Tutor - NB - Vysvědčeni

Odpovědět
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Tutor - NB - Vysvědčeni

Příspěvek od Thief »

Více informací od hráčů.
Uživatelský avatar
Xorine
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 72
Registrován: 26 pro 2012 03:34
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Tutor - NB - Vysvědčeni

Příspěvek od Xorine »

V Brittainu ve Sweet Dreams Inn (X:1495 Y:1622 Z:20) se nachazi NPC menem Tutor.

Jedna se o jednoduchy quest na ziskani "Vysvedceni zkuseneho hrdiny" (i pro stare hrace co ho nemeli)
kde prevazne po mestech nachazet podobna NPC (vzdy vas posle k dalsimu) kde se dozvite dulezite informace o nastaveni serveru a pravidlech. (posledni vas odesle zpet za Tutorem ktery vam jako odmenu da vysvedceni)
Uživatelský avatar
Lupus Alba
Inkless
Inkless
Příspěvky: 25
Registrován: 12 srp 2016 14:48
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Tutor - NB - Vysvědčeni

Příspěvek od Lupus Alba »

Je nejak mozne znovu ziskat vysvedceni, kdyz jsem o nej prisel? Postava mi posla v covetovs a nez se respnul hlidac dveri, tak mi zmizla mrtvola i s vysvedcenim.
"Ať chcípnu všeci zkurvysyni!" - Zoltan Chivay
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Tutor - NB - Vysvědčeni

Příspěvek od Acarus »

Lupus Alba píše:Je nejak mozne znovu ziskat vysvedceni, kdyz jsem o nej prisel? Postava mi posla v covetovs a nez se respnul hlidac dveri, tak mi zmizla mrtvola i s vysvedcenim.
Vysvedceni ma byt nb a tedy po smrti ti ma zustat v tele. Pokud ho mas jak ti ti panaci rikali v zakladnim baglicku, pokud si ho mel v nakem pytlicku navic, tak to bylo velmi nerozumne.

Napis mi vysvetleni do PMky. A napis mi tam i ID te postavy.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Tutor - NB - Vysvědčeni

Příspěvek od Zola »

Tohle npc zadává i další qvest za který mě má něco naučit ale chce abych prošel nb dungeon , prošel sem už dva ale furt žádná odměna?Co dělám špatně.Díky
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Faragas
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 144
Registrován: 19 úno 2010 21:01

Re: Tutor - NB - Vysvědčeni

Příspěvek od Faragas »

Zola píše:Tohle npc zadává i další qvest za který mě má něco naučit ale chce abych prošel nb dungeon , prošel sem už dva ale furt žádná odměna?Co dělám špatně.Díky
delas spatne to ze nejdes ten nb dung do kteryho te poslal :P
Obrázek
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Tutor - NB - Vysvědčeni

Příspěvek od Xan »

jen bych dodal, že po oběhání npc s rady a proběhnutí nb dungeonu (nb hostinec) kromě obdržení nb vysvědčení nastaví základní skilly na rozumnou hodnotu
kler: 65 heal 50 mf 50 magery 45 parrying
rang: 55 heal, 50 arch a 45 takt, 45 mgr, 55 resisty
wamp trošku ošizen: jen 55 heal, asi 60 wrest, 45 fenc :)
Uživatelský avatar
Waringull
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 182
Registrován: 15 říj 2015 13:53

Re: Tutor - NB - Vysvědčeni

Příspěvek od Waringull »

Faragas píše: :

Jedno WRko u sebe nosí nb truhle, další zas guild stone, to je v prčicích todle to :D
STOP SUPPORTU!
VaanClancy
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 18
Registrován: 02 zář 2018 21:48

Re: Tutor - NB - Vysvědčeni

Příspěvek od VaanClancy »

Povolání Craft by mohl dostat za projití NB dungu pro splnění questu vysvědčení taky nějaké skilly nebo něco než jen čistou hlášku. :D
Fogy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2017 23:44

Re: Tutor - NB - Vysvědčeni

Příspěvek od Fogy »

On ale skilly dostává.
VaanClancy
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 18
Registrován: 02 zář 2018 21:48

Re: Tutor - NB - Vysvědčeni

Příspěvek od VaanClancy »

Jestli ano tak je to v pořádku, jen mi to po splnění neukázalo jak u ostatních povolání.
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Tutor - NB - Vysvědčeni

Příspěvek od krysakrys »

Zola píše:Tohle npc zadává i další qvest za který mě má něco naučit ale chce abych prošel nb dungeon , prošel sem už dva ale furt žádná odměna?Co dělám špatně.Díky
To druhe npc dava quest na splneni co nejvic nb dungeonu, doporucuju probehnout vsechny finalni branou, ale minimum je tusim 2. Takze NB dung + 1. Podle toho dostanes 1, 2 nebo mozna i vice +1 knih.

Do hostince nam nedavno pribyl dalsi novy nb dungeon, ten nevim jestli se pocita. Ale tusim, ze se pocita i Orc Hideout v Ilshenaru, tam je dovoleno jit pokud nemas hlavni skill vic jak 90.

Za splneni je odmena +1 do jakehokoliv skillu, doporucuji knizku schovat na hodne, hodne pozdeji. Napr. pro Inscription, jak se budete blizit k jejimu dotreneni.

Ja uz mam vysvedceni za vsechny postavy, pouze krysa nedostala zadne / nebo to neudelal nic. Kazdopadne bez vysvedceni bych ani nezacinal, to je proste prvni co ve svete je potreba udelat. Doporucuju si poridit Travel a rune knizky (na trhu nebo ve vezi co vede do war cechu) a nabit si je, bude se vam lepe cestovat mezi Tutory. Tutor vas vzdy posle k dalsimu, je potreba jim vsem odpovidat slovy, co maji v hranatych zavorkach, treba [dalsi] tak napisete dalsi, enter.

