Boj o město

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alassea
True frakce
Příspěvky: 338
Registrován: 07 zář 2006 19:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Alassea »

- Boj začíná v 20:00 každé úterý, přihlásit se je možné od 20:00 do 20:05 za svojí frakci do boje o město

Kdo neprojede gatou na prihlaseni... nebude se zapojovat do boje ani se ukazovat v miste boje(plati pro o/ch) !!!
Bozsky NooB [True Order] .....
Lady PRASAK Alassea [Tlupa].... po smrti
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Lucky »

Zdravim, dnesni town battle byl z hlediska ucasti lepsi, chvalim chaos, dobra rezba! :) Dnesni ''mapa'' Vam primo hrala do karet, vzhledem k poctu witch hunteru na ctverecek ctverecni, az jsem se divil, ze jste nevyhrali.
Na druhou stranu jsem byl i nemile prekvapen... a to tim, ze se bojivnik lordu nezdraha pouzit slovo guards. Konkretne clerik Aken a amontky. Vzhledem k tomu, ze zde nebyla vypnuta gz (chybka gm?) guardil sumy, ktery si mohl ortnout a guardi nasledne zabijeli frakcni hrace [konkretne Tondu :p ]
Ja osobne v tom vidim zneuziti nastaveni serveru za ucelem vlastniho profitu. (Na co si budu ortit suma kdyz muzu v klidu zabirat bazi a staci jen gardit). GM s tim otravovat nehodlam, na druhou stranu bych ale byl rad, aby tyto bhw taktiky z pvp vymizely a vzil se nazor ze do ch/o slovo guards proste nepatri, takze jsem zvedav jak z toho leader vybrusli :p
Dekuji a hezky vecer.
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Vorlon »

me by zajmalo, jak je to s tema zdma, behal sem tam vcera witche a ty zdi mi jako vubec nevadily, naopak, jen bych chtel vedel, jestli se teda smi globalne, nebo ne, protoze kazdou chvilku je nekde napsany neco jinak
Uživatelský avatar
Latos
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 82
Registrován: 29 led 2008 10:32

Re: Boj o město

Příspěvek od Latos »

Lucky píše:Zdravim, dnesni town battle byl z hlediska ucasti lepsi, chvalim chaos, dobra rezba! :) Dnesni ''mapa'' Vam primo hrala do karet, vzhledem k poctu witch hunteru na ctverecek ctverecni, az jsem se divil, ze jste nevyhrali.
Na druhou stranu jsem byl i nemile prekvapen... a to tim, ze se bojivnik lordu nezdraha pouzit slovo guards. Konkretne clerik Aken a amontky. Vzhledem k tomu, ze zde nebyla vypnuta gz (chybka gm?) guardil sumy, ktery si mohl ortnout a guardi nasledne zabijeli frakcni hrace [konkretne Tondu :p ]
Ja osobne v tom vidim zneuziti nastaveni serveru za ucelem vlastniho profitu. (Na co si budu ortit suma kdyz muzu v klidu zabirat bazi a staci jen gardit). GM s tim otravovat nehodlam, na druhou stranu bych ale byl rad, aby tyto bhw taktiky z pvp vymizely a vzil se nazor ze do ch/o slovo guards proste nepatri, takze jsem zvedav jak z toho leader vybrusli :p
Dekuji a hezky vecer.
Nevím ve kterým století žiješ, ale co se týče frakce, tak BHW pravidla frakčního boje vždycky dodržovala a pokud se někdo zapomněl, tak se to důrazně řešilo. Pokud máš potřeby nás urážet a léčit si svoje rudé ego, tak mi napiš na ICQ. Nevím proč bys tu na nás měl kydat hnůj ohledně frakčního boje, kde se vždy jelo v rámci nejvyšších pravidel. A pokud se ti nelíbí, že si za PK dostal guardama, tak do té GZ nelez.

