Boj o město

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Vorlon »

A jestli mas pocit, ze top brnko ti hodne k tomu ik pomuze, tak to pak jo
Njubos
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 10
Registrován: 05 úno 2014 12:11

Re: Boj o město

Příspěvek od Njubos »

Ryko věř nebo né,ale je rozdíl nahánět ranga ve fena kombu a nebo Juru v defens kombu... Je to pvp event a né přehled mamonu,kolik lidí od Amonthky a Orderu si vzalo Topko do pvp?? Nebo aspoň nějakou blbou top gunu která není nb ? Pvp hraju x roků a v pvp sem viděl asi 2x člověka co hrál v topku nebo s top gunou ;-)
Kdo pije , brzy zemře. Kdo nepije, zemře ještě dřív, protože ten co pije, ho přejede.

http://www.youtube.com/watch?v=0Uk8lemnudE
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Erik Nighelt »

lidí kterým se tohle nelíbí je víc.. tušim že i Akarus psal něco o tom že z toho nadšenej neni.. ale je to tak no, přehlídka mamonu se nezapře ale dokud se nějak hráči nedohodnou popř. se to neomezí pravidlově /stejně jako ada ice elvena berserka atd/ tak mužem leda tak šoupat nohama :P
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Sir Artuhr »

Wraith píše:Měl bych jeden návrh, který by snad částečně pomohl smazat rozdíl mezi charama na eventu... konkrétně kdyby kóty byly umístěny ve volném prostranství s dostatkem prostoru okolo, aby strana která nezakládá svůj úspěch na kombinaci buchna plus kler měla možnost interrupce při zabírání i na dálku,hm?
Nemyslim si ze je treba. Podle toho co jsem pozoroval vcera, tak tuhle taktiku vyuzivali O i CH. Takze je to fer. A co vim tohle se delo prevazne u banky a resera. Bral bych to jako soucast nastaveni eventu a jako nejvhodnejsi taktiku u tehle kot. Nevidel bych to cerne. On se najde zpusob jak tuhle taktiku zase prechytracit jinou taktikou. V tom je ta zabava:)

A k tomu ekvipu muzu jedine rict, ze bych samozrejme nikdy nevzal normalne do PvP topko. Je snad uplne jasny, ze do 5 minut by logli i hraci co nelogli od doby co spadly ty veze v Americe. Normalni PvP, at uz cove nebo jine, je prece uplne o necem jinem a zalezi jaka parta se sejde a kdo ma jaky koule na ekvip A pokud to taham do TB a jsem podle nekoho nubik, tak budiz to skutecne nejak preziju:p Hraju dle nastavenych pravidel a vezmu cokoliv co mam nejlepsiho, abych co nejvic pomohl sve strane. Takze prestante brecet a budte radi ze se beha. Pokud chcete behat cove PvP na sumech a s 20 regama a cekat kdo kdy hodi lepsi zed do dveri, tak vam nikdo nebrani. A stejne vetsina Topek byla na strane Chaosu a breci tu snad nekdo z orderu? Bylo to pekne vyrovnane a je to o skillu, taktice, domluve a hlavne normalnimu pristupu a ne o zavistivym breceni, ze tamhle strejda z Amonthie mi dal 2 krat IK, protoze mel topko. Tak si mel uhnout a nepodelat se ze sviti v topku:p
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Vorlon »

Jakoze rozdil to trochu je. Jasny. O tom zadna. Ale da se to prezit ze 6 lidi z 20ti ma topko na townu.... a btw. Je rozdil nahanet ranga a je rozdil nahanet juru. Do trma jura bych rozdil topko a obyc vubec netahal :D
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Boj o město

Příspěvek od Aken »

Lucky píše:Zdravim, dnesni town battle byl z hlediska ucasti lepsi, chvalim chaos, dobra rezba! :) Dnesni ''mapa'' Vam primo hrala do karet, vzhledem k poctu witch hunteru na ctverecek ctverecni, az jsem se divil, ze jste nevyhrali.
Na druhou stranu jsem byl i nemile prekvapen... a to tim, ze se bojivnik lordu nezdraha pouzit slovo guards. Konkretne clerik Aken a amontky. Vzhledem k tomu, ze zde nebyla vypnuta gz (chybka gm?) guardil sumy, ktery si mohl ortnout a guardi nasledne zabijeli frakcni hrace [konkretne Tondu :p ]
Ja osobne v tom vidim zneuziti nastaveni serveru za ucelem vlastniho profitu. (Na co si budu ortit suma kdyz muzu v klidu zabirat bazi a staci jen gardit). GM s tim otravovat nehodlam, na druhou stranu bych ale byl rad, aby tyto bhw taktiky z pvp vymizely a vzil se nazor ze do ch/o slovo guards proste nepatri, takze jsem zvedav jak z toho leader vybrusli :p
Dekuji a hezky vecer.
Ahoj nevím na jakém eventu si byl, ale Aken klerik je moje postava a na dung či pvp jsem ji nelogl dobrých 5 let a ani v ch/o tahle postava nikdy nebyla :)
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Sikulka »