S vysvedcenim zacnete jednoduse tak, ze u dveri v NB innu uprostred Britainu (prvniho mesta) je NPC Tutor, toho oslovite tutor hi. Pak se na vas otoci a tutor uz psat nemusite. Nekdy je to potreba, a to, kdyz jste predtim oslovili jine npc pobliz predtim. Pak je potreba pred odpovedi taky napsat jeho jmeno napr. 'tutor dalsi', 'tutor magie' atd. Kazdej dalsi tutor ma jine jmeno, tak na to taky pozor :)

Vysvedceni vam masivne posili vsechny hlavni skilly a umozni sbirat skilly z monster (ty male diamanty vedle vacku s lootem lvl1 - 4).
Uživatelský avatar
GM Alois
Dark Paradise GM
Příspěvky: 588
Registrován: 31 srp 2016 13:27

Re: Tutor - NB - Vysvědčeni

Příspěvek od GM Alois »

Pokud Vám npc nereaguje na dané slovo. (nově už bude dávat hlášku, že nemáte správný item)
Tak to znamená, že nemáte správný item a je potřeba se pravděpodobně vrátit zpět. Je opravdu třeba číst co NPC říká a co má v závorce.

Když říká: "Teď tě pošlu za [Triptychem]." Tak je fajn, že víte, kde je NPC a že mu něco nesete, ale NPC chce ještě něco říct - udělat. Třeba nastavit ten předmět - podepsat ho. Když to přeskočíte, tak prostě další NPC nereaguje. Ono je hezké mít návod. Jdi, řekni jen a jdi dál, ale nemusí to fungovat jako celek.
Řeším:page, nájmy, questy, herní záležitosti
NEřeším: hesla, blokované účty, prohřešky
Kontakt: přes stránku na FB nebo PM zde na fóru. Případně Discord

FACEBOOK
YOUTUBE
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Tutor - NB - Vysvědčeni

Příspěvek od krysakrys »

GM Alois píše: 26 led 2019 09:32 Pokud Vám npc nereaguje na dané slovo. (nově už bude dávat hlášku, že nemáte správný item)
Tak to znamená, že nemáte správný item a je potřeba se pravděpodobně vrátit zpět. Je opravdu třeba číst co NPC říká a co má v závorce.

Když říká: "Teď tě pošlu za [Triptychem]." Tak je fajn, že víte, kde je NPC a že mu něco nesete, ale NPC chce ještě něco říct - udělat. Třeba nastavit ten předmět - podepsat ho. Když to přeskočíte, tak prostě další NPC nereaguje. Ono je hezké mít návod. Jdi, řekni jen a jdi dál, ale nemusí to fungovat jako celek.
Pokud si to dobre pamatuju, tak tim po tom co rekne jmeno staci jit k dalsimu, jakoze to tak vychazelo, ale je dobre cist to az do konce a zadnou zavorku nevynechat, jak pise GM. Pokud to jdete uz ponekolikate, je dobre si pamatovat aspon nejaka slova a tim si to urychlit, protoze ucel uz to splnilo a tobylo abyste si to jednou precetli.
Whiwihoo
Inkless
Inkless
Příspěvky: 32
Registrován: 14 říj 2006 13:35

Re: Tutor - NB - Vysvědčeni

Příspěvek od Whiwihoo »

Zdravím,

měnilo se něco s questem na vysvědčení?

Oč mi jde - rád bych vysvědčení získal u svých postav, které už dávno mají většinu hlavních skillů na max a skillcup přes 800.
Vím, že to ještě relativně nedávno šlo - získal jsem takto vysvědčení u dvou postav.

Dnes jsem to chtěl zkusit s další, ale Tutor mi tvrdohlavě píše, že jsem příliš pokročilý. Všichni jeho bratři mě pak po rozmluvě posílají zpět za Tutorem. Toto jsem ozkoušel u tří postav - u dvou jsem si absolutně jistý, že nikdy vysvědčení neměly. (U té jedné nejspíš taky ne, ale tam bych za to ruku do ohně nedal.)

Přitom Tutor na stejnou hlášku - vysvedceni - u opravdu NB postavy (Skillcup 300) zareagoval správně - vydal mi svitek, s nímž bych měl zajít za jeho bratry.
Medic
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 12 zář 2015 10:21

Re: Tutor - NB - Vysvědčeni

Příspěvek od Medic »

Zdravim

mam rovnaky problem ako Whiwihoo. Rad by som si zapisal nejake questy do questbooku, uz mi ich chyba iba par. Na jeden quest "Zkoumani skorpionu" vsak potrebujem Vysvedceni, ktore vsak nemam, kedze postava je starsia a vysvedcenia vtedy este neexistovali. Aktualne mi vsak Tutor stale vypisuje, ze som prilis pokrocily :(

Prosim da sa nejako k tomu vysvedceniu dostat?

Postava Medic a ID postavy: O2ef165 (to prve neviem ci je O alebo 0)

Dakujem!
Medic
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 12 zář 2015 10:21

Re: Tutor - NB - Vysvědčeni

Příspěvek od Medic »

Medic píše: 03 črc 2020 21:25
Prosim da sa nejako k tomu vysvedceniu dostat?

Postava Medic a ID postavy: O2ef165 (to prve neviem ci je O alebo 0)

Dakujem!
Dakujem pekne GM Rocket za nove vysvedcenie!
@whi: napis page s ID postavy a textom stratene vysvedcenie.
Odpovědět