Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Thief »

Více informací od hráčů.
Uživatelský avatar
Xorine
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 72
Registrován: 26 pro 2012 03:34
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Xorine »

Drahomira v Brittainu pred Sweed Dreams Inn (X:1489 Y:1629 Z20) po vas chce aby ste nalezli jejich 9 ztracenych synu)

Indicie hledejte po ceste z Trinsicu do Brittainu kde naleznete prepadeny karavan.

Poradne si prohlednete misto cinu (pripadne stopy vas zavedou z banditum a tam hledejte dalsi indicie o ztracenych synech)
Faragas
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 144
Registrován: 19 úno 2010 21:01

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Faragas »

zkousel jsem udelat odmenou pro wara ultra rychla katana a mistrova a velmistrova knizka ale teda nevim jestli kazde nb nebude mit problem podle te knizky co vni je popsano kde to ma byt najde :D
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Acarus »

Faragas píše:zkousel jsem udelat odmenou pro wara ultra rychla katana a mistrova a velmistrova knizka ale teda nevim jestli kazde nb nebude mit problem podle te knizky co vni je popsano kde to ma byt najde :D
Cilem je taky, aby clovek lehce poznal svet a neni tam nic tajemneho. A psat souradnice primo se nedela. Jestli danych lokaci vymyslis lepsi popis, tak te to necham prepsat. A tady to ani nebude nutne po tobe nutne gramaticky kontrolovat. (neni mysleno nijak ofenzivne)

A
Zrovna od tebe jako od jednoho z nejmin bych cekal, ze tu zacnes vyvijet aktivitu. Je to od tebe hezke a kvituji to.
Uživatelský avatar
Xorine
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 72
Registrován: 26 pro 2012 03:34
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Xorine »

Ja osobne jsem tam napsal pouze zalkladni indicie at se dotycni take snazi ale vi kde zacit pripadne hledat (podrobne souradnice tam neni nutno uvadet ono to z toh lze vycist ackoli bandita ktery vedl ten zapis nebyl asi moc vzdelany a trosku jsem se tam u jednoho slova pozastavil a musel jsem se zasmat)
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Acarus »

Xorine píše:Ja osobne jsem tam napsal pouze zalkladni indicie at se dotycni take snazi ale vi kde zacit pripadne hledat (podrobne souradnice tam neni nutno uvadet ono to z toh lze vycist ackoli bandita ktery vedl ten zapis nebyl asi moc vzdelany a trosku jsem se tam u jednoho slova pozastavil a musel jsem se zasmat)
Mysleno primo do napovedy do knihy, ze by byly souradnice. Tady si piste co chcete, klidne i ty souradnice.
Uživatelský avatar
Xorine
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 72
Registrován: 26 pro 2012 03:34
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Xorine »

Momentalni stav je nejspis lepsi a je to napsane vcelku vtipne.
Lze to z toho pomerne jednoduse vycist, kdo ma aspon trosku prehled po svete.
(Pokud nema, tak se aspon po tom svete porozhledne a pozna nova mista, coz je jedine dobre)
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Mephist »

Jake jsou max skilly na nasazeni te katany? Ma na to vliv i fame, nebo skillcup?
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Nago
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 07 zář 2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Nago »

Jen dotaz: prvni syn, kterého jsem osvobodil (hned ten prvni) mi sice zmizel, ale současně mi řekl, že nemám zadaný quest. Je fakt, že nemám žádný "item" v baglu, který by to nějak naznačoval (ani Drahomira ani Rodrik mi nic nedali). Vadí to? Celkem se mi nechce hledat ostatní abych pak zjistil, že to budu muset dělat znovu :-). Díky
Uživatelský avatar
Xorine
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 72
Registrován: 26 pro 2012 03:34
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Xorine »

mel jsi u sebe "vysvedceni zkuseneho hrdiny"? to jsem tam asi zapomel pripsat ze je treba ho sebou mit...
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od krysakrys »

