Sraz paranu Uo v Ceskych Budejovicich

Záležitosti hráčské komunity (srazy, IRC a podobně)
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Prafotr Morava »

jn sem Sifislavák :p
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Petrkov
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 353
Registrován: 05 lis 2006 09:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petrkov »

Já nic už radši neslibuju. :D
Jiri
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 30 zář 2006 09:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri »

Petrkov píše:Já nic už radši neslibuju. :D
nj lama no:P
Petrkov
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 353
Registrován: 05 lis 2006 09:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petrkov »

Jiri píše:
Petrkov píše:Já nic už radši neslibuju. :D
nj lama no:P
Psssst :D :D :D
Uživatelský avatar
Duffy
Moucha
Příspěvky: 498
Registrován: 11 zář 2006 23:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duffy »

já myslim, že je o hodně lepší chodit za tmy...to mě pak nikdo nevidí a nedělám ostudu.
podpis
Uživatelský avatar
Skuhry
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 196
Registrován: 07 zář 2006 20:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skuhry »

Creeping Death píše:jiriku delejs e sebou neco minule si za celou noc mel 2 koli s rumem a dve piva takhel by to neslo...tenety bude muset vycvicit :p
i ty hrdino :)
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucky »

Skuhry píše:
Creeping Death píše:jiriku delejs e sebou neco minule si za celou noc mel 2 koli s rumem a dve piva takhel by to neslo...tenety bude muset vycvicit :p
i ty hrdino :)
raynorioza ;p
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Creeping Death
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 8
Registrován: 02 črc 2007 22:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Creeping Death »

Lucky píše:
Skuhry píše:
Creeping Death píše:jiriku delejs e sebou neco minule si za celou noc mel 2 koli s rumem a dve piva takhel by to neslo...tenety bude muset vycvicit :p
i ty hrdino :)
raynorioza ;p
nemel a radsi prijed njube!!btw kdy to teda bude?
Nety
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 19
Registrován: 19 říj 2007 01:20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nety »

Mno prisla mi sms od Jirika ze je v nemocnici a ze nekde prej chytnul hemeroidy a ze bude 4 mesice ve spitale. Poradatel teda nedorazi. Nevim jak ostatni pac prvni sraz na kterym jsem byl, byl fakt dost hustej a bylo dost lidi. Tenhle bych asi moc nevidel nadejne uz jen podle lidi co jsem pise(datum se neresi, hospoda nezamlouva atd..)kolik by nas bylo??4,5??? to mrdam to si ozeru drzku v hospode a pak si zabeham po namesti v trenyrkach.Ne ze by to byl muj konicek ale kdyz se podari :p kdyby neco nekde bylo popripade se ten sraz konal dejte mi echo na tel. mejte se usaci.
PS: Jiriku az se vratis neber to spatne ty hemeroidy ale aspon ti budou na mape lidi rikat jinak nez Jiriku....
Uživatelský avatar
Mary Jane
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 10
Registrován: 10 říj 2007 22:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mary Jane »

Nety píše:Mno prisla mi sms od Jirika ze je v nemocnici a ze nekde prej chytnul hemeroidy a ze bude 4 mesice ve spitale. Poradatel teda nedorazi. Nevim jak ostatni pac prvni sraz na kterym jsem byl, byl fakt dost hustej a bylo dost lidi. Tenhle bych asi moc nevidel nadejne uz jen podle lidi co jsem pise(datum se neresi, hospoda nezamlouva atd..)kolik by nas bylo??4,5??? to mrdam to si ozeru drzku v hospode a pak si zabeham po namesti v trenyrkach.Ne ze by to byl muj konicek ale kdyz se podari :p kdyby neco nekde bylo popripade se ten sraz konal dejte mi echo na tel. mejte se usaci.
PS: Jiriku az se vratis neber to spatne ty hemeroidy ale aspon ti budou na mape lidi rikat jinak nez Jiriku....

Nvm k cemu potrebujes vic lidi staci ty klasici....
Nety
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 19
Registrován: 19 říj 2007 01:20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nety »

Mary Jane píše:
Nety píše:Mno prisla mi sms od Jirika ze je v nemocnici a ze nekde prej chytnul hemeroidy a ze bude 4 mesice ve spitale. Poradatel teda nedorazi. Nevim jak ostatni pac prvni sraz na kterym jsem byl, byl fakt dost hustej a bylo dost lidi. Tenhle bych asi moc nevidel nadejne uz jen podle lidi co jsem pise(datum se neresi, hospoda nezamlouva atd..)kolik by nas bylo??4,5??? to mrdam to si ozeru drzku v hospode a pak si zabeham po namesti v trenyrkach.Ne ze by to byl muj konicek ale kdyz se podari :p kdyby neco nekde bylo popripade se ten sraz konal dejte mi echo na tel. mejte se usaci.
PS: Jiriku az se vratis neber to spatne ty hemeroidy ale aspon ti budou na mape lidi rikat jinak nez Jiriku....