PS: Pokud se něco stane ICQ na mě je všude a mile rád uvítám stížnost s důkazem. Pokud nic nemáš, tak si nás prosím neber do huby a radši se starej o bordel za vlastním prahem.
Merlin Clerik [>BHW<] - Komu se to nelíbí, ať mi p**** políbí
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Vorlon »

sice to sem nepatří, ale když už má potřebu se nějakej BHW zastat BHW, tak všichni si určitě pamatujeme BHW taktiku kdekoliv v boji hodit gate pod mestskou stráž a naskákat všichni do ní... ejhle? ono to je do gz? no jo, tady nemaj pk co dělat... myslim, že většina pvperu ví o co jde, když se řekne BHW taktika a fakt to neni jen o té gate, to byl jeden příklad z mnoha...
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Erik Nighelt »

urážka to asi neni, to už je na dp styl boje :p
každopádně nejde o gárdění pk to si dělejte jak chcete tady se řeší frakční hry a podle toho co je napsáno výše, jde o gárdění summů a následně tím hráčů s (asi) šedou karmou při frakčním boji, což asi v pořádku uplně neni
tak ze sebe nedělej hrdýho tajtrdlíka, spletl sis topic
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Alassea
True frakce
Příspěvky: 338
Registrován: 07 zář 2006 19:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Alassea »

no de o to ze 90procent smrti ze vsech her byli guardi, ono i tu str nekdy hodim vedle, nebo pouzivam sumy na ruseni pary atd... status crim mam furt a aspon presunout ty mestaky by bylo fajn ...
Bozsky NooB [True Order] .....
Lady PRASAK Alassea [Tlupa].... po smrti
Uživatelský avatar
Vitasho
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 131
Registrován: 08 zář 2006 13:40

Re: Boj o město

Příspěvek od Vitasho »

Už jsem ohledně toho psal na předešlé straně, chaos to očividně hodlá dále ignorovat a vše guardit.
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Han Gamms »

Kolem kót se nesmí zdít.
Nepřipadá mi v pořádku místo zdí blokovat úzký průchod v těsné blízkosti kóty summama. Tam jsem guardil. Pak ste tam nahazeli sedive summy.
Přijde mi to to samé jesi ortit sumy nebo gravovat zed.
Přiště tam naházejte HODF, přetížené bedynky s ironem atd atd.
Nejspis tam poslu 3 kamarady za blue aby si tam RP hrali v kostky a blokovali boj.

Věc druhá.
Spolupráce CH gild je velmi tristní a u Orderu spolupráce Kaceri-Hated taky asi nebude růžová.

Leadri jsou neaktivni a nedokazou si frakcni gildy srovnat. Rekl bych ze ani nemaji respekt svych frakci.
Tonda loguje jen na event, Nagash pro jistotu uz 3 uterky nebyl.

Frakční mapa se neopužívá ani na event i když je to v pravidlech.
Chaotické pobíhání jednotlivců (frakčních), kteří ani nevědí že tam je nějaká kotá která by se snad měla nějak přivlastnovat. To bych odpustil modrakum kterymi se to doplnuje.

Vivala CHAOS.

Pokud příště bojovnici Chaosu nebudou na mapě a TSku tak na to kašlu a neucastnim se. Ale ty RC vam budou chybet vsem z prohrane strany, takze byste se meli zamyslet.
Uživatelský avatar
Vitasho
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 131
Registrován: 08 zář 2006 13:40

Re: Boj o město

Příspěvek od Vitasho »

Zdi a sumy jsou velký rozdíl. Na všechny sumy platí VAO,ale všechny zdi snadno a rychle gravnout nejdou.
Buchny ale vao neumí, tak se nemáme čemu divit, že tu vidíme takové posty.
A i kdyby tam bylo něco co umí VAO, tak proč se namáhat, Guards !!!
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Lucky »

Latos píše:Nevím proč bys tu na nás měl kydat hnůj ohledně frakčního boje, kde se vždy jelo v rámci nejvyšších pravide
Tak pro mene bystreho pana zde, pohybujeme se v Ch/O klubku. Ano mas pravdu proto jste tenkrat dostali skolku, neni liz pravda. Nalepku pvp povlu jste si udelali sami, ted se s ni jen naucit zit... onicem jinem to neni, bohuzel.

