BankHack - brainstorming

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: BankHack - brainstorming

Příspěvek od Fisik III »

Tommy píše:Lidi se sem vrací, protože ve většině případů mají za čím. Mě smazat účet, tak už mě tady nikdy nikdo neuvidí a můžu se tady na celý tohle krásný místo z vysoka vykálet.

EDIT: Jo, úplně jsem v té úvaze zapoměl to rozuzlení - jestli někdy náhodou omylem udělám nějakej bug za kterej mě budete chtít smazat, tak vás na kolenou prosím. Dejte mi raději třeba 5 000 logů. Já to za ten rok vysekám. Ale delete? To už se nevrátím. - nevím, jakej vztah by měli k podobnýmu řešení ostatní hráči/GMs, ale pointa je jasná - prostě nemažte.
Jo to nejsi sám, taky bych se tu už neukázal..
dacaleb
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 380
Registrován: 13 lis 2014 20:50
Kontaktovat uživatele:

Re: BankHack - brainstorming

Příspěvek od dacaleb »

Raziel píše:Proč se nikdy netrestalo bugování lahviček ? Myslím vytvoření stacku tisíců lahví z ničeho (určitě to každý zná, nebo to alespon viděl). To není bug když obyčejně stojí jedna láhev nějakých 10gp a ještě člověk musí obíhat vendory měsíc, aby získal takovou zásobu?
Noway ... a ja blbec poctivej to 15 let bud vyrabel, kupoval nebo harvil z Lavabomb a oni tu vsici jedou ve velkym :shock:
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: BankHack - brainstorming

Příspěvek od Lucky »

dacaleb píše:
Raziel píše:Proč se nikdy netrestalo bugování lahviček ? Myslím vytvoření stacku tisíců lahví z ničeho (určitě to každý zná, nebo to alespon viděl). To není bug když obyčejně stojí jedna láhev nějakých 10gp a ještě člověk musí obíhat vendory měsíc, aby získal takovou zásobu?
Noway ... a ja blbec poctivej to 15 let bud vyrabel, kupoval nebo harvil z Lavabomb a oni tu vsici jedou ve velkym :shock:
Tenhle bug byl i s vlascema proste se vsim co se stakuje a uz je to davno fixle.
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Smudlajz
Inkless
Inkless
Příspěvky: 31
Registrován: 07 srp 2010 19:07
Kontaktovat uživatele:

Re: BankHack - brainstorming

Příspěvek od Smudlajz »

]
Fisik III píše:
Tommy píše:Lidi se sem vrací, protože ve většině případů mají za čím. Mě smazat účet, tak už mě tady nikdy nikdo neuvidí a můžu se tady na celý tohle krásný místo z vysoka vykálet.

EDIT: Jo, úplně jsem v té úvaze zapoměl to rozuzlení - jestli někdy náhodou omylem udělám nějakej bug za kterej mě budete chtít smazat, tak vás na kolenou prosím. Dejte mi raději třeba 5 000 logů. Já to za ten rok vysekám. Ale delete? To už se nevrátím. - nevím, jakej vztah by měli k podobnýmu řešení ostatní hráči/GMs, ale pointa je jasná - prostě nemažte.
Jo to nejsi sám, taky bych se tu už neukázal..
Myslím že přesně to by udělali asi všichni hráči DP. Taky bych rád viděl spíše astronomické počty logů, než delete - ať se hráč může vysekat, i když by mu to trvalo 5 let :-). Nemazat! Nemazat! Nemazat!

Neomlouvám tím prohřešky, protože kázeň soudruzi, kázeň je to hlavní. Tak je to správné a tak to má byť. :unibrow:
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: BankHack - brainstorming

Příspěvek od krysakrys »

Malý dotaz, to jste fakt nějaký accounty mazaly? Jako to někomu vadilo pár mega jo. Kdysi sem měl ještě zájem dostat svůj účet.

Představte si, kdyby to někdo vylovil, poskladal dohromady a dal možnost se přihlásit starým hráčům. Dát jim možnost si vyžádat svůj starej účet i bez hesla, třeba na občanku, co já vím.

To by byla pecka :-)

Většina mail providerů z roku 2000 už stejně neexistuje, nepočítaje to, že už si nebudou pamatovat 30 let starej registrační mail.

