Krysa

Problémy či informace týkající se jednotlivých povolání
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Krysa

Příspěvek od Nagash »

Probehli nějaké změny, tehdy to byla test krysa, hrál jí Frost. Ted už je to asi k ničemu
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Krysa

Příspěvek od Erik Nighelt »

Nagash píše:Probehli nějaké změny, tehdy to byla test krysa, hrál jí Frost. Ted už je to asi k ničemu
bylo jich víc.. faktem zůstává, že zatímco testovací zabili lahvičkama DMko za 10sec, tak to, co z nich je teď je uplně k ničemu..:)
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Nagamma
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 89
Registrován: 10 zář 2006 18:36

Re: Krysa

Příspěvek od Nagamma »

Předpokládám, že Acar je už zřejmě off UO a taky předpokládám, že Krysa byla jeho výtvor (?), ale i tak zkusím poprosit o popřemýšlení nad využitelností Krysy. Když už mohli být vytvořeny subclassy, tak proč by nemohla být podpořená taky krysa. Chci jí zkusit, ale se současným jejím stavem spíš nic, než moc.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Krysa

Příspěvek od Xan »

Xkrat se to resilo a xkrat bylo gm odpovezeno, ze to neni plnohodnotny povolani a nikdy na takovy urovni nebude
Uživatelský avatar
Nagamma
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 89
Registrován: 10 zář 2006 18:36

Re: Krysa

Příspěvek od Nagamma »

Poslední debata na tohle téma byla 2 roky zpět. Třeba se teď někomu bude chtít do toho kousnout. Tvůj post o o tom, co kdo řekl je naprosto zbytečný.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Krysa

Příspěvek od Xan »

tak to pardon pane, 2 roky tu nikdo nic nepsal, já jen připomněl, že už se to tu párkrát řešilo a s jakým výsledkem, abys nebyl moc zklamán, ale beru vše zpět držím pěsti, jak z toho po x letech udělá full char, co si bude solovat dungy (což by tak dopadlo se silnějším poisnem, ijs, pogama, sumama na klamákování, ....)
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Krysa

Příspěvek od Zola »

Jak to je u krysaka s tím poisnem?Popsal by mě to někdo?
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Nagamma
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 89
Registrován: 10 zář 2006 18:36

Re: Krysa

Příspěvek od Nagamma »

Nemusíš být, Xane, ironický.

Co tě nutí sem pořád psát? Prostě jsem to zkusil, vždyť jsem za to nic nedal, pouze tady čtu tvý blbý příspěvky, kterýma na mě bůhví proč, útočíš.

Pokud tomu nevěříš, tak to nech být, ne? :-)
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Krysa

Příspěvek od Xan »

Tyjo, člověk už ani nemůže psát na veřejný fórum, asi nová doba. Pořád mě zajímá dění na DP. Ničím jsem na tebe hned neútočil, psal jsem k věci, nic víc. Krysu sám mám, z větší části je vytrénovaná, zkoušel jsem ji, pídil jsem se po různých věcech okolo krysy, taky jsem ji zkoušel aktivněji hrát, ale xkrát bylo x lidem odpovězeno, že to má být maximálně tak, jak to je, for fun a posilovat se neplánuje, tak jsem to jen připomněl, stejně tak, když se jinde někdo ptal na něco, co se vy/řešilo kdysi dávno, tak jako informativní odpověď, protože tady ti na vše jen tak gm neodpoví, zvlášť, když už na to bylo odpovězeno. Jestli ti vadí, že ti odpověděl někdo jiný než gm, nebo přímo já, tak pardon, nebudu se nadále vměšovat do tvých postů.
Uživatelský avatar
Nagamma
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 89
Registrován: 10 zář 2006 18:36

Re: Krysa

Příspěvek od Nagamma »

Hele, v pohodě :-)

Spíš ale čekám, že trochu popíchnu některý GM, který se třeba nudí a ze zábavy se na to "pokusí" mrknout. O nic víc nejde :). To, že už to tu bylo "xkrát popsaný a odpovězený", jak jsi napsal, bylo prostě zbytečný, bereš? Já si tyhle tři stránky taky pročetl a odpovědi jsem taky zaznamenal. Jo, a taky jsem nikde nepsal, že bych chtěl char na solování dungů.

Ale nic ve zlým, vlastně jsem rád, že ses zapojil, alespoň je to ještě někdo, kdo dokáže psát rozumný posty.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Krysa

Příspěvek od Xan »

Btw když jsme v tom, zkoušel jsi si udělat a někde otestovat dýku + brnění s nějakým velkým +? mě vždycky přestalo bavit harvim famu na asi +15 čát brnění co mám a dýku jsem proto taky víc neoplusoval, co to třeba umí s +10 dýkou nebo tak:)
Uživatelský avatar
Nagamma
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 89
Registrován: 10 zář 2006 18:36

Re: Krysa

Příspěvek od Nagamma »

Ještě ne, právě že uvažuju, jestli ji mám dělat, nebo ne. V současným stavu si nedokážu představit, na co bych ji použil.
Cast
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 04 kvě 2014 19:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Krysa

