Prosba

Vaše problémy, rady a skripty týkající se tohoto prográmku
Odpovědět
ferin
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 08 dub 2015 17:32

Prosba

Příspěvek od ferin »

Zdravím všechny.Jsem tu nový na tomto serveru.Pokouším se rozjet ultimu podle návodu a nějak se mi to nedaří.Když spustím yokoinjecta tak mi vše naskočí v pohodě do té doby než se chci lognout do hry(myslím tu tabulku se jmenem a heslem) a pak mi to napíše že se nejde připojit k ultimě.Asi někde dělám chybu,tak bych se chtěl zeptat jestli někdo neví co s tím?Předem děkuji za radu ;-).
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba

Příspěvek od Rod Sacketts II »

V UO složce je login.cfg kde musíš dát správnou IP adresu
V yoko injection po spuštění Musíš zadat požadované parametry.... IP adresu, umístění clienta přez kterýho hraješ, Umístění Ignition cfg - ve složce s yokem.
ferin
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 08 dub 2015 17:32

Re: Prosba

Příspěvek od ferin »

Ta správná IP adresa je 127.0.0.1,2593?Aspoň podle stránek by měla být,ale když v loginu cfg dám před ten řádek středník tak mi to napíše že client přestal pracovat.Mohl by jsi mi sem prosím tě napsat jak to má být správně v login cfg?Předem děkuji.
ferin
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 08 dub 2015 17:32

Re: Prosba

Příspěvek od ferin »

Díky,už mi to jede :-)
Scorp -K-
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 259
Registrován: 03 bře 2015 20:58

Re: Prosba

Příspěvek od Scorp -K- »

V poslednom case sa tu fakt rozbehol taky zvyk, ze na kazdu jednu otazku ktoru mam, zalozim nove tema na forko. Pritom vacsinou si staci precitat stranky. Casy sa zmenili odkedy som sa snazil naistalovat UO v 12tich a kazdy mi mohol nasrat na hlavu :D
McDucks always pay their debts.
Got my daughter swaggin like her muthafuckin daddy though.
Odpovědět