Co bych chtel na DP v roce 2017

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Johny Matovic »

Only Noob píše:FPS patch.

Nic víc nic míň. Pak bych možná znovu lognul DP. Ale jakmile jsem měl jednou možnost to vyzkoušet na jiných shardech, tak bez toho už Ultima nedokážu hrát.

Btw. FPS patch má v sobě i yoko 2015 - nevím jestli znáte (používáte).
Hej, je tam ta moznost, ale pri pouzivani na DP je sanca, ze Vas s tym zachyti skript na chytanie speedhackerov, cize by som to neriskoval. :)
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Acarus »

Johny Matovic píše:
Only Noob píše:FPS patch.

Nic víc nic míň. Pak bych možná znovu lognul DP. Ale jakmile jsem měl jednou možnost to vyzkoušet na jiných shardech, tak bez toho už Ultima nedokážu hrát.

Btw. FPS patch má v sobě i yoko 2015 - nevím jestli znáte (používáte).
Hej, je tam ta moznost, ale pri pouzivani na DP je sanca, ze Vas s tym zachyti skript na chytanie speedhackerov, cize by som to neriskoval. :)
Jestli s tim chcete behat, tak s tim behejte, kdyz si myslite, ze ten program, respektive jeho funkce, neupravuje pohyb tak, aby byl rychlejsi clovek, nez s obycejnym klientem. Tj urcity pocet policek za vterinu, na kterem je zalozeno mereni na speedhack.

Kazdopadne necekejte ze vam nekdo napise, ze je to schvalenej program/funkce, protoze nikdo z nas do toho nevidi natolik, aby rekl ze je to v poradku.

Kdyz vas nekdo zmeri a vy budete proste v logu, tak zadna vymluva na tohlecto proste neexistuje.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Xan »

Tak urcite to zvyhodnuje a cloveka zrychluje oproti ostatnim na obyc klientovi/obyc yoku, nicmene jestli by nebylo na miste to povolit vsem a problem se eliminuje, to stejny jako zacatky s fenixem
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Acarus »

Xan píše:Tak urcite to zvyhodnuje a cloveka zrychluje oproti ostatnim na obyc klientovi/obyc yoku, nicmene jestli by nebylo na miste to povolit vsem a problem se eliminuje, to stejny jako zacatky s fenixem
Nemuzeme to povolit z toho duvodu, co jsem napsal. Jestlize, to proste je logovano, nebo se nekdyz zaloguje jako speedhack (at uz je to cokoliv co hrac pouziva) tak on nemuze mit v ruce argument, ze pouziva povoleny fps patcher, nebo cokoliv jineho.

Pokud jsou hraci presvedceni, ze takovou vyhodu to nedela, a nebude to v logu, at si to klidne pouzivaji. Ja osobne nevim, zda ten fps patcher vzdy a vsude se chov ok, nebo se nekdy ok nechova. Ale nekolikrat sme uz nekoho chytli, viz prohresky, kdo v logu skoncil, a sam rikal, ze mel FPS patcher zaskrtnuty.
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Dudek »

Míň egocentriků.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Tommy »

Na to mám super řešení. Neběhat PvP aby vás pak neměl kdo práskat.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Johny Matovic »

Tommy píše:Na to mám super řešení. Neběhat PvP aby vás pak neměl kdo práskat.
Clovek z nasej guildy, ktoreho s tym capli to paradoxne pouzival v pvm.... Za vampa :D
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Tommy »

Aj, tak to sem se prepocital. No, jeste ze to nepouzivam, k zivotu to nepotrebuju, stejne tak parezy - akorat tech nadavek treba na hytl ostrove.... to je pain. :D
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Lucky »

FPS Patch is not a change-speed, but it act in the same way: it accelerate the client behavior. And this will make it walk faster than default clients
Zdroj https://forum.spherecommunity.net/Threa ... phere-serv
This 'fix' increases the run-time speed of the client and in effect, can trigger speed-hack detection on the servers it is used on, causing either disconnect or severe rubber banding depending on how that server punishes speed-hackers. At minimum, it is sending packets to the server at an accelerated rate and in some cases would be comparable to a localised DDoS attack because handling movement on the server-side is probably one of the most expensive tasks it has to handle.
Zdroj https://www.reddit.com/r/ultimaonline/c ... 0_clients/
This has often been confused on sphere servers with Third Party 'FPS Patches' other than Injections. The one on injection doesn't cause skipping on other user's screen. You can download many forms of FPS Patch which work slightly different from the injection one which actually increase the speed the player runs in game. Injection doesn't affect movement speed like most other 'FPS Patches'
Zdroj http://forum.yoko.com.ua/viewtopic.php?t=17632

Takze kdo ví ... Je moznost to sledovat na serveru, co prichazi od hrace? Kolik dat je standard, zkusit kolik dat je fps na yoku a kolik fps na fene?