Nvm k cemu potrebujes vic lidi staci ty klasici....
mno ty mlc radsi si se zdejchnul uz pred 23hod. Jestli se nemylim tak do do 5 hod rannich vydrzeli 4 lidi z 15????
Uživatelský avatar
Mary Jane
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 10
Registrován: 10 říj 2007 22:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mary Jane »

Nety píše:
Mary Jane píše:
Nety píše:Mno prisla mi sms od Jirika ze je v nemocnici a ze nekde prej chytnul hemeroidy a ze bude 4 mesice ve spitale. Poradatel teda nedorazi. Nevim jak ostatni pac prvni sraz na kterym jsem byl, byl fakt dost hustej a bylo dost lidi. Tenhle bych asi moc nevidel nadejne uz jen podle lidi co jsem pise(datum se neresi, hospoda nezamlouva atd..)kolik by nas bylo??4,5??? to mrdam to si ozeru drzku v hospode a pak si zabeham po namesti v trenyrkach.Ne ze by to byl muj konicek ale kdyz se podari :p kdyby neco nekde bylo popripade se ten sraz konal dejte mi echo na tel. mejte se usaci.
PS: Jiriku az se vratis neber to spatne ty hemeroidy ale aspon ti budou na mape lidi rikat jinak nez Jiriku....

Nvm k cemu potrebujes vic lidi staci ty klasici....
mno ty mlc radsi si se zdejchnul uz pred 23hod. Jestli se nemylim tak do do 5 hod rannich vydrzeli 4 lidi z 15????

Ja musel doslo mi huleni :D
Jiri
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 30 zář 2006 09:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri »

olol Nety ja ti dam hemerojdy!!!.....

jinak ja nedorazim jak pisal Nety pac nemuzu nba nohu slapat 3 mesice a sem o berlich a v noze mam sroub:p
Petrkov
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 353
Registrován: 05 lis 2006 09:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petrkov »

Jiri píše:olol Nety ja ti dam hemerojdy!!!.....

jinak ja nedorazim jak pisal Nety pac nemuzu nba nohu slapat 3 mesice a sem o berlich a v noze mam sroub:p
Neměl si se tolik střískat :D :D :D
Jiri
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 30 zář 2006 09:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri »

Neměl si se tolik střískat :D :D :D[/quote]


Olol...prave ze sem byl strizlivej no...:p
Uživatelský avatar
Duffy
Moucha
Příspěvky: 498
Registrován: 11 zář 2006 23:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Duffy »

gratuluju
podpis
Petrkov
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 353
Registrován: 05 lis 2006 09:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petrkov »

Jiri píše:Neměl si se tolik střískat :D :D :D

Olol...prave ze sem byl strizlivej no...:p[/quote]

Tak tim se nechlub :twisted: :D :D
Uživatelský avatar
Darkness
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 761
Registrován: 08 zář 2006 21:39

Příspěvek od Darkness »

Zdravim neco mi do toho vlezlo a musel jsem odject na tyden pryc. Tak se ptam byla uz ta kalba???
O: Prosim vás, v čem mám podnikat abych vydělal co nejvíc peněz??
Od:No víte dnes uz je to tezke, ale nejtezsi je vydelat první miliardu pak uz to je prde*...
Uživatelský avatar
Mary Jane
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 10
Registrován: 10 říj 2007 22:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mary Jane »

Darkness píše:Zdravim neco mi do toho vlezlo a musel jsem odject na tyden pryc. Tak se ptam byla uz ta kalba???

Nic nebylo Jiri ma heleroidy proto tam nedal zadny datum...
Jiri
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 95
Registrován: 30 zář 2006 09:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiri »

Mary Jane píše:
Darkness píše:Zdravim neco mi do toho vlezlo a musel jsem odject na tyden pryc. Tak se ptam byla uz ta kalba???

Nic nebylo Jiri ma heleroidy proto tam nedal zadny datum...
tve ja ti dam ze mam Hemorojdy...pockej az te uvidim smucko:p
Odpovědět