Golden medailon

Odpovědět
Faragas
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 144
Registrován: 19 úno 2010 21:01

Golden medailon

Příspěvek od Faragas »

kvest byl lehce upraven - přidán nějaký ten pavouk a ptáček :) dlouho jsem tam nebyl

Pokud jste již našli Ismaila, doneste mu flašky vína a řekněte "cesta". Cestou spěchejte, na celý quest máte cca 15 - 20 minut. Objevíte se v prostředí podobnému dungeonu Underground Quagmire a proti vám je red mirek. Stačí proběhnout do gate, ani jej nemusíte zabíjet.

Na skoku jsou 3 slizové, harpy phantom (hlídač, dává halucinace a saje manu i famu !) a dread bird. Ideálně proběhněte až k birdovi a zabijte nejdříve jeho a pak už jenom harpyji.

Následuje místnost s blood a water elementálem. Místností proběhněte a blood elementala odtargetněte jezdítkem, abyste mohli v klidu zabít nejdříve water elementala a následně už samotného blood elementala.

Po skoku do gate se ocitenete v místnosti se dvěma arachy, vidí na vás i undead scorpion a freezer (nehýbe se, jen paruje). Zaběhněte za roh k elder gazerovi a spider kingovi, cestou vyhoďte klamáka, ať na vás má target jenom spider king a gazer. Oba v klidu zabijte, nalákejte si scorpina, zabijte, opatrně zabijte freezera (když vás zasáhne vyskočí 3 iron headi) a až jako poslední zabijte arachy. Z každého aracha vypadne speciální zlaté wire.

Poté už je jenom místnost s růžovým drakem z Destardu 1, který nefluše a po říznutí získáte heart of rainbow dragon (k výrobě res hůlky). Poté si už jenom promluvte s npc (řekněte mu "víno"), které však bude vyžadovat další víno!

Ze stringu, který vám npc dalo vám pak už každý zručný craft vyrobí Golden medailon (viz menu blacksmithy).
Respawny Ismaila
Místo Souřadnice
Moonglow 4795,469
Lakeshire 4445,1814
Nujel'm 2943,1267
Okolí Trinsicu 2140,2783
Buccaneer's Den 2743,2241
Poušť 1820,852
Magincia 2309,1529
Okolí Majákuť 5814,2586

Vlastnosti Medailonu

Účinek
NB, nelinkuje se
Efekt nepřeruší ani smrt
1 nabití = 10 - 15 minut
Přidává +50 str, +70 dex, +10 int
Přidává fire imunitu
Obarvíte se na červeno (dočasně)
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Golden medailon

Příspěvek od Xan »

Jen bych dodal, ze pavouka na zacatku je treba zabit, kdysi zmizely dvere do gejty do dalsi mistnosti, pak to bylo opraveno a hlidac je snad dread spider. Ti slizove v dalsi mistnosti jsou acid a zerou zbrane/stity v ruce, kompletne je vam okamzite znici, a tato mistnost vam snizi fame na nulu, taoze neoblecete standartni plus zbrane, po skoku k arachu dostanete lorda. Pred poslednim drackem je jeste nightmara v dosti male mistnosti, stejne tak drak...

A k vlastnostem, pod vlivem medailonu davate i dost krute rany pesti a efekt jde pred skoncenim zrusit dvojklikem a nastavi vam to zpet 160/160 staty, takze vas to vyleci, nicmene to blbne se statama a je treba opravit staty
Tass
Inkless
Inkless
Příspěvky: 23
Registrován: 01 dub 2017 15:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Golden medailon

Příspěvek od Tass »

Maly dotaz obehal jsem ty spawny 2x dopoledne a vecer a nikde jsem Ismaila nenasel,neco se menilo na tech spawnech? Probehal jsem i okoli a nic...Lincujte me pokud sem slepej :D A nebo ma spawny i jinde?
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Golden medailon

Příspěvek od Ciatronic »

Tass píše:Maly dotaz obehal jsem ty spawny 2x dopoledne a vecer a nikde jsem Ismaila nenasel,neco se menilo na tech spawnech? Probehal jsem i okoli a nic...Lincujte me pokud sem slepej :D A nebo ma spawny i jinde?

všechny spawny uz jsou změněné
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Golden medailon

Příspěvek od Raziel »

Mohl by se zavést item na kontrolu pozice těch putovních NPC, místo aby lidi měli podezření na to že NPC zmizelo mohli by si za hromadu GP (500k-1M?) poklikat na item, který by jim pozici prozradil nebo za 10k jen řekl že "někde je" ... jestli by NPC nikde nebylo tak by za těch 10k jen napsal info, že nikde není.
Další využití pro gp a nebudou se dokola objevovat dotazy o tom, jestli nějaký resp bugnul (stejně to vždycky znamená, že ten kdo se ptá, jen nemá všechny respy ... )
Tass
Inkless
Inkless
Příspěvky: 23
Registrován: 01 dub 2017 15:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Golden medailon

Příspěvek od Tass »

Ja ale nerikal ze je buglej ptal sem se jen na info jestli se neco zmenilo :)
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Golden medailon

Příspěvek od Thief »

Jop normálně jsem na něj skočil.
Uživatelský avatar
alderanis
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 10 kvě 2017 20:30

Re: Golden medailon

Příspěvek od alderanis »

Docela by mě zajímalo jak je to s tim časem na ten qest, protže se mi zdá že 15-20 ,minut je dost hardcor čas za 15 minut sem sotva doběhnul k water elementalovi

Edit: taky by mě zajímalo kterýho chytrýho člověka napadlo dát k dred birdům před místnost s elementálama 2 tortuge eye který dávaj skoro ik a nebo rovnou ik do plnejch statů a reaktivu, měl sem na sebe nahozený všecky nástroje gsko ful vyhealenej a na to gh abych mohl projít do další místnosti a stejně sem to ik dostal, je tohle normální nebo tam někdo narval něco co tam zjevně nepatří,........ pokud to byla past jak je možný, aby guardian s full rezistama vyšlápl dvě tyhle ik svině
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Golden medailon

Příspěvek od Xan »

Po zavedeni witch huntera se z toho stal nb dungeon, tak se to trochu upravilo, aby to wh nestalo za to. Za guarda jsem to po uprave nekolikrat prosel, v klidu, stejne jako v kazdym jinym dungu, nikdo te nenuti zabijet vsechno, co na tebe vyskoci. Kdejaka past ti ma zneprijemnit zivot, stejne tak jakoze vetsinou za chvilku zmizne. Priste bych napred zkusil vic pokusu/jiny taktiky nez hned jit rvat na forum, ze ti neco dalo ik
Uživatelský avatar
alderanis
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 10 kvě 2017 20:30

Re: Golden medailon

Příspěvek od alderanis »

Ale tak doháje co dělá takováhle past u dveří když se člověk sotva doléčí v hidu nabostuje chce otevřít a tohle ho pak vyrektí, to je fakt kravina
Odpovědět