Werewolf

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Uživatelský avatar
Delarock
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 133
Registrován: 08 zář 2006 15:39
Bydliště: Far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od Delarock »

*haf*
[16:37] Nexios: jako ja ho mam rad
[16:37] Mulambo: ja ne, me dycky pojel a pak se mi vysmal, a pak uz me radsi ani nepojizdel a jen se mi vysmal
-
Smazali mi ICQ :(
Uživatelský avatar
Bloodboy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 107
Registrován: 11 čer 2008 20:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od Bloodboy »

Werewolf item ať se umístí jednou měsíčně do moba/truhly někde random schovaný ve světě a announcne se jen hodně málo říkající hint.
Gangrela zrušit.
WH vrátit imunitu na spelly.
GG easy.
ryko de martis
Inkless
Inkless
Příspěvky: 25
Registrován: 18 bře 2016 16:30

Re: Werewolf

Příspěvek od ryko de martis »

Bloodboy píše:Werewolf item ať se umístí jednou měsíčně do moba/truhly někde random schovaný ve světě a announcne se jen hodně málo říkající hint.
Gangrela zrušit.
WH vrátit imunitu na spelly.
GG easy.
při prvním kouknutí na ten post jsem myslel, že je to další spam bot, ale po druhém přečtení to dává smysl a ke všem třem bodům bych se velice rád připojil

edit: tu imunku u wh kompenzovat tim, že mísnosti typu desp ostrůvek třeba 1/3 nechat ty, který prokástěj imunku... prostě aby si wh nemohlo uplně solovat určité pasáže dungů, ale aby ten char dával smysl
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od Zola »

ryko de martis píše:
Bloodboy píše:Werewolf item ať se umístí jednou měsíčně do moba/truhly někde random schovaný ve světě a announcne se jen hodně málo říkající hint.
Gangrela zrušit.
WH vrátit imunitu na spelly.
GG easy.
při prvním kouknutí na ten post jsem myslel, že je to další spam bot, ale po druhém přečtení to dává smysl a ke všem třem bodům bych se velice rád připojil

edit: tu imunku u wh kompenzovat tim, že mísnosti typu desp ostrůvek třeba 1/3 nechat ty, který prokástěj imunku... prostě aby si wh nemohlo uplně solovat určité pasáže dungů, ale aby ten char dával smysl
Ty zas rači začni logovat a nemel bobky :twisted:
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
ryko de martis
Inkless
Inkless
Příspěvky: 25
Registrován: 18 bře 2016 16:30

Re: Werewolf

Příspěvek od ryko de martis »

Zola píše:Ty zas rači začni logovat a nemel bobky :twisted:
nemůžu, bojim se wr
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Werewolf

Příspěvek od Zola »

Jak seš velkej tak seš posranej. :x
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Hef
Inkless
Inkless
Příspěvky: 27
Registrován: 27 led 2017 14:25

Re: Werewolf

Příspěvek od Hef »

Rád bych oživil téma,

werewolf byl, krásny směr kudy se ubírat ve hře. Role play kolem toho super. Prosím o zvážení zdali to nenahodit znova, po letech.
Odpovědět