrován: 01 říj 2016 10:52

Re: Despise

Příspěvek od Kontol »

Fairy píše:Víceméně jsi popsal momentální, tak nevyhovující, stav. Když jsem si projela ty high dungy, které údajně nebyly doplněny 3 měsíce, tak vykazovaly vybraní 6-7 dní staré (některé i méně), což bude odpovídat čtvrtku/pátku/sobotě.
To je mozne, ale nikto z hracov nevie ziadny konkretny den kedy sa tie poklady doplnaju. Takto je to skor o nahode. O to horsie je prekvapenie, ked ideme 2 hodiny dung a vidime do miestnosti s pokladom kde svieti 0 items. Aka je potom motivacia to ist, ked viem ze riskujem equip pre nic s vyssim rizikom vylahu. Viem ze to tak je uz od nepamati a ze sa to urcite nezmeni ale nemyslim si, ze by sa nasiel jeden jediny hrac, ktory by bol proti. A pre tych hracov, ktori tu hraju aktivne a drzia na zive tento server, to hadam robite :)
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady

Příspěvek od Zola »

Když sme u těch pokladu , rád bych poděkoval lofasoj který nechal bordel v řece 3 , pak se nedivte že to nikdo nedoplnil.A jinak , silnejší pes jebe a kdo pozdě chodí až se ucho utrhne.Jestli věříte konspiračním teoriím jako wařimgul o tom jak sme težce v suportu a hraje s náma celej GM team nemá cenu vám něco vysvětlovat.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Zola píše:.... nemá cenu vám něco vysvětlovat.
Vypozorovaná praxe, je vypozorovaná praxe.
To že někteří jedinci maji větší přehled, kde je jakej poklad doplněnej, oproti jiným jedincům, neni blábol.
Je zábava hrát pro sebe, ještě větší zábava je hrát pro lidi a největší funy je hrát pro legendu.

Odmítán většinový názor, že jedině držitel Akademického titulu RSDr. je oprávněn politické debaty/úvah.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady

Příspěvek od Zola »

je to blábol a nikdo k tomu nedal ani jeden důkaz.Je to jen teorie pár uplakaných lidi co hrají pro poklady.
A když se doplnuje vše plošně není problém to pak proběhnout a hold kdo příde druhej utře nos.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Waringull
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 182
Registrován: 15 říj 2015 13:53

Re: Poklady

Příspěvek od Waringull »

Zola píše:je to blábol a nikdo k tomu nedal ani jeden důkaz.Je to jen teorie pár uplakaných lidi co hrají pro poklady.
A když se doplnuje vše plošně není problém to pak proběhnout a hold kdo příde druhej utře nos.
Ty seš informovanej jak Drahoš a jeho tajná agentura, od koho máš ty informace? od někoho z guildy a ten to má od koho? Ale já už to snad ani vedět nechci, princezno... :clap: :lol: a Emile, já neříkám, že s tebou hraje celej GM Team, ono stačí bohatě dvě GM's, a informace se mezi vámi předavají jak horkej brambor.
Mít nějaký kámoš od nás GM acc, tak je pak všechno mnohem snažší, když vám dá někdo ECHO kde ještě poklady jsou, popřípadě nějaké víc securite information, ale to dá rozum a má to i nějakou logiku, friend is friend, někdo tomu říká sapport nekdo kamaradské informace. Já to chápu, jen je to neobjektivní vůči ostatním. ( To už se rovnou může na stránkách DP ukazovat v kterém pokladu je/není poklad. To by bylo vůbec nejlepší a nejobjektivnější). Propaganta - STOP SUPPORTU! :P

Ikdyž věřím, že vybíraní pokladu je mnohem snažší když hraje jen MG a Amothia-Harpagon, a velice sporadicky Spolek.

A to jsem si říkal, že na ty tvoje demagogie nebudu už odpovídat, protože tvoje inteligence se rovná nule. Až tvoje vlezdoprdelkatění skončí (jakože nikdy neskončí) možná ti i adekvatně na některej tvůj blábol odpovídám.
Naposledy upravil(a) Waringull dne 03 úno 2018 14:49, celkem upraveno 2 x.
STOP SUPPORTU!
Uživatelský avatar
Gilraen
Dark Paradise GM
Příspěvky: 264
Registrován: 09 čer 2016 22:48

Re: Poklady

Příspěvek od Gilraen »

