Polcer a Gybyn

Odpovědět
Faragas
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 144
Registrován: 19 úno 2010 21:01

Polcer a Gybyn

Příspěvek od Faragas »

Jednoduchý quest ve kterém vám bude odměnou náhodná +9 zbraň.

Nejdřív zajděte za Polcerem nacházejícím se u Britainu na souřadnicích 1371,1758. Ten vám po krátkém dialogu dá do baťůžku znamení (po kliku na něm se stane neviditelným). Nyní můžete sbírat quest loot pytlíky v tělech některých démonů (warriorů, peasantů). Budou vám padat srdce hrdinů. Ve světě mají poměrně malý drop. Avšak v jádru sopky na FDD ostrově se nachází 2 balroni, ze kterých je 100% šance na drop srdíčka. Těch musíte nasbírat 7. Až tak učiníte, vraťte se k Polcerovi a s sebou vemte i 1 000 mc. Dostanete náhodnou +9 zbraň. Demoni kde je občasný drop jsou trěba v Britu ve stokách.

Jednoduchý quest, ve kterém vám bude odměnou náhodná +5 zbraň.

Nejdřív zajděte za maskérem Gybynem nacházejícím se v Britainu na souřadnicích 1482,1706. Ten vám po krátkém dialogu dá do baťůžku znamení (po kliku na něm se stane neviditelným). Nyní můžete sbírat quest loot pytlíky v tělech slabších orků. Budou vám z nich padat Palice. Jakmile nasbíráte 10 Palic a budete mít 500 mc, zajděte za Gybynem pro odměnu. Dostanete náhodnou +5 zbraň.
Programos
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 69
Registrován: 07 dub 2016 23:43

Re: Polcer a Gybyn

Příspěvek od Programos »

Nedavno jsem byl na ostrove FDD a chtel sem se jit podivat do te sopky. Zabil sem z leva vsechno (Deamon spider, 2 demoni a tusim skel mag). Ale brana me dovnitr nepustila.

Quest sem nemel zadany> Tzn si prvne musim jit pro ten quest aby me to tam pustilo?

Diky
Obcas prej moc kecam. Kdyztak me zastavte.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Polcer a Gybyn

Příspěvek od Xan »

Jop presne tak a je mozny, ze ta gejta ani nema hildace a rovnou te to pusti, ale uz je to dlouho, co jsem tam byl
Faragas
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 144
Registrován: 19 úno 2010 21:01

Re: Polcer a Gybyn

Příspěvek od Faragas »

Programos píše:Nedavno jsem byl na ostrove FDD a chtel sem se jit podivat do te sopky. Zabil sem z leva vsechno (Deamon spider, 2 demoni a tusim skel mag). Ale brana me dovnitr nepustila.

Quest sem nemel zadany> Tzn si prvne musim jit pro ten quest aby me to tam pustilo?

Diky
presne tak jak pises musis mit kvest zadany:)
Programos
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 69
Registrován: 07 dub 2016 23:43

Re: Polcer a Gybyn

Příspěvek od Programos »

Diky za odpoved. Dnes vyzkousim.

Ja se prave ptal a bylo mi receno ze je to minidung(a ne quest minidung) tak jsem myslel, ze brana nefunguje a ja blbec psal page :]

Takze se timto omlouvam GMs.
Obcas prej moc kecam. Kdyztak me zastavte.
Odpovědět