Příspěvek od Cast »

hele dva dotazy:
- dovolte kryse cist skill knizky, jinak se to neda uz ani vytrenit
- na dp strankach muze mit krysa 100 stealing, ale kradmila ji licenci neda
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Krysa

Příspěvek od krysakrys »

Ja jsem si krysu zalozil jen tak pro zabavu, take nevidim absolutne zadne vyuziti. Neco jsem zaslechl o poisonu, pokud by mohla kouzlit poison (Very ill ci Deadly) na dalku, mohla by 1 krysa byt velkym prinosem pro velkou vypravu. Nebo vsichni jeji summoni budou davat poison slabsi-nejsilnejsi, ale damage nebude mit ani fyzickou ani magickou, proste bych to omotal kolem toho, ze krysy prenaseji nemoci -> jed. Jedna krysa nic nezmuze, ale spoustu krys nic nezastavi. Summony ma unikatni, tak proc je neukazat vic ve hre. A nakonec jsem chtel jeste zminit napad, ze treba ten jed by mohla davat jenom obycejna krysa, ne mys - ne krysak ani sef. Tim by se to zjednodusilo a hlavni summon (kvuli jedu) by byla potom obycejna krysa, ktera by se pak objevila vzdy, kdyz se nekde Krysa obvjevi.

Krysa - prvni linie, zjisti kde jsou Propadla ci jine smrtelne pasti a moc ji te nemrzi. Krysy nepotrebuji fame ani vybaveni (I kdyz nejake to vybaveni jsem dostal jako nb, ale netusim, kde bych nasel lepsi). Krysi jsou nejlepsimi hledackami min diky jejich unikatnimu cichu, takze sebevrazedne akce napriklad by se k ni taky hodily. Rekneme, ze by mohla dobre odhalovat ci oznacovat pasti (jiste vime, jak savci oznacuji sve teritorium) :)

Dale me napadlo udelat vic "krysa only" akci a mist. Krysy by mohly napriklad zautocit na nejake mesto nebo podobne, neco, co by se hodilo k jejich prirozene povaze. Zit naplno a ochutnat vsechno. Nebojacnost a nelogicnost. Krysy ziji ve stokach, takze cast stok by si mohli nekde podmanit. No a akce s krysamy by mohly byt akce typu Hogger (kdo zna z wow), proste 30 krys bezi na nejakyho zabijaka a udola ho poctem svych mrtvol.

Bavi me o tom premyslet, tak pridam jeste posledni. Krysy by mohly byt porad sede, seda mys, seda krysa. Tim myslim karmu. No a ten jejich domecek, co jsem popsal vys, by sel napadnout ostatnimi hrdiny, proste krysy by si hromadily majetek na konci nejakeho dungeonu, abych to zkratil a hraci Krys by v tom hrali jistou cast. Samozdrejme master dungeonu bude dal GM.
Naposledy upravil(a) krysakrys dne 10 srp 2016 16:03, celkem upraveno 10 x.
cermi
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 384
Registrován: 25 led 2012 10:41

Re: Krysa

Příspěvek od cermi »

krysakrys píše:Ja jsem si krysu zalozil, jen tak pro zabavu, take nevidim absolutne zadne vyuziti. Neco jsem zaslechl o poisonu, pokud by mohla kouzlit poison (Very ill ci Deadly) na dalku, mohla by 1 krysa byt velkym prinosem pro velkou vypravu.

Dale me napadlo udelat vic "krysa only" akci a mist. Krysy by mohly napriklad zautocit na nejake mesto nebo podobne, neco, co by se hodilo k jejich prirozene povaze. Zit naplno a ochutnat vsechno.
Ja si myslim, ze to je dost dobry napad. Fairy tohle chtela uskutecnit nekdy loni, ale pak na to asi zapomela. Tak ji napis a treba to pojede.
Jak řiká Tuxo... "ZABIJU TI CELOU RODINU", ale Strigwyr ví, že som iba lenivy
<Hunter> jj, ryko je takova ticha voda .. vypada jako zmrd, chova se jako zmrd, ale v jadru je to vazne hodnej kluk
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Krysa

Příspěvek od Thief »

S tímto povolání se nebude v budoucnosti nikterak hýbat. Spíše uvažujeme o jeho úplném zrušení.
Joe
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 247
Registrován: 07 zář 2006 20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Krysa

Příspěvek od Joe »

Nezapomeli ste na krysu pri splneni questu na vysvedceni?
Nedostal jsem zadne skilly. :( (nb postava)
Joe - hodný craftik, se zlym kladivkem.
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Krysa

Příspěvek od Acarus »

Joe píše:Nezapomeli ste na krysu pri splneni questu na vysvedceni?
Nedostal jsem zadne skilly. :( (nb postava)
Nezapomneli ... krysa neni regulerni povolani. Neplanuje se cokoliv s ni delat pripadne komponovat do jakychkoliv questu.
Odpovědět