SRAZ Praha 2.3.

Záležitosti hráčské komunity (srazy, IRC a podobně)
Odpovědět

Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od Shadowsong »

s priatelkou dojdeme okolo 9. vlak nam ide az o 4...
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od Wallace »

Jede nekdo od letiste nov butovic?.p
Reneme
Inkless
Inkless
Příspěvky: 26
Registrován: 22 pro 2007 11:48

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od Reneme »

Tak si myslim, že sraz se celkem vydařil a těším se na další sraz doufám, že bude co nevidět:)
Acarus

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od Acarus »

za nemale pomoci sme diky Lulu a Ardent vybrali cca 1800 Kc. Coz je na cca 2,5 mesice provozu serveru. Dekujeme kazdemu, kdo nejakou korunou prispel. Za GM team Acarus.
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od Sir Artuhr »

Ja jsem navrhoval to propit ci utratit za zeny nevalne povesti. Ale super ze se vybralo. To je v poradku naprosto. Tady vidite,ze se vybralo na 3 mesice,ale rok ma 12 mesice a ten zbytek musi taky nekdo platit.

Jinak diky vsem co prisli a ze nebyl zadny problem s placenim. Jinak tento sraz byl zarnym prikladem toho, ze cesi ve velke mire neumi skill restauraterstvi. Za cisnicku se omlovam takovou kravcu(to je spojeni slov pi.a a krava) jsem dlouho nevidel. Po telefonu se zdala uplne v pohode a mluvila tak, ze by clovek veril ze obsluhu dela nejaky ten patek. Docela jsem ji tak nejak toleroval a rikal si Chapu,je tam skoro 40 hovad co chlastaj a trosku nestiha.Ovsem definitivne to tam pro me skoncilo,kdyz dosel skoro veskerej chlast (on samozrejme nedosel,ale chteli aby jsme tam chlastali ten drahej)a kdyz jsem si objednal Jamesona a ona mi ho dala do sklenice na TOMA dzus....Takze nakonec dobre ze zavreli tak brzo nebo by se tam neco jeste stalo(samozrejme uplne se vysrala na domluvu, ze otevreno bude minimalne do 1). Stal se ten pravy opak. Bal jsem se ostudy z nasi strany.Ovsem ostuda prisla ze strany obsluhy. Ma to nekolik pozitiv. Vime kam uz priste ne. A ja priste nepodcenim vyber lokalu a udelam vice zkoumani a hledani.

Celkove se sraz myslim docela vydaril. Prislo hodne lidi. Vetsinu z vas jsem po dlouhe dobe videl rad:))
Hodne jsem se ale divl, ze tolik neznamych lidi se me odvazilo oslovit volem:D
Reneme
Inkless
Inkless
Příspěvky: 26
Registrován: 22 pro 2007 11:48

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od Reneme »

sory artu já tě nechtěl oslovit volem:(
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od cermi »

sak jasne ze nebyl problem s placenim, protoze se stalo to co sem presne nechtel, platil sem jako posledni a nekomu sem vole dorovnal listek no :pp ale byla nakonec rozumna, chtela jen pulku :p
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od Sir Artuhr »

No ja jsem zase doplacel z toho naseho listku. ale jen nejaky pivka, rum a neco jeste. ale to bylo cajk neco kolem 2 stovaku. a jak jsem mel tu radost ze to neni vic, tak jsem to zaplatil a uz jsem to neresil:pp
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od Thief »

Já zaplatil svoje piva hned na začátku a pak už jsem platil jen na baru panáky, takže tomuhle neštastnému konci jsem se pro jistotu vyhnul. Ale jinak povedený sraz, snad se v takové množství slezeme aji příště.
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od cermi »

jojo taky něco kolem dvou stovek sem doplacel, ale ja byl vklidu, sem ji na zacatku prekecal na solo listek :p
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Acarus

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od Acarus »

Si ji tam mel taky nakreslit obrazek jako ja.

A u baru se nesmi stat, sme totiz liny to obchazet a ta zidle se nesmi pouzivat!
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od cermi »

to je vzkaz pro me?!?!?!?!?!?! :pp
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Verdilith
Bourak
Příspěvky: 569
Registrován: 10 zář 2006 22:54
Bydliště: nemam
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od Verdilith »

tak sry ze sem nedorazil,ale v ty pravotocivy zatacce na bratislavu horel kamion a oni kuli tomu zavreli dalnici,sem prijel do prahy az v 1 rano :p
Nejsme nestastni anebo si musime predstavit ze je zelenina nestastna.Ale muzeme si myslet ze snad spenat nebo kapusticky maji dusevni problemy?
[url=http://www.mulambo.wz.cz/][color=#FF00cc]Lůzrs team :p[/color][/url]
Uživatelský avatar
Sejra
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 372
Registrován: 07 zář 2006 18:48
Bydliště: Vinoř =)
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od Sejra »

Ale bylo to veselé tak zase třeba někdy :p.
neexistující stranka
Uživatelský avatar
Sir Tlustoch
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 07 zář 2006 19:23

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od Sir Tlustoch »

Sir Artuhr píše:....
Vole bylo to dobry az na to ze sem nakonec vyhral do auta Maila :) ale nezvracel, snad stejne dopadnul i Irtosik protoze sestava Robin, Thief , Wizi a jeho zkratka do Brna prez Pardubice :p musela stat taky za to :)
[url]http://www.Rabble.cz[/url]
Uživatelský avatar
Mailo
Inkless
Inkless
Příspěvky: 34
Registrován: 04 čer 2010 12:57
Bydliště: Země neidentifikována
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od Mailo »

Sir Tlustoch píše:
Sir Artuhr píše:....
Vole bylo to dobry az na to ze sem nakonec vyhral do auta Maila :) ale nezvracel, snad stejne dopadnul i Irtosik protoze sestava Robin, Thief , Wizi a jeho zkratka do Brna prez Pardubice :p musela stat taky za to :)
Co víc by jsi si přál?:)
"Ningún hombre es feliz, si no una meta. Y ningún hombre puede ser feliz sin fe en nuestra capacidad para lograrlo."
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od Sir Artuhr »

Tak duo Robin a Mailo je vskutku nezapomenutelne:p Ale chudaci ridici teda:) Ja jsem si zase pojezdil metrem a pak sel z dejvicke na Pohorelec pesky. A trosku jsem ztratil orientacni smysl (coz bylo nejspise tema dvema miliardama piv, co jsem vypil:p ) Kazdopadne po me male nocni prochazce vim kde je v Praglu japonska ambasada a ze jsem videl temna mista, kam mafie nejspise vozi zahrabavat mrtve lidi.

A docela mi chybel ten strigwyr, protoze pomlouvani a smani se nekomu kdyz tam neni je o nicem. Takhle to zase odnesl chudak sejra:p
Naposledy upravil(a) Sir Artuhr dne 03 bře 2012 19:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od Sir Artuhr »

cermi píše:to je vzkaz pro me?!?!?!?!?!?! :pp
kdybych vedel ze to je takova,,,, hodna slecna, tak ji reknu ze jo.Takhle jsem se to snazil zlehcit tim, ze pro ni tam bylo srdicko:p
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od Shadowsong »

vy zakarpataci ste slabi. jediny wallace so mnou zostal chlastat az do rana :p
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Uživatelský avatar
Driana
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 265
Registrován: 04 čer 2009 13:52
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ Praha 2.3.

Příspěvek od Driana »

To by ste nevěřily jak byl trh ve frekventovaný čas prázdný, skoro až pustý.....
Odpovědět