Pripomina mi to jak par dni zpatky umrel Miro v pvp a v rohu (za ducha) se napsalo FPSpatch go :)
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Johny Matovic »

Miro a rohy, to je jeho domena.:D
A teda este trolling, na to netreba zabudat. :p
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Raziel »

Lucky píše:FPS patcher
Tím si vlastně odpověděl, je to tam hezky popsané, sice to není speedhack ale rychlejší chůze je side effect. Ano nezatěžuje to server ale způsobí že běháš rychleji než bys měl. Pokud máš program který ti zvýší FPS, ale odstraní tenhle side-effect tak to můžeš s klidem používat. Ale podle toho co tam píšou yoko tohle nemá, a kdoví jestli to vůbec někdo vyřešil...
To že klasický speedhack effekt funguje jinak neznamená že by to mělo být povolené, i když zatěžování serveru je horší věc, rychlejší běhání je to tak jak tak.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Xan »

příklad: na morce to povolili a mají to všichni, takže nikdo nemá nad nikým výhodu a vysledek je jen rychlejsi animace a prijemnejsi hrani - lidi ti neskacou ani pri chuzi apod, pozice hracu je vuci sobe vic aktualnejsi

druha vec je, jestli neco takovy zvladne fenix/umi/nekdo by to do nej udelal, verim, ze je lobbing fenixaru proti tomu, pokud tu moznost nemaji
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Johny Matovic »

Fenix to vie tiez. Existuje externa appka, ktora ti tym strihne akehokolvek klienta.
A verim, ze niekto sikovnejsi by bol schopny to behom 1-2 vecerov implementovat do feny.
Dokonca si myslim, ze takato fena(plugin do nej) uz existuje.
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Raziel »

Tak první věc: To že to povolíš všem neznamená že to budou mít všichni i když na to budou mít přístup.

A druhá co mě napadá : I kdyby to opravdu měli všichni jak by pak vypadalo PvP ? Už na normálním klientovi je problém za někým běžet a zabít ho i bez toho aby se zvýšila rychlost hráčů a tohle frnkání z boje se podpořilo, zabíhání za překážky, v PvM zase lehčí probíhání dungů, přesun po místnosti, odtah monster, utěky před spelly/flusy, vamp/shaman v morfu by najednou mohl utíkat mobům kteří ho předtím mohli dohnat, poodběhnu a hodím hid, díky rychlosti mám o zlomek sekundy více času se do toho hidu dostat ... a kdoví kolik dalšího co mě v těch 5ti minutách nenapadlo že by mohl být problém.
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Lucky »

Nasel jsem i jeden clanek, ve kterym popisoval autor, ze to vyresil nejakym algoritmem na svem serveru.
FPS je vice, ale protoze nejakym zpusobem opakuje tu animaci, chodi stejne rychle ... nebo tak neco. Uz nevim kde to bylo...
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Johny Matovic »

Raziel píše:Tak první věc: To že to povolíš všem neznamená že to budou mít všichni i když na to budou mít přístup.

A druhá co mě napadá : I kdyby to opravdu měli všichni jak by pak vypadalo PvP ? Už na normálním klientovi je problém za někým běžet a zabít ho i bez toho aby se zvýšila rychlost hráčů a tohle frnkání z boje se podpořilo, zabíhání za překážky, v PvM zase lehčí probíhání dungů, přesun po místnosti, odtah monster, utěky před spelly/flusy, vamp/shaman v morfu by najednou mohl utíkat mobům kteří ho předtím mohli dohnat, poodběhnu a hodím hid, díky rychlosti mám o zlomek sekundy více času se do toho hidu dostat ... a kdoví kolik dalšího co mě v těch 5ti minutách nenapadlo že by mohl být problém.
Imho co som tak vypozoroval , tak bez patchera ti skacu aj ludia co nemaju patcher, ten pohyb je trhavy.
S patcherom by si teoreticky mal vediet lepsie zaklikavat aj ostatnych patcherov.
Ale neviem to potvrdit z vlastnej skusenosti. Mal som to zapnute max na trhu bo ma zaujimalo co to je. ;p
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Wiliam
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 13 črc 2015 19:20

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Wiliam »

Viac pvp questov/turnajov a svetovy mier.
A nejake nove moby do sveta.Aspon lvl9+
Libor
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od King »

Začit hrat :?
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Xan »

Praveze to by nemelo udelaf nic takovyho jak pises Razieli,ze bys pobihap po dungu 2x rychleji, pvp by nijak hur nevypadalo,praveze by se tim eliminovalo skakani apod, vsichni by se videli tam kde jsou a ne jak ted ze vidis hrace tam kde byl pred pul sec
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Co bych chtel na DP v roce 2017

Příspěvek od Acarus »

Nepovolenim jsou chraneni hlavne hraci, aby se predeslo moznym prohreskum, spekulacim atd. Proste neni vyloucene, ze se zapnutym muzete, ale nemusite, skoncit v logu, ze pouzivate nejaky program napomahajici pohybu. Je to nastavene tak, ze to loguje a vyhodnocuje pohyb, ktery je nadstandartni oproti normalnimu klientu, ktery vas nepusti za urcitou casovou jednotku, urcity pocet poli.
Dale se pak da individualne merit jednotlivec ve hre, na zaklade souradnic a rozdilu, kdy proste taky by clovek za jednotku casu nemel prekrocit urcitou rychlost.

Pokud si myslite, ze s tim lide behaji, nahlaste je. Pokud zjistime, ze prekracuji dane hodnoty, tak budou potrestani. Pokud si myslite, ze vam to projde, tak s tim klidne hrajte, ale nelze se na to vymlouvat, az budete chyceni.
Odpovědět