ja som mal skor pocit ze top zbrane boli zas povolene(na oboch stranach som videl)
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Boj o město

Příspěvek od Aken »

Lucky píše:To je problem pro event, o kterym se vi dopredu obepsat lidi? U nas ne...mozna tedy, ze opravdu bylo dost lidi bloknuto a nebo v jailu *wink mAmonthia destroyers*
Me se treba nelibi (a ted cest tem 2 CH ktery tam byly, ma ucta opravdu) kdyz vidim, ze sem v nevyhode nevychazim z baraku namisto toho lognu nejakyho modraka a du tam prevazujici strane vyprave o tom jak je to desne nefer ze neni dost lidi a boj neni vyrovnany.
Ovsem po vyhlaseni konce relognout zpet na frakci a vybrat si reward *wink -wr- scrubs*
Já jsem byl zrovna jeden z těch 2 ch co ten večer hráli. Ten večer byla většina lidí v jailu nebo v dungu a já jsem po práci neměl čas obepisovat lidi. Nevím jak vás event bavil, mě moc ne, ale když už jsem logl, tak jsem se snažil běhat. Ten večer to byla až moc velká přesila, když je mezi O/Ch rozdíl 2-3 hračů není to taková tragédie jako když hraješ 2v11 a nesnaž se mi tu tvrdit, že tebe by to bavilo :-D
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Boj o město

Příspěvek od Aken »

Rainbow píše:Docela je vtipný, jak tam každej noobík tahá takový itemy do pvp, který by v životě do něj nevzal... A to jen pro to, aby když už se mu povede po půl hodině dát hit, tak aby to bylo IK. :lol:
Dnes je to těžké v době mamonu, každej si bere top itemy, ale kdyby se povolil loot tak polovina lidí přestane hrát, protože se bude bát o equip a druhá zbývající polovina bude lotit aby si nahrabala a koty nebude zabirat nikdo :-D
Rainbow
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 209
Registrován: 08 zář 2009 13:45

Re: Boj o město

Příspěvek od Rainbow »

Já neříkám, že by se mělo povolit lootit nebo tak něco, jen by se nějak mohlo navrhnout, aby se na event nosili zbraně dnešnímu pvp příměřené..
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Boj o město

Příspěvek od Aken »

Rainbow píše:Já neříkám, že by se mělo povolit lootit nebo tak něco, jen by se nějak mohlo navrhnout, aby se na event nosili zbraně dnešnímu pvp příměřené..
Topka bych zakázal, to je pravda.
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Vorlon »

ten o zbranich, kde top zbrane sou zakazane, ten o brnkach ale reaguje na zbrane, me z vas praskne hlava
Rainbow
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 209
Registrován: 08 zář 2009 13:45

Re: Boj o město

Příspěvek od Rainbow »

A ty jako posthunter se k tomu přidáš;p však TOPko je i TOP zbraň, spíš jsem se zaměřoval na ty hity, co tam padaly.. Každopádně wh v nějakým ice kompletu by byl taky určitě zábavnej.
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Lucky »

Jo omlouvam se Akenovi, byl to Acker sorry :p
No k tem equipum, asi to tu sere a bude srat vsechny, kdo to nemaj :p
Ja osobne ho nemam a tak bych navrhoval max +25 brnka/speckovy(pala/war/vamp/asdf) a naky rozumny kvery nic jako berserka, forgivenesska, tempest atp. Proste pvp event tak bych si vzal pvp veci :p
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Kandown
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 45
Registrován: 10 zář 2006 10:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Kandown »

