Nalezeno 145 výsledků hledání

od Faragas
03.12.2016 17:14:40
Fórum: Pokec
Téma: Winged Riders
Odpovědi: 8
Zobrazení: 4305

Re: Winged Riders

jjj real ma mrte spolecnyho s hrou uo neni muj zivot ze rano vstanu sednu k pc honim nad obrazkama a zas vecer odlognu kdyz se mi chce spat to jsi ty ne ja :D
od Faragas
03.12.2016 16:23:43
Fórum: Pokec
Téma: Winged Riders
Odpovědi: 8
Zobrazení: 4305

Re: Winged Riders

nepropadejte panice rod si zapomel jen vzit leky a zacina se menit na shreka a tou premenou mu klesa IQ :oops:
Abys náhdou nepřišel o vášnivou noc s Ada kopletem od Nanuka, a nebo jinejma itemama co v budoucnu získáš.

:p Jsem proti sviňkám kteří uměji podělávat lidi kteří jim věří.

ty me jako ...
od Faragas
23.11.2016 18:46:13
Fórum: Pokec
Téma: Guilda Harpagon
Odpovědi: 185
Zobrazení: 55188

Re: Guilda Harpagon

Raxik píše:
Gilraen píše:
To jsou všechno konspirační teorie.
Jestli jsou konspirační teorii založeny na takových důkazech, tak to teda potěš koště pro svět :D ... Ale tak aspoň se opět a zase potvrdilo, co já vždycky říkám o Harpagonech.
https://www.youtube.com/watch?v=rpzRI8EGXEM
od Faragas
23.11.2016 18:19:24
Fórum: Pokec
Téma: Guilda Harpagon
Odpovědi: 185
Zobrazení: 55188

Re: Guilda Harpagon

ako povedali wrka ked si pojeli vlastneho clena v ada komplete: je to amoralne, ale nie ilegalne. welcome to dark paradise

nebyl to clen ale zadatel :D
a dojel jen na svoji prasackou minulost :D
http://forum.magicgeneration.cz/viewtopic.php?f=34&t=17

http://forum.magicgeneration.cz/viewtopic ...
od Faragas
22.11.2016 21:57:46
Fórum: Pokec
Téma: Guilda Harpagon
Odpovědi: 185
Zobrazení: 55188

Re: Guilda Harpagon

Mne dal nahodou Dexxter suverenne najvyssi dmg zo vsetkych co tam boli. Inak to tam sabotoval uplne mag ktory si tam zastenoval mrtvolu, war co sa zabil sam destro zbranou a ten pavuk co tam hadzal VAO. A uplne najviac to tam sabotoval ten Destrukce z hor co si tam medzicasom farmil copper ...
od Faragas
21.11.2016 11:10:15
Fórum: Soutěže, turnaje a hráčské questy
Téma: Guildovní hry 2016
Odpovědi: 43
Zobrazení: 21201

Re: Guildovní hry 2016

Tak to nečekal asi nikdo :D

Vypadá to, že WR vybrali na začátku Topka a pak se na to vyhulili.

Jinak gratulace Rebornu, taky to pěkně ke konci vosolili :) Hlavně jsme potkávali jejich ohně a nakonec o těch pár ohnišť předskočili WR. :clap:

ne kazdyho bavi behat kazdej rok porad dokola to same ...
od Faragas
11.11.2016 20:30:10
Fórum: Vampire
Téma: Stone Gargloyla
Odpovědi: 33
Zobrazení: 37308

Re: Stone Gargloyla

Joe píše:Jeste jedna vecna: Muze se v prostorach dungu odshirknout skyhawk?
kcemu by ten skyhawk jinak byl ?:D kdyz si vemes animal box tak ho nemusis ani healovat staci shrink s malo hp prohnat animalem a zas jede pokud se nic nemenilo
od Faragas
19.10.2016 20:37:26
Fórum: Diskuse o hře
Téma: Zenske necro roby
Odpovědi: 12
Zobrazení: 5134

Re: Zenske necro roby

usij si damskou ancestralku a mas po problemu :D
od Faragas
05.10.2016 17:14:56
Fórum: Vaše dotazy
Téma: Revize zbroji
Odpovědi: 83
Zobrazení: 29523

Re: Revize zbroji

To by sa ti pacilo. Dalsie topko na predaj co? :D Pravidlo, ked nie z dungu, tak na trhu sa potvrdzuje :D

inteligent napsal hele ty vis odkud pochazej moje topka ? treba ja si podstive kazdy topko vybil v dungu nebo udelal za ac ktery jsem mel taky z dungu tak si ty svi ultra super posty total ...
od Faragas
05.10.2016 16:53:04
Fórum: Vaše dotazy
Téma: Revize zbroji
Odpovědi: 83
Zobrazení: 29523