Rád bych si zahrál za starou postavu, možná bych i napsal pár kámošům.
Hyena
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 31 kvě 2009 20:58

Re: BankHack - brainstorming

Příspěvek od Hyena »

Tie registračné maily sú strašná blbosť, tiež som žiadal o obnovenie accountu ale registračny mail z roku 2001 si už fakt nepamätám, viem názov accountu aj prvé pridelené heslo, ale bohužiaľ som nepochodil....
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: BankHack - brainstorming

Příspěvek od Acarus »

Hyena píše:Tie registračné maily sú strašná blbosť, tiež som žiadal o obnovenie accountu ale registračny mail z roku 2001 si už fakt nepamätám, viem názov accountu aj prvé pridelené heslo, ale bohužiaľ som nepochodil....
Nepochybne to nebylo kvuli registracnimu mailu. Mailu, ktery neni absolutne vyzadovan. Vzdy jsou vyzadovany reg. udaje vyplnene pri registraci, coz maji byt udaje majiteli velmi dobre zname, protoze by to mely byt jeho nacionale.
Hyena
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 31 kvě 2009 20:58

Re: BankHack - brainstorming

Příspěvek od Hyena »

Ano nevedel som tie údaje, keď som bol mladý tak som do tých údajov dával hoci aké blbosti pretože som ešte nevedel o čo ide neuvádzal som svoje meno a priezvisko hoci kam, čo už moja chyba :D a kto iný ako pravý majiteľ by si pamätal pôvodné heslo, sú to zhluky písmen a číslic čo si väčšina ľudí zmení hneď po vytvorení postavy...
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: BankHack - brainstorming

Příspěvek od Tommy »

Mel sem to uplne stejne, vubec nevim co sem tam kdysi vyplnil.... ale nastesti ten mail mi porad jeste funguje a dohledal jsem potrebne indicie. Kazdopadne ted uz radeji pocitam s tim, ze nikdy nesmim prijit o heslo jinak utrum :D
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Hyena
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 31 kvě 2009 20:58

Re: BankHack - brainstorming

Příspěvek od Hyena »

Som na tom rovnako :D bohužiaľ....
Uživatelský avatar
Anselmo
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 100
Registrován: 05 čer 2010 16:29

Re: BankHack - brainstorming

Příspěvek od Anselmo »

prakticky navod na hranie na DP:

1. Skusit vsetky bugy.
2. Nechat sa za kazdy bug zmazat.
3. Zalozit si postavu na ktorej naozaj chcete hrat a vyvarovat sa bugom.

Ak nedodrzite nasledny postup, moze sa stat ze natrafite na bug. Bug su GM neschopne opravit ale aspon vas aspon zmazu ked sa vam to stane.
P.S.
Je jedno ci vas ten bug obohati alebo vam uskodi. Za to ze im nefunguje ich program treba zmazat uzivatela

...
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: BankHack - brainstorming

Příspěvek od Thief »

Ještě víc si poplač, prosím. Do teď mi to rve srdce, jak naše chyba vedla k tvému smazání. My můžeme za to, že ty nevíš co používáš a jak to funguje. A nejlépe to napiš do všech aktivních topiců, protože to je vždycky k tématu.
Uživatelský avatar
Anselmo
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 100
Registrován: 05 čer 2010 16:29

Re: BankHack - brainstorming

Příspěvek od Anselmo »

Qvido píše:Ještě víc si poplač, prosím. Do teď mi to rve srdce, jak naše chyba vedla k tvému smazání. My můžeme za to, že ty nevíš co používáš a jak to funguje. A nejlépe to napiš do všech aktivních topiců, protože to je vždycky k tématu.
ja viem co pouzivam. -> posuvanie
vec nefunguje tak ako ma. -> ide posunut item do banky aj ked si neni pri banke
je to tvoja chyba
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: BankHack - brainstorming

Příspěvek od Zola »

Ježišmajra ROD číslo dva.A to je mu skoro 30 a chová se jak smrad v pubertě bojujíc proti systému.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Anselmo
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 100
Registrován: 05 čer 2010 16:29

Re: BankHack - brainstorming

Příspěvek od Anselmo »

Takze teba by nenasralo keby ti 2 max postavy z majetkom za X rokov zmazu za hodenie 4 flasiek do banky. (co si si ani nevsimol a ani si nechcel)

Cela diskusia z Quidom v tej zalezitosti stoji za hovno.
Keby bol normalny dohlada si co som do tej banky hodil. Neryskoval kopec usilia za 4 skurvene flasky.
Dal by mi vystrazny trest-zopar logou + dohovor aby som si na to dal pozor. Bol by som vystrazny pripad pre ostatnych co to uvidia v sekcii prehresky. Ale to je asi alternativny svet kde nie je Quido arogantny a apaticky.

Je pekne ze chces riesit bugovanie. Ale ked nieco riesis tak tomu daj cas a vyries to poriadne. Lebo takyto postup je pekne na hovno.
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: BankHack - brainstorming

Příspěvek od cermi »

Arogantni a picaticky?
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: BankHack - brainstorming

Příspěvek od Zola »

Vím jaké je přijít o majetek za x roku včetně postav.Ano nasralo mě to ale nerozbrečel jsem se a začal znova , jde o hru ne o majetek.
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Odpovědět