TOPko nemám a vôbec mi nevadí, ak ho niekto berie. Nepozeral by som sa na to, ako na bežné PvP. Nejde o bežné PvP. Order aj Chaos zastávajú Lordov. Boj o mesto nie je bežné PvP ale skôr výnimočná udalosť, kedy sa O/CH snažia zabrať územie pre svojho Lorda. Na obranu česti lorda nech si každý vezme aké veci k tomu potrebuje. Plačú len tí, čo na to nemajú a zrejme ani nikdy mať nebudú a potom som tu ja a mne to nevadí :p
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Sikulka »

Vorlon píše:ten o zbranich, kde top zbrane sou zakazane, ten o brnkach ale reaguje na zbrane, me z vas praskne hlava
skor ide oto ze top zbrane nenosim lebo si pamatam ze sa to zakazalo ale ak nie priste vemu
Uživatelský avatar
Joewar
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 123
Registrován: 13 říj 2007 11:06

Re: Boj o město

Příspěvek od Joewar »

- Frakční Golthian štít - snížen armor na úroveň +9 heater štítu a bonus do statů na +3/3/3
mam novy goltian stit u vampa a dava mi o 3 ar menej ako kite.
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Han Gamms »

Půlka z Vás si nepřečetla pravidla. TOP zbraně nejsou povolené již 4 týdny.
Lucky píše: naky rozumny kvery nic jako berserka, forgivenesska, tempest atp.
Takže pokud si tam takové zbraně viděl máš psát page či na icq Wizzimu či leaderům aby viníky potrestaly.

Zbraně jsou povoleny do +21 a Minotaurka. Nic víc. Tím těžko dostané prsk v invulech s boostem a GS instant.
+ už nejdou používat +21 zbraně udělané destrem.

Nejlepší zbraně co jsem viděl byl Tony s Minotaurkou a Artur s Elven HC. Že Artura nepotrestá GM ani jeho Leader je věc druhá.

TOP brnění přidávají staty a skilly. Armor tak odlišný od +25 brnek neni.
Nosím Angelik pro +30HP a pěknou barvu.
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Sir Artuhr »

Han Gamms píše:Půlka z Vás si nepřečetla pravidla. TOP zbraně nejsou povolené již 4 týdny.
Lucky píše: naky rozumny kvery nic jako berserka, forgivenesska, tempest atp.
Nejlepší zbraně co jsem viděl byl Tony s Minotaurkou a Artur s Elven HC. Že Artura nepotrestá GM ani jeho Leader je věc druhá.
.
Smutny pribeh je ze ani ty sis neprecetl pravidla a snazis se byt akorat chytrackej bonzacek. Jestli povazujes elvenku za top zbran (s max fame je +20 max btw) tak by si mel asi tu hru zacit hrat znova. Kazdopadne behem eventu se tam zjevil Ocroc a s elvenou me poslal do banky a ja ji tam neprodlene hodil a vymenil zbran. Netusil sem, ze kdyz se tam beha v topkach, s minotaurkama a true frakcnima zbranema je elvenka velke zlo (povazuju za top zbrane veci z pokladu, nikoliv kraftitelnou zbran). Takze az budes priste brecet a zalovat, tak si over pravidla a fakta. Zadna Elvenka totiz zakazana v pravidlech nebyla a verim ze kdyby ji pouzil nekdo prede mnou a nebylo to zadouci, tak by nekdo upravil pravidla.
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Han Gamms »

Sir Artuhr píše:...
Konstatuji fakta a poukazuji na proběhlé skutečnosti. Na nikoho neútočím narozdíl od tebe Pane True Order !

True Order (i chaos)
Platí o nich, že nepláčou nad rozlitým mlékem, proto mají i specifická pravidla pro chování. U této frakční guildy se bude velmi přísně posuzovat jakýkoliv sebemenší problém - je to vizitka Lorda samotného, proto se nebude přehlížet slovní napadání kohokoliv (zbytečné nadávky, urážky, ponižovaní)

Elvenka už se řešila v rámci Bojů o město a byla schována pod to "TOP zbraně". To, že od povědné GM či True Leadeři nedoplnili do pravidel úplný soupis těch zbraní je jejich laksnost a kazí tím tu samotnou hru, protože nechávají otevřené možnosti spekulantům.

Co čekat od True hráčů, kteří již od počátku svého funkčního období svou neaktivitou Frakce spíše utápí, než aby jim pomáhaly k rozkvětu.

Zavedl bych pravidlo, kdo neodběhá 30 minut týdně pvp, ztratí true status. Ale to by museli vyhodit Naga, Tondu i tebe Arture.
Odpovědět