Mě by ten důkaz taky zajímal.... Máš nějaký nebo věříš konspiračním teoriím, které s největší pravděpodobností vypustila již jmenována guilda, aby vás popudila?
Pokud ten důkaz máš a předáš ho, zajisté se tím budeme zabývat. Takhle je to jen plkaní o ničem a nikdo tě nebere vážně.
FACEBOOK
YOUTUBE
DSC: Gilraen #0605
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Gilraen píše:Mě by ten důkaz taky zajímal.... Máš nějaký nebo věříš konspiračním teoriím, které s největší pravděpodobností vypustila již jmenována guilda, aby vás popudila?
Pokud ten důkaz máš a předáš ho, zajisté se tím budeme zabývat. Takhle je to jen plkaní o ničem a nikdo tě nebere vážně.
Máš přístup k informacím zdělujícím si mezi dvěmi klienty ICQ? ... To mi připomíná Americké volby... Ovlivňování Hackerama z Ruska.... Informaci o sledování této skupiny Holandskými Hackerami ( česky Hekři )

A ono ještě do konce roku 2017 bylo Vládou USA tvrzeno, že žádné pozorování UFO nebylo, a ani nebylo vyšetřováno.... USA vedla vyšetřování UFO, přes zapírání více jak 15 roků

Asi tak k těm důkazům.... A já nikoho neobviňuji!!!
Ale setkal jsem se se skillem "baba Vaga"/"Nostradamus" které předpověděli kde je a kde neni poklad.
Je zábava hrát pro sebe, ještě větší zábava je hrát pro lidi a největší funy je hrát pro legendu.

Odmítán většinový názor, že jedině držitel Akademického titulu RSDr. je oprávněn politické debaty/úvah.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady

Příspěvek od Zola »

Naposled tě žádám milá swodinko , jmenuj GM který sou u nás nebo s náma hrajou.Případně důkaz o napomáhání.
Ocroca na tebe : Obvinění ze supportu bez dodání důkazů, 1000 logů. *Ocroc*
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady

Příspěvek od Johny Matovic »

Thief je Harpagon nie?:p
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady

Příspěvek od Thief »

Já měl jen dvě guildy. Nadace, V.I.R.
Uživatelský avatar
Anselmo
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 100
Registrován: 05 čer 2010 16:29

Re: Poklady

Příspěvek od Anselmo »

Johny Matovic píše:Thief je Harpagon nie?:p
nie len im obcas logne na mapku/ts a opyta sa aky chcu poklad? :D "srandujem prosim nebanovat"
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Poklady

Příspěvek od erunno »

Já bych navrhoval smazání veškerého movitého majetku.. a s tim navazující adekvátní zvýšení dropu itemu, četnost a kvalita pokladů = problém vyřešen (samozřejmě je to ironie).
Bejkal
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 13 lis 2006 00:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklady

Příspěvek od Bejkal »

I když to mnozí nechápou, tak GM jsou opravdu lidé. Chodí do práce, mají své kamarády svojí manželku/školu/zkoušky/!dítě!. Někdy bohužel se stane, že není poklad doplněný, protože prostě nebyl čas a v 11hod večer či v sobotu ráno v 8 se dělají jiný věci než doplňují poklady.
Rozhodně to nemá být rozprava o tom zda poklad má či nemá být. Na pokladech je postavena ekonomika DP a hnací motor mnoha lidí. A kdo tvrdí, že to tak není, tak prostě nehraje a nebo RP chodil po britu a žebral. Někoho baví kopat (komu to prodá), někoho tamovat (komu to prodá), kupuje regy(...), míchá, píše, vyrábí, harví aby měl gp a mohl si za to koupit něco na co on nemá schopnosti, aby získal.
Naopak ten co chodí dungy, tak tyhle všechny výše potřebuje...!
Já třeba chodím dungy pro zábavu a jsem nadšený, když dítě usnulo, práci mám hotovou a mohu si zajít v rámci romantického večera dung a to jednou za týden a ještě bez mikráku abych nikoho nebudil :-D. V ten okamžik mě vážně mrzí když na konci 2,5-3 hodinovém dungu není poklad a loter posbíral 100k na hlavu. Tato odměna neodpovídá. A ten co nahatý kope v dole by za 3 hodiny určitě neměl mít víc z toho než já.

Tímto chápu GM, že nemají neustále 7 dní v týdnu a 365 dní v roce čas na doplňování malicherných pokladů. I tak jsem z TOP dungu mnohdy nasraný, když vidím na konci XXX dungů po sobě 0 items.
Odpovědět