Megaphobema Mesamelas

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mailo
Inkless
Inkless
Příspěvky: 34
Registrován: 04 čer 2010 12:57
Bydliště: Země neidentifikována
Kontaktovat uživatele:

Megaphobema Mesamelas

Příspěvek od Mailo »

Megaphobema Mesomelas Quest pro všechny klasické povolání.(krom postav v morfu)

Quest začíná v dungeonu Terathan Keep, kde najdete zlatého pavouka jménem Megaphobema Mesomelas - (5226,1635,0)Klíčové slovo je "splnit" - od pavouka dostanete zelný klobouček a vaše karma bude nastavena na -6k - klobouček by jste neměli sundávat = neumřít. Pokud přece jen umřete klobouček vám spadne do batohu . Quest tím nekončí ale zmenší to naší odměnu. - Při pohnutí s kloboučkem quest vzdáte a bude vám navráceno asi 10k karmy Dále pokračujete do Cove dungu kde jsou na konci Black Claw Monkové - (5175,1003).Při smrti dropují 2 pytlíky, jeden klasický a druhý Quest loot, které lze lootit jen pokud máte klobouček (jedno zda na sobě nebo jen u sebe) Ve vraždení Monků pokračujete dokud se vám nepoštěstí vytáhnout Zlatý pavouci zámotek . Nelze s ním hýbat - je možné jich lootit více.No a se zámotkem zpátky do Terathan Keep k Megaphobema Mesomelas.- odevzdává se klíčovým slovem: "odmenim" - po odevzdání pavouček zmizí (resp odhaduji na 2h) Odměna: - Při donesení klaboučku na hlavě 6x Cob - S kloboučkem jen v batohu 4x Cob - Navrácení Karmy (to už většinou není potřeba za ty dva dungy už zmodráte sami) .



Kdo by chtěl nějaké screeny nebo pomoci při plnění,jsem k dispozici pokud mě zastihnete na kk 631135431
Za všechny překlepy,a mě neznámé informace,změny v questíku se omlouvám.
"Ningún hombre es feliz, si no una meta. Y ningún hombre puede ser feliz sin fe en nuestra capacidad para lograrlo."
Odpovědět