Xorine píše:mel jsi u sebe "vysvedceni zkuseneho hrdiny"? to jsem tam asi zapomel pripsat ze je treba ho sebou mit...
Tak bez vysvedceni by nezmizel (mam to odzkousene). To ze zmizel, po prikazu [osvobodit] znamena, ze se ti to zapsalo do vysvedceni, takze zadne strachy a hura na dalsich 8 :)
Nago
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 07 zář 2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Nago »

Uz jsem si posbiral dalsi, jeste mi chybi ten u drowu a nekde nad pousti u orku, kde jsem ale nic nenasel. V kazdem pripade, asi bych zrusil to "NB" v nazvu topiku, protoze tenhle q pro nb moc neni. Nektere syny je relativne snadne osvobodit, ale u nekterych je to docela hardkor, viz treba v pevnosti v zalivu, kde nad hlavou strasi LAL, anebo u Decu parta kolem Vikuna nebojaksejmenuje ten manik z +10 war hadru. Jinak je to ale paradni quest.
Faragas
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 144
Registrován: 19 úno 2010 21:01

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Faragas »

Nago píše:Uz jsem si posbiral dalsi, jeste mi chybi ten u drowu a nekde nad pousti u orku, kde jsem ale nic nenasel. V kazdem pripade, asi bych zrusil to "NB" v nazvu topiku, protoze tenhle q pro nb moc neni. Nektere syny je relativne snadne osvobodit, ale u nekterych je to docela hardkor, viz treba v pevnosti v zalivu, kde nad hlavou strasi LAL, anebo u Decu parta kolem Vikuna nebojaksejmenuje ten manik z +10 war hadru. Jinak je to ale paradni quest.
v pevnosti orcu u pouste je rozrezanej/nad poustej u toho jedno co je na nb kudlu) :D toho lala taky nevim proc tam byl pridanej :D a uo neni solo hra ale jde to i solnout nobem zkousel jsem to bez podpory svejch max postav....
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Acarus »

moby se tam zadne nepridavali, takhle to bylo i predtim. tam.
Myth
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 163
Registrován: 07 zář 2006 18:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Myth »

Hledal jsem spatne a malo, nebo se k tomu lalovi nejde dostat?

Synove jsou jinak skvelej quest.
Nago
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 07 zář 2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Nago »

Jde portnout na strechu.

O tom rozrezanem vim, ale nevim jak rict questu, ze tam je, nejak mi na to nic nereagovalo, jakoze "a hele ztraceny syn"...

edit: ono to jde zvladnout s nb postavou, taky jsem to ukidlil s upirem a treba provokem u LALa, ale na druhou stranu, ty nejsi nb hrac, ty to umis a vis co cekat. Ale jako jo, nemela by to byt solo hra a v parte s podporou by to jit melo.
Myth
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 163
Registrován: 07 zář 2006 18:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Myth »

Na strechu vedou i schody, ale nebyl tam. Byl spis nekde ve spodnim patre a tam jsem zadny schody nenasel.

To rozrezane telo resit nemusis ;) Vsech 9 synu totiz zije :)
Fisik III
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 204
Registrován: 15 srp 2007 19:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Fisik III »

Nago píše:O tom rozrezanem vim, ale nevim jak rict questu, ze tam je, nejak mi na to nic nereagovalo, jakoze "a hele ztraceny syn"...
Drahomíra má 9 synů. Těch co přepadli bylo podle knihy 10, jestli to ještě nemáš tak si to přečti pořádně.
Nago
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 07 zář 2006 19:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Nago »

No tak je kniha nejaka rozbita, nezdala se mi pasaz kolem covetous a ice ostrova, vsadil bych se, ze jsou tam slepene nejake stranky. podle knihy. co jsem cetl. tam je jen 8 mist, kde bratry najit (a mozna dalsi v covetous, kteremu ale neco chybi).
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Drahomíra - NB - 9 ztracenych synu

Příspěvek od Acarus »

Nago píše:No tak je kniha nejaka rozbita, nezdala se mi pasaz kolem covetous a ice ostrova, vsadil bych se, ze jsou tam slepene nejake stranky. podle knihy. co jsem cetl. tam je jen 8 mist, kde bratry najit (a mozna dalsi v covetous, kteremu ale neco chybi).
Kniha rozbita neni.
Odpovědět