Re: Revize zbroji

ja si myslim ze ta cena je adekvatni kdyz jeden ****** prodava na vyvesce dusty za 25k a souly za 15k........ + ten fizz to ze to ocas co ma afk skript na mining prodava sphery za par gp neznamena to ze ta vyroba je zas tak levna ......
tj na komplet potrebujes tak 150 blood 150 rose 150 black 150 ...
od Faragas
05.10.2016 16:33:44
Fórum: Vaše dotazy
Téma: Fizz vyroby dratu myth,black,blood,rose,shadow a gold
Odpovědi: 2
Zobrazení: 2299

Re: Fizz vyroby dratu myth,black,blood,rose,shadow a gold

podle me je fizz nastaveny takhle proto aby vykompenzoval cenu/vykon a ani bych se nedivil kdyby sel spis smerem vejs nez niz :D
a gold wire potrebujes do x vyrobku proto zustali tak nastavene jako predtim
od Faragas
05.10.2016 16:23:01
Fórum: Vaše dotazy
Téma: Revize zbroji
Odpovědi: 83
Zobrazení: 29523

Re: Revize zbroji

Chápu, že většina lidí je nadšená, že si může vyminingovat pěkně barevné skorotopko aniž by navštívili težší dung.

Možná je to jen dobrá vůle GM pro potěchu hráčů, možná to mohla být dobrá věc pro odliv GP kdyby ty blood/black/myth sety prodávalo nějaké NPC za -WR- ceny.
Tyto brnění jsou na poměr ...
od Faragas
04.10.2016 08:33:12
Fórum: Ranger
Téma: Stříbrné Salvy
Odpovědi: 4
Zobrazení: 8325

Re: Stříbrné Salvy

Joe píše:Da se predelat aj lepsí zbrab jak +9?
napr. +11 ?
bude ti to na nic ta silvera pak funguje tak ze podle fame mas + tj mas 5k fame je +5 atd
od Faragas
26.09.2016 12:28:43
Fórum: Paladin
Téma: Naramek pro paladina
Odpovědi: 4
Zobrazení: 8475

Re: Naramek pro paladina

stimhle da ten naramek kazdy :D

https://www.youtube.com/watch?v=Ei3q8_I2CZY
od Faragas
19.09.2016 17:13:50
Fórum: Craftsman
Téma: Craftsman
Odpovědi: 1144
Zobrazení: 650402

Re: Craftsman

Dělal někdo carpentry lekce od Leonarda Rendara? Na skillu 60 jsem dostal lekci 3 na 30x large table, 30x armorie a 30x dress form. Vzhledem k tomu, že je to celkem náročný na materiál a všechno mi zatím fizzuje, tak by mě zajímalo, co je odměnou? Zda má vůbec význam se o to snažit.

Díky za ...
od Faragas
13.09.2016 21:19:51
Fórum: Soutěže, turnaje a hráčské questy
Téma: Guildovní hry 2016
Odpovědi: 43
Zobrazení: 21201

Re: Guildovní hry 2016

ve UQ 1 po prekopani toho konce nejde podpalit plamen ........
od Faragas
11.09.2016 11:39:18
Fórum: Vaše dotazy
Téma: Nemůžu se připojit
Odpovědi: 7
Zobrazení: 4565

Re: Nemůžu se připojit

krysakrys píše:
Avg ma herni rezim a zadne klice. Nevis co meles, pouzivam ho uz mnoho let na desitkach hernich pc
to ma pomalu kazdej antivirak :D uz to ze je free vypovida onem hodne, k nicemu
od Faragas
11.09.2016 11:33:48
Fórum: Vaše dotazy
Téma: Nemůžu se připojit
Odpovědi: 7
Zobrazení: 4565

Re: Nemůžu se připojit

No, od posledního přihlášení mi u antiviru skončila licence, alespoň pc mi to oznámil až k večeru, takže nainstaluju nový a uvidíme. Je mi trochu divné, že by mě to s antivirem pustilo a bez něj ne (jiná změna prakticky neproběhla).

edit: tak nakonec pomohl reinstal antiviru. Díky za tip ...
od Faragas
10.09.2016 23:14:26
Fórum: Vaše dotazy
Téma: Nemůžu se připojit
Odpovědi: 7
Zobrazení: 4565

Re: Nemůžu se připojit

blokovane porty ? mas vic uctu ? nejde zadny ? nedela ti antivirak neplechu?
od Faragas
10.09.2016 13:00:55
Fórum: Pro všechna povolání
Téma: Tutor - NB - Vysvědčeni
Odpovědi: 14
Zobrazení: 16500

Re: Tutor - NB - Vysvědčeni

Zola píše:Tohle npc zadává i další qvest za který mě má něco naučit ale chce abych prošel nb dungeon , prošel sem už dva ale furt žádná odměna?Co dělám špatně.Díky
delas spatne to ze nejdes ten nb dung do kteryho te poslal :P
Obrázek