Han Gamms píše:Kolem kót se nesmí zdít.
Nepřipadá mi v pořádku místo zdí blokovat úzký průchod v těsné blízkosti kóty summama. Tam jsem guardil. Pak ste tam nahazeli sedive summy.
Přijde mi to to samé jesi ortit sumy nebo gravovat zed.
Přiště tam naházejte HODF, přetížené bedynky s ironem atd atd.
Nejspis tam poslu 3 kamarady za blue aby si tam RP hrali v kostky a blokovali boj.
Bavime se o 3-4 polickovem pruchodu zahrazeneho sumama? Kdyz mas vao, singl ort a TR? Abych te zde neobvinoval nadarmo ty jsi Aken? Pokud ano tak slusne receno lzes.
Ty zdi konkretne vcera byly dost OP nanestesti ten, kdo je hazel (nekdo z Ouch asi nax?) byl takovy trouba a prizdil me s 2wh v prostoru koty... pak uz jsem tam zadne zdi nevidel. Za dalsi ... myslel jsem, ze se zdi daji nicit lavabombama...

Asi posledni vec ... pridani modrych hracu ... ok ale mozna bych tam dal nakou podminku pro gear a pri vyhre bych jim urcite nedaval stity
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Han Gamms »

Lucky píše:....
1) Nejsem Aken.
2) Obě strany využívají možnosti, které jim hra a její nastavení nabízí. Dokud to nebude upraveno nastavenim nebo pravidlem.
3) Pokud ocekavas cestne jednani a Fair-play hrani asi jsis spletl server.
4) Modrák po ukončení boje získaný Golthian nenasadí, protože nezůstane členem frakce.
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Erik Nighelt »

má smysl tu sáhodlouze diskutovat, když je to gmkum jedno?

používejte guards, používejte blue hráče.. aneb co není zakázáno je povoleno
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Kandown
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 45
Registrován: 10 zář 2006 10:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Kandown »

Keby sa ľudia dokázali správať férovo, pravidlá by nemuseli existovať. Pokiaľ sa budete snažiť o férový boj nie je problém. Myslím si, že nikto z hráčov, čo to hrá tam nejde kvôli tomu, aby vyhral za každú cenu. Ide o zábavu. Pokiaľ sa tam budú diať nekalé veci a neférový boj, tak tento event stratí účasť veľmi rýchlo. Takže koho to baví, nech sa správa férovo, koho to nebaví, nech tam ani nelezie.
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Sir Artuhr »

Tak doufam ze se nas dneska sejde hojne a bude to mit aspon nejakou uroven:)
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Sir Artuhr »

Tak musim rict, ze je to dobre vymyslene a je to konecne poradna bitva, Dneska jsem si konecne nasel cas a poprve se zucastnil a bylo tu super. Zvlast musim ocenit vytrvalost jisteho Geralta, ktery se rozhodl ze mi bude delat stin a taky jsem se dneska dozvedel ze elvena je top zbran, tudiz ji nesmim pouzivat:D Diky vsem za ucast. Pristi tyden opet:)
Uživatelský avatar
Wraith
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 53
Registrován: 26 led 2014 09:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Wraith »

Měl bych jeden návrh, který by snad částečně pomohl smazat rozdíl mezi charama na eventu... konkrétně kdyby kóty byly umístěny ve volném prostranství s dostatkem prostoru okolo, aby strana která nezakládá svůj úspěch na kombinaci buchna plus kler měla možnost interrupce při zabírání i na dálku,hm?
„Povaha člověka je jeho osudem.“
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Vorlon »

A nebo zrusme vsechny chary na dp a nechme jen magy... tyjo dneska mi to pali. Jinak nemyslim si hele, stejne jako to, ze zivot neni fer, tak holt nejsou pro vsechny chary stejny podminky. Nehlede na to, ze ze zacatku byla vedlejsi kota hned u krize a po par minutach se presunula ven, coz je ok, protoze jak ty pises sla tam ta interupce i prez obrazovku, ale je mi jasny ze by sis predstavoval 50x50 green kde by si jen utikal a kastil
Rainbow
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 209
Registrován: 08 zář 2009 13:45

Re: Boj o město

Příspěvek od Rainbow »

Docela je vtipný, jak tam každej noobík tahá takový itemy do pvp, který by v životě do něj nevzal... A to jen pro to, aby když už se mu povede po půl hodině dát hit, tak aby to bylo IK. :lol:
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Boj o město

Příspěvek od Vorlon »

Vzpomen si na nejakou anarchy hodinku... v cem si na ni byl ty? A proc? Protoze si vedel, ze o to neprijdes
Odpovědět